• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
M. Jeremić

Novinar

29.08.2025

23:46

Stižu rode - Rijaliti učesnica se izlanula: ''Anđela će Gastozu roditi dete''

Printscreen/Instagram/sladja.lazic.official

Rijaliti

Stižu rode - Rijaliti učesnica se izlanula: ''Anđela će Gastozu roditi dete''

Podeli vest

Bivša rijlaliti učesnica Slađa Poršelina smatra da će se ljubav Anđele Đuričić i Nenada Marinkovića Gastoza krunisati brakom.

Nekoliko dana nakon operacije Slađa Lazić poznatija kao Slađa Poršelina pojavila se ispred zgrade televizije Pink, a mnogi su posumnjali da će i ona ući u devetu sezonu ''Elite''.

Foto: e-stock

 

Iako nije želela da otkriva razlog svog dolaska Slađa Poršelina nije se libila da prokomentariše učesnike prethodne sezone rijalitija. Na samom početku osvrnula se na svoj odnos sa Terzom.

- Sa Terzom nemam komunikaciju već dve nedelje. On je tako želeo, ja sam to ispoštovala. Ima veze možda sa Milicom, ali me ta priča ne interesuje, milsim da će se čak i pomiriti - priznala je Slađa Poršelina za Blic, pa istakla da je ljubav između Gastoza i Anđele prava. 

- Mislim da to ne može da se glumi, mislim da će ta ljubav da se kruniše brakom i da će Anđela roditi jednu bebicu. Gastoz i ona gore od ljubavi.

Nakon operacije na licu zbog koje je trpela nesnosne bolove Slađa Lazić planira da ode na još jednu intervenciju. 

- Sad sam se dogovarala sa hirurgom za operaciju grudi krajem septembra. Kad sam već opterećena hirurgijom, neću stati ni na licu da se zna. Posle grudi ništa ne radim, samo da rešimo veličinu, da zamenio stare za veće - zaključila je za pomenuti medij.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin