Učesnici "Zadruge 3" otkrili su šta će raditi posle 10 meseci provedenih u rijalitiju. Najveći favoriti za pobedu Marko Miljković i Anabela Atijas ne žele više očima da se vide! Di-džej iz Brusa planira da se oženi Lunom Đogani, a njena majka Anabela je toliko ljuta na njih da je odlučila da napusti Srbiju!
- Oženiću se Lunom! Nekoliko puta sam želeo da je zaprosim u rijalitiju, ali mi se nije dalo, pa ću sad to da učinim! Preselićemo se u stan u Zemunu, koji ću da kupim od honorara iz "Zadruge". Zatim ću na svoj rođendan, 30. septembra, da otvorim kafić. Imaću Lunu, stan i posao i ništa mi više ne treba! - rekao je Marko i dodao da se nikad neće pomiriti sa Luninom majkom:
- Na zanima me ta žena! Ona treba mene da moli za oproštaj, a ne ja nju!
Foto: Printscreen You Tube
Gagi ne zna šta će
Ovo je toliko iznerviralo Atijasovu da je počela da plače i cepa Markovu i ćerkinu posteljinu! Denserka nikako ne podržava njihovu vezu i planira da se zbog njih povuče iz javnosti!
- Luna je gnjida jer mu dozvoljava da me vređa! Dok je sa njim, u kuću joj neću kročiti! O kakvoj svadbi on priča?! Šutnuće je čim pobedi ovde! Neću više da trpim njihovo maltretiranje, otići ću kod majke u Švedsku, Luna me nikad više neće videti! Muka mi je i od javne scene, samo ću da nestanem! - vikala je Anabela.
Foto: printscreen/tvpink
Jelena postaje voditeljka
Jelena Pešić ostaće upamćena kao učesnica "Zadruge 3" koja nije imala nijedan skandal. Možda se baš zato lepoj crnki smeši voditeljska karijera!
- Dogovorila sam da posle rijalitija vodim emisiju na jednoj televiziji. Neću ništa da pričam o tome da se ne izjalovi - kazala je Jelena.
Za razliku od njih, Gagi Đogani nema konkretne planove, osim da od honorara plati školovanje mlađoj ćerki Nini, koja pohađa privatnu gimnaziju.
50
hiljada evra dobija pobednik "Zadruge"
Mensur ide u "Zadrugu 4"
Novac koji su zaradile u rijalitiju starlete hoće da ulože u - pevačku karijeru! Mina Vrbaški, Tara Simov i Maja Marinković najavile su da će snimati pesme.
- Oduvek sam želela da budem pevačica! Snimaću pesme i spotove, sigurna sam da ću imati tezge. Ma napraviću haos na estradi! - rekla je Maja, dok njen ljubavnik Marko Janjušević Janjuš danima smišlja kako da se vrati ženi, koju je varao pred kamerama Pinka:
Foto: TV Pink printscreen
- Sav honorar od "Zadruge" daću supruzi Eni i ćerki Kruni! Žao mi je što sam zamenio bisere za blato! Vratiću se ženi ako hoće da me primi nazad.
Među favoritima za prvo mesto izdvojio se i Crnogorac Mensur Ajdarpašić, koji je rešio da nastavi rijaliti karijeru, pa će u septembru ući u "Zadrugu 4". Favorit je i Hrvatica Iva Grgurić, koja planira da ostane - starleta!
- Jedva čekam da me Ana Korać odvede kod njenog plastičnog hirurga u Istanbul. Moram da sredim neke stvari na licu - poručila je Iva.
Foto: TV Pink printscreen
I Edo odustao od ljubavnice
Edo Fetić više nije u trci za pobedu - u četvrtak uveče izbačen je iz "Zadruge". Iako ga je u studiju dočekala ljubavnica Dragana Mitar, on se odmah uputio u Novi Pazar kod žene Zilhe!
- Mnogo sam se uželeo kuće i dece - rekao je Fetić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Čak i ako se borbe u Ukrajini jednog dana zamrznu, sukob Rusije i Evrope neće nestati, već bi mogao da se preseli na šest novih tačaka kontinenta, upozorio je američki profesor i politikolog Džon Miršajmer.
Ministarstvo odbrane Rusije saopštilo je da su u novom kombinovanom napadu na Kijev, Kijevsku i Odesku oblast pogođena preduzeća vojne industrije, logistički centri i skladišta goriva koja su, prema tvrdnjama Moskve, korišćena za proizvodnju raketa i dronova, kao i za snabdevanje Oružanih snaga Ukrajine (OSU).
Skandalozna i profašistička odluka suda u Splitu ponovo je dokazala ono što cela Srbija već odavno zna - ustaštvo je postalo zvanična politika i ponos današnje Hrvatske. Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta oštro je reagovao nakon vesti da su neoustaša Marko Skejo i trinaest pripadnika zloglasnog HOS-a sramno oslobođeni svake odgovornosti.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je tradiciju da na kraju sedmice sumira najvažnije aktivnosti i događaje, a ovoga puta građanima se obratio putem Instagrama, gde je objavio video sa pregledom protekle nedelje.
Da je pobednička atmosfera u okviru kampanje "Srbija pobeđuje", dokazuje i snimak poslanika SNS-a koji je pre svega pokazao da je čovek iz naroda - zapevao iz sveg glasa, Dragačevci u potpunom transu.
Na društvenim mrežama pojavile su se zanimljive fotografije, na kojima blokaderski rektor Vladan Đokić, tokom obraćanja na jednom zgubidanskom skupu, sriče govor sa unapred napisanim tekstom, dok stoji na praznim gajbama od piva.
Dok su neki pokušavali u prethodnom periodu da sruše Srbiju, narod je čuvao i odbranio svoju zemlju! Pozivam vas da opet date podršku SNS na izborima kako bi se zauvek završila priča o rušenju Srbije!
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Snažno nevreme praćeno nezapamćenim gradom i orkanskim vetrom pogodilo je danas u poslepodnevnim satima delove južne i zapadne Srbije, ostavljajući iza sebe potop i ozbiljnu materijalnu štetu.
Jedno svedočenje sa društvene mreže Reddit o venčanju koje je krenulo po zlu od samog starta ostavilo je javnost u šoku – od pijanog mladoženje kojeg su držali u crkvi, preko intervencije Hitne pomoći, do masovne tuče i haosa u sali.
Neobična scena zabeležena je na Zlatiboru kada je jedna koza rešila da odspava nasred kolovoza, a brza reakcija lokalnog taksiste sprečila je veći zastoj.
G.M. (60) koji je povređen u saobraćajnoj nesreći koja se danas oko 17.30 časova dogodila u selu Visoka kod Kuršumlije, zbog stanja u kojem je dovežen, preminuo je u Opštoj bolnici Prokuplje.
Radoje Zvicer (45), vođa "kavačkog klana" prošle godine dao je čitulju Filipu Kneževiću (36), koji je ubijen tog kobnog 15.jula u Barseloni i to je bio poslednji put da se odbegli vođa "kavčana" oglasio od kada je u bekstvu.
Samo dvoje od ukupno osam svedoka koje je predložila odbrana M.M. i M.M.M. iz Niške Banje, roditelja dečaka koji je pre tri godine ubio svog školskog druga Andreja Simića (13) pojavilo se na poslednjem ročištu u sudnici Višeg suda u Nišu.
Beogradska policija uspešno je lišila slobode stranog državljanina (30) pod sumnjom da je naoružan nožem prepadao i pljačkao građane na području Vračara, otimajući im lične stvari.
Zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Andrej Rudenko optužio je Japan da saradnjom sa ukrajinskim proizvođačima borbenih dronova direktno doprinosi napadima u kojima stradaju ruski civili.
Dok se u Rusiji vodi rasprava o tome da li je zemlji uopšte potrebna sopstvena flota nosača aviona, vojni krugovi istovremeno razmatraju mnogo konkretnije pitanje – kojim oružjem bi mogla da bude ugrožena američka udarna grupa nosača aviona, jedan od najzaštićenijih vojnih sistema na svetu.
Ministarstvo spoljnih poslova Jordana pozvalo je danas otpravnika poslova ambasade Irana u Amanu i uručilo mu protest zbog, kako je navedeno, nastavka "brutalnih napada" na tu zemlju, zatraživši njihov hitan prekid.
Britansko tužilaštvo saopštilo je da traži izručenje braće Tejt zbog optužbi da su između 2010. i 2017. godine silovali žene i učestvovali u trgovini ljudima radi seksualne eksploatacije.
Katarina Vićentijević koja je stekla slavu ulogom Zagorke Zaze Patrnožić u seriji "Srećni ljudi" prisetila se saradnje sa kolegom Danilom Lazovićem koji je u pomenutoj komediji igrao Šćepana Šćekića.
Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.
Odluka jedne putnice da tokom avionskog leta pojede domaću pečenu piletinu izazvala je veliku raspravu na internetu o pravilima ponašanja u avionu i granici između lične slobode i obzira prema drugim putnicima.
Često možemo čuti savet da je potrebno popiti osam čaša vode dnevno ili da količinu vode treba računati prema telesnoj težini. Nutricionisti su sada otkrili koja je prava formula.
Pravilno pranje borovnica važno je za očuvanje zdravlja i bezbednosti pri konzumiranju. Saznajte najefikasnije načine da ih očistite i uklonite ostatke pesticida, nečistoće i potencijalno štetne bakterije.
Blage opekotine od sunca najčešće se prepoznaju po crvenilu, osećaju toplote i osetljivosti kože. Iako postoji mnogo preparata namenjenih njihovom ublažavanju, pažnju je privukao kućni trik – korišćenje pene za brijanje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.