• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

27.05.2020

14:37

IMAO S*KS SA NJIH DVE U ISTO VREME! Neviđeni ŠOK u Parovima - promiskuitetan! Nije mu dosta bila JEDNA - svi u NEVERICI!

Rijaliti

IMAO S*KS SA NJIH DVE U ISTO VREME! Neviđeni ŠOK u Parovima - promiskuitetan! Nije mu dosta bila JEDNA - svi u NEVERICI!

Podeli vest

Nisu mogli da veruju šta slušaju

Pavao Vladilo priznao je u okviru parografa da je u svom krevetu svojevremeno bilo i više od jedne dame.

Rijaliti takmičar Pavao Vladilo šokirao je sve priznanjenem. Poznato je da je on promiskuitetan, ne trudi se to da porekne, pa takve devojke i voli i privlači.

IVAN MARINKOVIĆ NAPUSTIO RIJALITI I OTIŠAO U NIŠ KOD MILJANE! Kada ga je Marija videla NASTAO JE HAOS - zvali POLICIJU DA IH RAZDVOJI!

- Nemam problem da priznam da sam promiskuitetan i volim promiskuitetne devojke za to neko druženje. Istina je, spavao sam s njih dve, spavao sam s majkom i ćerkom, s dve Slovenke - ispričao je on i ostavio mnoge u šoku. Nakon toga on se prisetio i svoje bivše supruge Emine, kada je otkrio da je zbog nje bio spreman sve da promeni.

Foto: happy tv

- Bio sam spreman da ostavim sjajan posao i zaradu u inostranstviu zbog nje, a uslov je bio samo da ostavi mužaMnogo sam se zaljubio, njega nisam znao, niti ga poznajem i dalje i ne zanima me. Dobili smo dete, sina, i sve bih ponovo uradio, sve bih ponovio, bez kajanja - pričao je on. 

ORALNO GA ZADOVOLJILA, DOK SVI SPAVAJU! Smerna i fina, kad ga je DOHVATILA! Tresao se jorgan - GORE, DOLE! Nije je bilo briga za KAMERE (FOTO)

Najnovije vesti iz sveta rijalitija čitajte OVDE.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

IVAN MARINKOVIĆ NAPUSTIO RIJALITI I OTIŠAO U NIŠ KOD MILJANE! Kada ga je Marija videla NASTAO JE HAOS - zvali POLICIJU DA IH RAZDVOJI!
Rijaliti

IVAN MARINKOVIĆ NAPUSTIO RIJALITI I OTIŠAO U NIŠ KOD MILJANE! Kada ga je Marija videla NASTAO JE HAOS - zvali POLICIJU DA IH RAZDVOJI!

Ivan Marinković prisetio se haosa kroz koji je prošao, pošto je zbog bolesnog sina napustio vilu "Parova", te otišao u bolnicu da ga obiđe. Kako se navodi, sve se desilo krajem januara kada je mali Kulić zadržan na Institutu za majku i dijete zbog urinarne infekcije. Sa Željkom u bolnici je tada bila njegova baka Marija, a ono što je sve ostavilo u čudu je činjenica da je Ivan iz rijalitija izašao kako bi ga video

27.05.2020

12:43

sledeća vest

Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!
Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!

Izaslanik predsednika Republike i savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je večeras da Pogrom nad Srbima u AP KiM koji se dogodio na današnji dan 2004. godine bio slom međunarodnog prava i dodao da je nemoguće graditi trajni mir među narodima na temeljima očigledne nepravde.

17.03.2026

21:49 >> 21:53

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Preminuo patrijarh Ilija II
Društvo

Preminuo patrijarh Ilija II

Katolikos-patrijarh cele Gruzije Ilija II preminuo je u klinici u Tbilisiju u 93. godini, saopštio je čuvar patrijaršijskog trona Gruzijske pravoslavne crkve, mitropolit Šio.

17.03.2026

21:30

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin