Rijaliti učesnica Miljana Kulić iznenadila je publiku kada je izvela pesmu "Pazi s kim spavaš", megahit Svetlane Cece Ražnatović, ali uz jednu neuobičajenu izmenu - u poznate stihove ubacila je inicijale Jelene Karleuše.
Rijaliti učesnica Miljana Kulić trenutno boravi u Novom Sadu, a prijatelj Luka Radivojević, poznatiji kao Lepi Luka, uslikao ju je nakon posete salonu lepote.
Miljana Kulić se sinoć provodila na nastupu Andreane Čekić u Novom Sadu, a nakon što je izašla iz psihijatrijske ustanove, majka Marija je nigde ne pušta samu pa joj je društvo pravila i na splavu.
Nakon što je Miljana Kulić izašla iz psihijatrijske ustanove Donja Toponica, majka joj je ograničila kretanje i pod konstatnim je nadzorom.
21.06.2025
19:02
Miljana Kulić tada je saznala da njen prijatelj ima aferu sa poznatim pevačem koji već godinama živi u vanbračnoj zajednici, a nedavno je najavio i da konačno planira da napravi svadbu.
- Lepi Luka se dopisuje, a možda i viđa sa mojim možda i omiljenim pevačem, inicijale ne mogu da otkrivam jer može da me tuži, a stvarno mi ne pada na pamet da idem po sudovima. Ovo je bilo jače od mene, morala sam ovo da kažem... Na rođendanu Lepog Luke sam bila skoro celo vreme, igrali smo, pričali, ali sve sam videla svojim očima ko je u pitanju. Nisam verovala da je taj oženjeni pevač gej, pritom prave budalu od mene, zove me na nastup, a sa Lukom se dopisuje da dođe i da se posle vide u hotelu. Pritom on se Luki javlja, a i meni istovremeno, a ne zna da se družimo privatno - kaže Miljana Kulić za Informer i dodaje da nije u pitanju Darko Lazić za kojeg je javno pričala da ga obožava.
- Ako misliš da je Darko Lazić nije, ovaj je popularniji od Darka i sve se žene lože na njega... Pošto Luka ima dva telefona jedan privatni drugi za posao, i kada mu stigne poruka na drugi sve se vidi. Mi smo došli sa rođendana, a on se iz toaleta dopisuje sa njim, a telefon drugi mu je bio u dnevoj sobi, i samo poruke stižu, ne mogu da verujem da moli Luku da ga još i plati da se vide u hotelu. Nisam verovala koliko je on popularan i tražen, videla sam i na rođendanu da ga svi snimaju, gledaju pogotovo muškarci.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rijaliti učesnica Miljana Kulić iznenadila je publiku kada je izvela pesmu "Pazi s kim spavaš", megahit Svetlane Cece Ražnatović, ali uz jednu neuobičajenu izmenu - u poznate stihove ubacila je inicijale Jelene Karleuše.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka privrede Adrijana Mesarović izjavila je danas da je odluka suda u Prištini da osudi Slađana Trajkovića iz Kosovske Mitrovice na 10 godina zatvora bez dokaza i svedoka samo jedna u nizu skanadloznih protivpravnih odluka kojima se nastavlja odmazda i represija prema srpskom narodu na Kosovu i Metohiji.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Udruženja za zaštitu potrošača već godinama upozoravaju na prevare u turizmu, ali turističke agencije i dalje nesmetano posluju, ostavljajući putnike bez novca, ali i onoga što je najvažnije, a to je zaštita.
Novo istraživanje naglašava da se Antarktik ne topi samo odozgo, pod uticajem zagrevanja atmosfere, već i odozdo, u kontaktu sa toplom dubokom morskom vodom.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Danas u Evropi postoji strana koja se zalaže za rat i strana koja se zalaže za mir, a trenutno je u prednosti ona koja zagovara rat, izjavio je danas mađarski premijer Viktor Orban.
Kerolajn Livit, sekretarka za štampu Bele kuće i prva trudnica na toj funkciji u američkoj istoriji, objavila je da očekuje drugo dete u maju 2026. godine.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak gde se predsednik Burkine Faso Ibrahim Traore na poseban način pozdravio sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u odnosu na druge važne ličnosti, koji je privukao veliku pažnju javnosti.
Supruga holivudske legende Brusa Vilisa, Ema Heming Vilis, objavila je potresan tekst o tome kako njihova porodica dočekuje praznike nakon teške dijagnoze glumca.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar