• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

16.01.2020

13:50

OTVORENO PISMO KIJE KOCKAR SLOBI UZBURKALO JAVNOST! Čoveku se desi TRAGEDIJA u životu i zato nema potrebe da se uvlačim u to sa lažima i da se pominje moje IME!

Rijaliti

OTVORENO PISMO KIJE KOCKAR SLOBI UZBURKALO JAVNOST! Čoveku se desi TRAGEDIJA u životu i zato nema potrebe da se uvlačim u to sa lažima i da se pominje moje IME!

Podeli vest

Kristina Kija Kockar već mesec dana nalazi se na američkoj turneji, a u tom periodu je njenom bivšem suprugu Slobi Radanoviću preminuo otac. Od tada, Kija je na društvenim mrežama često bila na meti komentara kako nije bila uz Slobu u teškim trenucima, a ona se sada osvrnula na priče koje kruže

 - Čoveku se nekad desi tragedija u životu i to prebrodi sa sebi dragim i bliskim ljudima. Zato nema potrebe da se ja uvlačim u to sa lažima o porukama i da se uopšte pominje moje ime, kad više ne pripadam nijednoj od navedenih grupa, i to od strane osobe koja je za to zaslužna - počela je Kija.

KIJA SNIMA DUET SA ARKANOVIM SINOM - BOMBA! Marina Tucaković će im napisati EMOTIVNU BALADU, a evo šta CECA misli o tome!

ŠTA ĆE REĆI CECA? Kija OBELODANILA da se 7 godina druži sa ARKANOVIM SINOM - provode vreme i u Americi!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Santa Girl ???

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) on Jan 14, 2020 at 12:20pm PST

 - Ja imam svoj život, koji nećete sigurno videti na Instagramu, i nije problem pričati o nekim stvarima iz prošlosti, od toga ne bežim, imate knjigu, ali u ovu priču iz sadašnjosti - ne! Jer verovali ili ne - za mene je mučnija i prilično me ne zanima. Pozdrav, sve najbolje - završila je pevačica.

 

(FOTO) ZGODNA MALA! Kija ZAPALILA Instagram novom golišavom fotkom - u prvom planu MEĐUNOŽJE!

Sloba Radanović je, podsetimo, pre dve večer rekao da više nije u kontaktu sa Kijom.

Foto: Instagram printscreen/Kijakockar

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin