• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
M. Jeremić

Novinar

09.09.2025

17:48

''Bolesno je ljubomoran'' : Stanija blokirala Asmina - Najavila obračun pred kamerama

instagram.com/stanijadobrojevic

Rijaliti

''Bolesno je ljubomoran'' : Stanija blokirala Asmina - Najavila obračun pred kamerama

Podeli vest

Stanija Dobrojević danas je doputovala iz Amerike, a po dolasku na beogradski aerodrom požalila se da je sa Asminom Durdžićem u katastrofalnim odnosima.

Stanija Dobrojević uveliko se priprema za ulazak u devetu sezonu ''Elite'' gde će se pred kamerama obračunati sa svima koji su joj se zamerili. 

Foto: Printscreen/Instagram/durdzicasmin

 

Stanija Dobrojević u poljuljanim je odnosima sa Asminom Durdžićem koga je, kako kaže, blokirala na društvenim mrežama.

- Povukla sam se iz medija da bih promovisala brend, onda se dešava Elita 9, ne mojom voljom. Idem da se suočim sa svim u rijalitiju, bežala sam, skrivala se, ali sad idem napred da se suočim i sa ljubavnim delom života. Moj ljubavni život je užas, a ne mogu ni da ga sačuvam za sebe, sve ide javno - kaže Stanija za Blic, pa otkriva da je Asmin ljubomoran kao pas.

- Mi samo u katastrofalnim odnosima, ali opet i prijateljski. Ja sam šokirana kad sam saznala neke njegove odluke. Ne znam da ti odgovorim da li smo zajedno. Javno ćemo sve da raščivijamo. Ne plašim se nikoga i ničega. Ja ne volim skandale. Asmin je bolesno ljubomoran, meni ako joga traje 15 minuta duže, to je problem. Kod nas je potpuni haos. blokiran je, ali se čujemo.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin