Ovo nijedan muškarac ne bi poželeo: Zola otkrio šta mu je Miljana govorila tokom seksa
Podeli vest
Bivši rijaliti učesnik Lazar Čolić Zola je raskrinkao Miljanu Kulić i javno otkrio da mu je ona tokom seksa pominjala Nenada Macanović Bebicu, jer je želela da ga isprovocira.
Lazar Čolić Zola, bivši dečko Miljane Kulić oglasio se za Informer nakon što je ona primljena u bolnicu i poručio da mu je mnogo žao zbog svega što joj se događa, ali da je jedini krivac upravo ona sama.
Miljana Kulić se pomirila sa dečkom i brže-bolje objavila fotografiju sa njim, a ono što svi komentarišu jeste to da on nenormalno liči na Lazara Čolića Zolu.
Lazar Čolić Zola sinoć je zauvek napustio ''Elitu 8'', a u studiju je istakao da mu niko nije poklonio toliko pažnje kao Matea Stanković.
26.05.2025
07:41
Lazar Čolić Zola
Da li Vas je Miljana zvala nakon izlaska iz psihijatrijske ustanove i da li ste imali bilo kakav kontakt?
- Nije me zvala niti imamo bilo kakav kontakt. Ona je čak na vezi sa nekim od mojih drugara, ali kako kažu, ona im se uglavnom pohvali kako je srećna u novoj ljubavi i to je to. Ne pričaju ništa vezano za mene, ali ona nekada ume da kaže da sam "seoski đilkoš".
Da li mislite da nakon svega, ona više neće praviti probleme i dovoditi sebe i porodicu u ovakve situacije?
- Nadam se da će shvatiti da treba da se unormalni zbog sebe i iskreno joj to želim od srca.
Dok ste bili zajedno, koliko je najviše novca potrošila na kocku i da li smatrate da ste je Vi uvukali u taj porok?
- Nikada nije potrošila ogromne količine novca s obzirom na njenu zaradu. Nikada nisam primetio da je u jednom mesecu izgubila više od jednog njenog nedeljnog honorara.
- Bilo je finih količina, ali već više od godinu dana su takve stvari za mene samo prošlost.
Miljanin bivši dečko je rekao da mu je Marija tražila 30.000 dinara za mesec dana života u kući Kulića, da li verujete da je to istina ili mislite da je on to izmislio za medije?
- Mislim da je on to izmislio za medije. Eto, ja sam mnogo puta bio dole i iskreno nikada ništa nije tražila od mene. To je klasična izmišljotina da se Marija pokopa.
Da li mislite da porodica samo koristi Miljanu zbog novca kako se priča u javnosti?
- Ne mislim da je iskorišćavaju zbog novca. Pre sam imao takav utisak, ali realno kada pogledam stvari, kako bi Miljana bez njih, pogotovo u ovim situacijama. A i realno, koji to roditelj ne želi dobro svom detetu.
Foto: ATAIMAGES
Lazar Čolić Zola i Miljana Kulić
Za vreme vaše veze u spoljnom svetu, koja je najgora scena koju Vam je priredila?
- Najgore je bilo kada smo jednom imali seksualne odnose, a ona je u toku seksa htela da me isprovocira i govorila mi je sve vreme: "To Bebice!"
Kada ima minus faze, da li je agresivna i da li može nekom da naudi? Da li ste Vi nekada strahovali za svoj život u spoljnom svetu kada je u tim stanjima?
- Gledali ste svi naš odnos dugo vremena, ali eto hvala Bogu živ sam i zdrav.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lazar Čolić Zola, bivši dečko Miljane Kulić oglasio se za Informer nakon što je ona primljena u bolnicu i poručio da mu je mnogo žao zbog svega što joj se događa, ali da je jedini krivac upravo ona sama.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević komentarisao je otkaz koji je dobila Aleksandra Subotić, dugogodišnja direktorka "Junajted medije" i jedna od glavnih saradnica tajkuna Dragana Šolaka, otkrivši pritom detalje zbog čega se to dogodilo.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravio je danas u Zaječarskom i Borskom okrugu, a potom je u Kladovu razgovarao sa građanima tog mesta, ali i sa mnogim drugima koji su tamo došli kako bi ga videli i pozdravili.
Blokaderka Mila Pajić odbegla je u Hrvatsku, odakle reklamira i organizuje panele i zločinačku akciju predstavlja kao "temu ta raspravu" koja implicira krivicu Srba.
Predsednik stranke Srbija centar (SRCE), Zdravko Ponoš, javno je izrazio nezadovoljstvo stanjem u blokaderskim opozicionim redovima, žaleći se da komunikacija sa plenumašima praktično ne postoji.
U emisiji Exatlon Specijal bivša učesnica Exatlona Tijana Jović, otkrila je kako su je takmičari ogovarali iza leđa i da joj je smetalo što joj se niko nije direktno obratio.
Bračni par Erski otkrio je da je prelomni momenat u Exatlonu bio odlazak Jovana Radulovića Jodžira, kao i da je za njih veliku prepreku predstavljala činjenica da se nalaze zajedno u istom timu.
Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…
Narodni poslanik Nebojša Bakarec i državni sekretar Adam Šukalo gostujući u Info jutru komentarisali su sinoćni napad na sveštenstvo Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu.
Sutra će u Srbiji iznad većeg dela biti pretežno oblačno i toplije. Jutarnja temperatura biće od -1 do dva, a najviša dnevna od pet do 13 stepeni, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod Srbije.
U planinskom spasavanju 2010. godine planinar Nenad Podovac iz ambisa je spasio Tatjanu Rašević, a samo dve godine kasnije, njih dvoje zakleli su se na večnu ljubav.
Država će nastaviti da se bori da sačuva i obezbedi rad Rafinerije u Pančevu i učiniti sve da i kroz Naftnu industriju Srbije obezbeđuje rast cele privrede.
Novosađanka Tijana R. (19) poginula je 28. maja 2025. godine tokom parasejlinga u Budvi, a gotovo godinu dana kasnije, i pored snimka na kojem se čuje kako moli za pomoć i niza teških propusta utvrđenih veštačenjem, za njenu smrt i dalje niko ne odgovara.
U Babušnici je 2021.godine došlo do stravične tragedije koja je potresla ceo kraj - dečak D. A. (14) uhapšen je nakon što je smrskao glavu dedi po majci Sretenu A. (69) posle banalne svađe u dvorištu.
Radoje Zvicer vođa “kavačkog klana'', već pet godina uspeva da izbegne hapšenje i zbog toga se smatra jednim od najvećih begunaca na svetu. Kroz godine je menjao lični opis i identitet, a evo koji su.
U naselju Ribnik, kod Banjaluke, dogodila se neobična i krvava drama koja je uznemirila meštane: čovek je teško povređen nakon što ga je napala svinja.
Ruska raketa pogodila je fabriku američke kompanije Mondelez u Trostjancu, u Sumskoj oblasti, tokom masovnog napada na teritoriju Ukrajine, a prema prvim informacijama nema poginulih niti povređenih.
U Almati, najvećem gradu Kazahstana, policija je uvela patrolne dronove opremljene zvučnicima koji snimaju prekršaje i opominju građane porukama o poštovanju zakona.
Bivši službenik kraljevske zaštite koji je prijavio Endrua Mauntbatena-Vindzora policiji zbog tvrdnji da je krijumčario žene "više puta nedeljno" u Bakingemsku palatu, kaže da mu je Metropolitanska policija rekla da o tome "ćuti".
Izraz koji se retko čuje u svakodnevnom govoru izazvao je lavinu komentara u studiju i među gledaocima, kada je takmičar sebe opisao kao "dobrodržećeg čilagera", a Jovan Memedović kroz smeh poručio da je "daleko od toga" – pa se mnogi zapitali šta ta starinska reč zapravo znači.
Američka glumica Lisa Monkjur, koju domaća publika pamti po ulozi strane novinarke u filmu "Lepa sela lepo gore" a poljupca sa likom Velje, kog je igrao Nikola Kojo upamtila je zbog njegovog zadaha.
Kada je shvatila da od ljubavi sa Petrom Trećim nema ništa, Katarina Velika mu se osvetila tako što je osvojila srca ruskog naroda i podarila im zakonsku reformu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar