• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
A. Stošić

Novinar

16.07.2025

08:52

Maja Marinković krenula na remont pred Elitu 9 - Za sada u sebe uložila 5.000 evra i ne planira da stane

ATAimages

Rijaliti

Maja Marinković krenula na remont pred Elitu 9 - Za sada u sebe uložila 5.000 evra i ne planira da stane

Rijaliti učesnica Maja Marinković počela je sa pripremama za novu sezonu "Elite", a sada je samo na sitnice dala 5.000 evra.

Maja Marinković nikada nije krila koliko troši na garderobu, obuću, tretmane, ali i na estetske intervencije po kojima je poznata. Iako do početka devete sezone "Elite" ima još dosta vremena, Marinkovićeva želi da se skroz zategne i spremna dočeka start rijalitija. 

- Maja je već počela sa pripremama za Elitu 9, a krenula je od kupovine garderobe i tašni. Ona kao i na svakom ulasku u rijaliti hoće sve da zaseni pojavom, a do sada je potrošila 5.000 evra na garderobu - kaže izvor za "Blic" i dodaje:

Foto: Instagram printscreen/majaamarinkovic

Maja se pohvalila šta je kupila

- Tek je čeka finalno zatezanje, ali je rano za to. Maja planira da osveži lice i da se zategne, a u glavi već ima ideju i šta će da obuče kad bude ulazak.

Foto: ATAimages

Maja se pohvalila šta je kupila

Da dugogodišnja učesnica rijalitija ne štedi dokazuje to što je nedavno u Crnoj Gori pazarila sat od 16.000 evra.

 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Tajna veza sa dečakom od 15 godina pretvorila se u krvavi horor: Ljubavni trouglovi koji su se završili krvoprolićem (FOTO)
Hronika

Tajna veza sa dečakom od 15 godina pretvorila se u krvavi horor: Ljubavni trouglovi koji su se završili krvoprolićem (FOTO)

Ljubavne prevare, tajne veze i ljubavni trouglovi sami po sebi nisu ništa novo. Ljudi već vekovima uspevaju da od odnosa naprave emocionalni haos, pa se većina takvih priča ipak završi svađom, raskidom ili razvodom. Međutim, u pojedinim slučajevima ljubomora, opsesija ili želja da se partner ukloni kao prepreka doveli su do mnogo strašnijeg kraja.

27.08.2026

22:23

Od vozača dece do plastičnih operacija: Ovako su begunci pokušavali da prevare policiju - svi su pali, samo Zvicer još izmiče
Hronika

Od vozača dece do plastičnih operacija: Ovako su begunci pokušavali da prevare policiju - svi su pali, samo Zvicer još izmiče

Begunci i osumnjičeni za kojima policija traga na različite načine pokušavaju da zametnu trag i otežaju policiji da ih pronađe. Neki menjaju fizički izgled, drugi koriste tuđa imena i dokumenta, dok pojedini pokušavaju da iza sebe ostave potpuno drugačiji život. Najnoviji slučaj zabeležen je kod Aleksinca, gde je policija u selu Kraljevo uhapsila J. N. iz Aleksinca, za kojim su bile raspisane dve poternice.

27.08.2026

21:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin