• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

09.02.2020

08:28

(VIDEO 18+) IZNERVIRAO SE ZBOG ZILHE, PA ZASKOČIO DRAGANU! Tresao se krevet kao da je zemljotres! Najžešći SE*S IKAD!

Rijaliti

(VIDEO 18+) IZNERVIRAO SE ZBOG ZILHE, PA ZASKOČIO DRAGANU! Tresao se krevet kao da je zemljotres! Najžešći SE*S IKAD!

Nakon što ga mu je i dalje zakonita supruga Zilha odbila telefonski poziv sa govornice u "Zadruzi", Edis Fetić se posle samo par sati prepustio ljubavnim igrarijama sa Draganom Mitar

Biznismen iz Novog Pazara i učesnica dve sezone "Zadruge" nisu mogli da odole jedno drugom, pa su se prepustili čarima ispod jogan planine. Akcija bila je žešća nego ikada do sada.

Foto: printscreen Twitter

 

 

 

 

SADA SE DEFINITIVNO RAZVODE, TO JE TO, KRAJ! ZILHA prosledila produkciji PAPIRE, čeka se samo EDOV POTPIS! (FOTO)

(VIDEO) UZELA GA ZA RUKU, PA MU...Pogledajte ŠTA JE DRAGANA RADILA EDISU PRED SVIMA! Nije mario za poglede ostalih, VEĆ JE UŽIVAO!

Više o Zadruzi 3 pročitajte OVDE 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

KRAJ, JA ZAVRŠAVAM SVOJ RIJALITI! Besna i uplakana napustila zadrugare! "Navikla sam da budem ku*va"! (VIDEO)
Rijaliti

KRAJ, JA ZAVRŠAVAM SVOJ RIJALITI! Besna i uplakana napustila zadrugare! "Navikla sam da budem ku*va"! (VIDEO)

Između Mensura Ajdarpašića i Mine Vrbaški došlo je do žestoke rasprave u toku sinoćne emisije, koju je zadrugarka napustila uplakana i besna. Ona je bila potresena kada je Mensur u toku programa saznao da ga je lagala. U toku emisije, isplivala je priča o navodnim razlozima zbog kojih se Mina svetila ukućanki Tari Simov, a gde se spomenuo i njen poljubac sa Vladimirom Tomovićem

09.02.2020

08:13

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Drama: Medved napao čuvare parka
Društvo

Drama: Medved napao čuvare parka

Prava drama odigrala se u selu Stabna smeštenom oko 20 kilometara od centra Plužina kada je medved došao neposrednu blizinu kuće u kojoj sama živi jedna starija meštanka.

18.05.2026

15:47

Hronika

Pakleni plan majke kamenog srca iz Niša: Podvodila ćerku, pa joj u školi pravdala izostanke izmišljajući bolesti
Hronika

Pakleni plan majke kamenog srca iz Niša: Podvodila ćerku, pa joj u školi pravdala izostanke izmišljajući bolesti

Nišlijki Anici B. (47) koja je osuđena na 5 godina zatvora zbog podvođenja maloletne ćerke, ponovo će se suditi jer je Apelacioni sud ukinuo prvostepenu presudu. Njoj će se na optuženičkoj klupi pred Višim sudom u Nišu pridružiti i njen prijatelj, Piroćanac Branislav M. (50) koji je prvostepeno osuđen na pet godina i šest meseci zatvora a zbog krivičnog dela trgovina ljudima u saizvršilaštvu.

18.05.2026

12:32

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin