• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

13.07.2020

17:07

VERIO SE RIJALITI PAR?! U "Zadruzi 3" su se žestoko svađali, a sada DIJAMANTSKI PRSTEN SIJA NA NJENOJ RUCI! (FOTO)

Rijaliti

VERIO SE RIJALITI PAR?! U "Zadruzi 3" su se žestoko svađali, a sada DIJAMANTSKI PRSTEN SIJA NA NJENOJ RUCI! (FOTO)

Ljubav cveta.

Rijaliti par Milica Kemez i Bora Santana su uprkos brojnim svađama u "Zadruzi 3" nastavili romansu i nakon završetka ovog rijaliti programa.

UŠLI U BELU KUĆU I ZATEKLI RUSVAJ! Tajne poruke po CRNOM STOLU obelodanjene - OVO SU DOKAZI! (FOTO)

Kemezova je zaprepastila svoje pratioce novom objavom na društvenoj mreži Instagram. Naime, ona je držala Borinu ruku, a na njenom prstu se našao i prsten koji izgleda kao verenički. 

 

Foto: printscreen instagram/milicakemezofficial

JANJUŠ OTKRIO DA LI JE SA ŽENOM I ĆERKOM ILI SA MAJOM! "Od sinoć sam sa NJOM, vratila me je u ŽIVOT..." A evo koje planove ima posle ZADRUGE!

Svi se pitaju da li je Bora to verio Kemezovu i da li je možda svadba na pomolu ili je ipak Kemezova samu sebe počastila. 

Foto: TV Pink printscreen

VIŠE O DEŠAVANJIMA IZ ZADRUGE PROČITAJTE OVDE



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

DOSTA ZLOČINA! Dragan J. Vučićević: Baja
Kolumne

DOSTA ZLOČINA! Dragan J. Vučićević: Baja

Slučaj ubistva Aleksandra Nešovića Baje vrlo dobro, posve precizno pokazuje modus operandi blokadersko-mafijaške, medijsko-političke hobotnice koja uporno, evo već godinama, pokušava da u Srbiji napravi haos i na silu preotme vlast.

23.05.2026

10:34

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin