• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

09.04.2020

19:04

MENSUR KRIJE OD MINE DA MU SE OTAC UBIO? ONA definitivno RASKINULA - Zadrugar RONIO SUZE PRED SVIMA!

Rijaliti

MENSUR KRIJE OD MINE DA MU SE OTAC UBIO? ONA definitivno RASKINULA - Zadrugar RONIO SUZE PRED SVIMA!

Zorica Marković je morala da reaguje!

Mina Vrbaški i Mensur Ajdarpašić su u ranim jutarnjim satima imali veliku svađu. Mina je tada iznela gnusne stvari na račun svoje porodice. Zbog toga je Mina poručila Ivani Vrbaški da je se javno odrekne ukoliko se ona ponovo pomiri sa njim. Mensur je plakao kao kiša, dok je Mina urlala.

MILJANA OTKRILA STAVKU IZ UGOVORA! Zaradila je HILJADE EVRA, a evo kako su joj ISPLAĆIVALI HONORAR

"Zna da ceni, ali ja imam... Težak sam, to je to... Nismo se... Ja sam budala koja konstantno nešto vidi i onda sam budala što to nije istina. Neka ona živi s tim, da li je uradila ili nije... Ona to najbolje zna. Neću ništa da dokazujem", govorio je Mensur kroz suze.

Foto: printscreen/tvpink

"Nismo se pomirili, niti ćemo. Ja imam potrebu prvo svojoj majci da se obratim. Reči koje sam sinoć izgovorila, to me najviše izjeda. Jednostavno, ne vredi nekome ni tako nešto dokazati. Ovoj vezi nema budućnosti. On konstantno tvrdi da je video da ja gledam u nekoga. Nije reč o Davidu. Nema šta, ja sinoć posle onoga... Ja znam da budem još deset puta gora. Ostaću sama do kraja. Meni ne treba niko. Ja nisam pogledala onoga koga sam navodno pogledala. Još jednom ako se pomirim, neka me se majka javno odrekne", rekla je Mina i zaplakala.

PREKINULA MEDIJSKU TIŠINU! Suzana Perović OTVORENO o Mikiju i BATINAMA KOJE JE DOBILA U ZADRUZI 2!

"To su sekunde. To niko ne može da vidi. Neću da pričam više o tome. Ja sam magarac koji je ispao najgori", nastavio je Mensur.

Foto: Printscreen You Tube

"To je neka bolna stvar iz njegove proodice koju ja znam, ali neću pričati. Treba mnogo vremena da prođe. To su mnogo teške i bolne stvari. Tu negde bi možda mogla Mina, mada sada je već kasno... Ja ne znam šta se sada sa Minom dešava. Ovo što je govorila noćas mi je odvratno. Ovo je bolest koja ne može da se reši. To je problem u njegovoj glavi, ja ga razumem. On to nosi iz kuće i to će da ga prati ceo život ", govorila je Zorica.

VIŠE O ZADRUZI PROČITAJTE OVDE!


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Čista psihijatrija! Razjareni blokader vrištao i vređao kordon policije, dok ga je podivljala masa pujdala: "Udri Srbe" (VIDEO)
Politika

Čista psihijatrija! Razjareni blokader vrištao i vređao kordon policije, dok ga je podivljala masa pujdala: "Udri Srbe" (VIDEO)

Skandalozne scene uličnog divljaštva zabeležene su u Užicu uoči veličanstvenog narodnog skupa Srpske napredne stranke, kada je grupa opozicionih ekstremista i blokadera nasilno pokušala da spreče okupljanje desetina hiljada poštenih građana. Ono što se dešavalo ispred kordona policije graniči se sa čistom psihijatrijom i podseća na najcrnje scenarije uličnog terora.

29.08.2026

22:41

Exatlon

Društvo

Hronika

Kad pijani i drogirani sednu za volan, počinje pakao: Beže od policije, dodaju gas, zakucavaju se u policijska vozila
Hronika

Kad pijani i drogirani sednu za volan, počinje pakao: Beže od policije, dodaju gas, zakucavaju se u policijska vozila

Kada pijani ili drogirani sednu za volan, ne ugrožavaju samo sebe i druge učesnike u saobraćaju, već neretko, kada ih policija zaustavlja, pokušavaju da pobegnu. Umesto da stanu na znak službenika, dodaju gas, prelaze u suprotnu traku, prolaze kroz ulice velikom brzinom, a pojedini, kada shvate da im beg automobilom ne uspeva, pokušavaju da policiji umaknu i pešice. Tako obična saobraćajna kontrola za nekoliko trenutaka može da preraste u pravu filmsku poteru.

29.08.2026

20:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin