• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

19.11.2019

18:17

NAPUSTIO ZADRUGU ZBOG ZDRAVSTVENOG STANJA! Ima čudne izrasline po telu, svi se UPLAŠILI za njegovo stanje

Rijaliti

NAPUSTIO ZADRUGU ZBOG ZDRAVSTVENOG STANJA! Ima čudne izrasline po telu, svi se UPLAŠILI za njegovo stanje

Podeli vest

Ovo mu se do sada nije dešavalo, te mu je odmah ukazana pomoć

Zadrugaru koji je već tri sezone u rijalitiju, pojavile su se čudne izrasline po telu, zbog čega je morao da napusti rijaliti.

BOMBA: Sloba Radanović večeras stiže u Šimanovce - veliko iznenađenje za sve! Neće biti SAM! Prilepićete se za EKRANE!

OGLASIO SE SINIŠA KULIĆ IZ BOLNICE! Nakon što je hitno hospitalizovan, jedva izustio OVE REČI!

Fanovi u grupama "Zadruge", uplašili su se za njegovo stanje, te su se pitali od čega mu je to.

Foto: printscreen instagram

Navodno, on je obrijao pazuh, zbog čega su mu se upalili i iskočili gnojni prstenovi, kako je napisao jedan od gledaoca.

(VIDEO) NATAŠA VILAMA RAZVALJUJE VRATA ZADRUGE! Pokušava da pobegne iz rijalitija, evo šta više NE MOŽE DA TRPI!

On je bio kod lekara, ali se vrlo brzo vratio u Belu kuću, kada mu je ukazana lekarska pomoć.

Foto: Facebook printscreen/Zadruga Pink.rs

Više o "Zadruzi", čitajte ovde.

Bonus video: Zasvetlela novogodišnja rasveta u Beogradu


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin