Ispričao DETALJE odnosa sa MIljanom VAN RIJALITIJA: "Pretila je da će mi ZAKLATI MAJKU" (VIDEO)
Podeli vest
Lazar Čolić Zola, bivši momak Miljane Kulić je nedavno u emisiji sa Ognjenom Amidžićem, pred svima uživo u programu ispričao kakav mu je bio život sa Kulićevom van rijalitija, te i da Marija Kulić zna da je biljana navodno psihički bolesna, ali da je navodno koristi zarad novca.
- Miljana je ozbiljan psihički bolesnik i poremećena osoba, to nacija mora da zna! Iako ima svoju terapiju, ona je ne uzima. Zna i njena majka da je ovo što pričam istina, jer smo Marija i ja imali problema sa njom napolju, zbog toga što nije pila svoje lekove - počeo je Zola, pa nastavio:
- Ovo nije šala i neko bi morao da reaguje. Njena majka je najbolje upućena u njeno zdravstveno, a pre svega psihičko stanje, ali joj je novac bitniji od vlastitog deteta. Važnije joj je da zarađuje novac u rijalitiju preko nje, nego da joj pomogne - rekao je Lazar i dodao da je on hteo da joj pomogne, kao i da je bilo momenata kada je ona bila "normalna":
- Postojali su momenti kada je ona bila normalna i tada mi je takva odgovarala. Nadao sam se da će se promeniti, jer mi je obećala da će se potruditi. Međutim, nikada se to nije desilo. Naprotiv, u napadima histerije i panike, pretila mi je smrću i da će zaklati moju majku. Bojao sam se i za sebe i za svoje najmilije. Sve ovo pričam, zato što ovoj devojci treba da se pomogne. Ako neće njena majka, onda mora neko drugi da reaguje - rekao je zabrinuto Zola.
Dok je Lazar pričao sve ovo, Miljana se krstila i smejala, dok se Čolić vraćao na sve ružne reči koje je Miljana uputila Lepom Mići, Vladimiru Tomoviću, Janjušu...
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rusija sada ima jasnu prednost u novoj trci u naoružanju 21. veka, izjavio je bivši obaveštajac i vojni analitičar Skot Riter u intervjuu novinaru Endrjuu Napolitanu.
U Francuskoj je prvi put podnet parlamentarni predlog koji poziva na povlačenje zemlje iz NATO, a inicijativu je pokrenula potpredsednica Narodne skupštine i članica levičarske stranke Nepokorena Francuska (LFI), Klemans Gete.
Kako saznajemo, blizak prijatelj ubijenog Živka Bakića (43), koji je likvidiran tokom šetnje sa nanogicom u blizini Sopota, nalazi se na visokoj i izuzetno osetljivoj poziciji u Visokom savetu tužilaštva (VST), kojim predsedava Branko Stamenković.
Maja Mrnuštik iz Čankove "Lige socijaldemokrata Vojvodine" (LSV), preletela je u stranku koju predvodi blokader iz Novog Sada Miša Bačulov - nasilnik na steroidima.
Najnovija prepiska blokadera iz "Vocap grupe" studenata prve godine istorije Filozofskog fakulteta u Nišu, skida masku sa takozvanog „studentskog aktivizma“ i razotkriva pozive na haos i otvoreno neprijateljstvo prema državnim i univerzitetskim institucijama.
U 10. epizodi Exatlona videli smo pobedu Crveni za samo jedan poen, što znači da su Plavi izgubili borbu za nominacije. Posle toga, odlučeno je da Dušica Topić ispadne iz daljeg takmičenja.
Učesnik Exatlona Srbija Nemanja Radovanović izazvao je veliku pažnju kada je, vidno uznemiren, ušao pred svim takmičarima otvoreno priznao da ne oseća podršku svog Plavog tima.
Član Plavog tima Exatlona Srbija Nemanja Radovanović odustao je od uloge kapitena, te je "štafetu" predao Sanji Kalinović koja se prema njegovim rečima jedina javila da preuzme tu ulogu.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Međunarodni institut za bliskoistočne i balkanske studije (IFIMES) iz Ljubljane objavio je projekcije po kojima će Srbija do 2027. godine preuzeti poziciju najveće ekonomije jugoistočne Evrope, nadmašivši Hrvatsku i Sloveniju!
Tri velika praznika nižu se jedan za drugim, svaki sa svojim verovanjima i običajima. U nedelju se slavi Krstovdan, u ponedeljak Bogojavljenje, a u utorak Sveti Jovan Krstitelj.
Analitičar Stevica Deđanski istakao je da je pitanje prodaje Naftne industrije Srbije pre svega ekonomsko, te da je najvažnije očuvati stabilnost energetskog sistema i interese države.
Policija je danas uhapsila mladića (16) koji je, kako se sumnja, 6. decembra u poznatom restoranu na Novom Beogradu sa osam hitaca ranio Nemanju Krstića dok je sedeo u društvu Nenada Alajbegovića Alibega.
Državljanin Srbije na graničnom prelazu Erdut, gde je doputovao kao suvozač u putničkom vozilu srpskih registarskih oznaka, je kod sebe tom trenutku imao 12.000 evra, ali je graničnoj policiji i carinicima rekao da ima 8.000.
Američki predsednik Donald Tramp naredio je Pentagonu 13. januara da se pripremi za napad na Iran, ali se predomislio nakon što je saslušao argumente svojih savetnika, prenosi list Wall Street Journal, pozivajući se na neimenovane američke zvaničnike.
Sin čečenskog lidera Ramzana Kadirova, Adam Kadirov, hitno je prevezen u Moskvu nakon saobraćajne nesreće u Groznom, a na društvenim režama pojvilisu se prvi snimci iz Groznog nakon nesreće.
U Francuskoj je prvi put podnet parlamentarni predlog koji poziva na povlačenje zemlje iz NATO, a inicijativu je pokrenula potpredsednica Narodne skupštine i članica levičarske stranke Nepokorena Francuska (LFI), Klemans Gete.
Britanska kantautorka i glumaca Keli Ozborn se ne plaši da kaže svojim mrziteljima kako se zaista oseća. Ona se u videu direktno obratila kritičarima koji su kritikovali njen nagli gubitak kilaže.
Prime Video objavio je prve službene fotografije iz nove sezone poznate serije "Tomb Raider". Na njima je glumica Sofi Tarner u ulozi kultne Lare Kroft.
Glumac Igor Đorđević privatni život čuva ljubomorno za sebe, pa samim tim malo ko zna da je već 16 godina u skladnom braku sa koleginicom Zoranom Bećić.
Ako vam Ajfon povremeno usporava, baguje ili se baterija brže prazni, rešenje je često jednostavnije nego što mislite, kratak restart može vratiti telefon u normalan rad.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar