• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

12.05.2020

20:23

MENSUR IGRA SA LUNOM - OSTAVIO MINU! Neviđeni ŠOK - ljubomorne scene! A tek Marko... ODLEPIĆE NA OVO (VIDEO)

Rijaliti

MENSUR IGRA SA LUNOM - OSTAVIO MINU! Neviđeni ŠOK - ljubomorne scene! A tek Marko... ODLEPIĆE NA OVO (VIDEO)

Da li će Marko i Vrbaški ljubomorisati zbog ovoga?

Veliki šef je nakon suđenja počeo da pušta zadrugarima pesme sa kojima će izvoditi večeras na Žurkoviziji.

NAKON PRIČE DA SE RAZVODE! Igor Kojić povukao ŠOK POTEZ - više nije sa SEVERINOM?! Ovo je DOKAZ?! (FOTO)

Foto: TV Pink printscreen

Mensur Ajdarpašić oduševio se kada je čuo pesmu "Puca" te je počeo da igra i uživa u dnevnoj sobi, zajedno sa Lunom Đogani i Gagijem Đoganijem, dok je njegova devojka Mina Vrbaški bila u krevetu, jer su se na suđenju posvađali.

Foto: TV Pink printscreen

PREKRŠILA JEDNO OD GLAVNIH PRAVILA! Produkcija je zbog ovoga ŽESTOKO KAZNILA - nije smela to da uradi (VIDEO)

Kako će na sve ovo odreagovati Marko Miljković i da li će mu zasmetati što je Mensru bio u blizini njegove devojke, ostaje da vidimo.

U video-prilogu pogledajte detalno o svemu ovome. 

VIŠE O DEŠAVANJIMA IZ ZADRUGE PROČITAJTE OVDE 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

MUP se oglasio: Najoštrije odbacili laži u vezi slučaja "Senjak" iz sinoćnjeg "Utiska nedelje"
Politika

MUP se oglasio: Najoštrije odbacili laži u vezi slučaja "Senjak" iz sinoćnjeg "Utiska nedelje"

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije najoštrije odbacuje tendenciozne, politički motivisane i krajnje neodgovorne pokušaje pojedinih medija, kao i učesnika emisije "Utisak nedelje", da diskredituju rad policije, tužilaštva, Ministarstva unutrašnjih poslova i državnih organa Republike Srbije, gde su iznete brojne spekulacije, insinuacije i političke konstrukcije u vezi sa slučajem „Senjak“, kao i sa postupanjem policije tokom okupljanja na Slaviji održanog 23. maja.

25.05.2026

16:13

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin