• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: pink.rs

07.01.2020

09:12

(VIDEO) VRELA AKCIJA U TUŠ KABINI! Dragana i Edo otvorili sezonu u mokrom paravanu, njeni uzdasi sve potvrdili!

Rijaliti

(VIDEO) VRELA AKCIJA U TUŠ KABINI! Dragana i Edo otvorili sezonu u mokrom paravanu, njeni uzdasi sve potvrdili!

Podeli vest

U ranim jutarnjim satima Dragana Mitar i njen voljeni Edis Fetić odlučili su da se prepuste strastima u tuš kabini

Fetić je prvo skinuo sve sa sebe, ali je ostao u donjem vešu, a Dragana mu je dodavala kupke koje su im potrebne za potpuno uživanje. Zadrugarka se potom skinula i ostala gola kao od majke rođena.

(FOTO) ĐEKSONU NIKAD NIJE BILO TEŽE! Bivši zadrugar dočekao Božić PRAZNOG SRCA! JAKA poruka za SVE!

Dragana i Fetić uživali su u čarima tuš kabine, a zadrugarka je ispuštala sve vreme uzdahe zadovoljstva. Kako je poznato već, zadrugari inače koriste baš ovo mesto da uživaju u intimnim odnosima.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
suzana

pre 5 godina

Ovo izgleda kao kontejner pun smeca,unutar i okolo!Ne znam kako ne navucete neku zarazu.?Da li je moguce da nikom od vas ne smeta?

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin