• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

11.09.2020

18:40

NAŠLA NOVOG DEČKA! Milijana šutnula Milojka, baš je briga što on neće da se RAZVEDE!

Rijaliti

NAŠLA NOVOG DEČKA! Milijana šutnula Milojka, baš je briga što on neće da se RAZVEDE!

Našla dečka...

Milijana Božić otvoreno je govorila o tome u kakvom je trenutno odnosu sa Milojkom.

"Nakon izlaska iz vile, otišla sam kod njega uzela svoje stvari i vratila se kući. Milojka sam srela nekoliko puta u gradu, on još uvek nije prihvatio da nismo zajedno i da ćemo se razvesti, ali tako je", rekla je Milijana i otkrila da ima novog dečka.

"Da imam novog dečka, svi ga znate, dolazio je ovde nekoliko puta, ali neću reći ko je u pitanju", bila je tajanstvena bivša takmičarka u "Upoznajte Parove".

Foto: Printscreen You Tube/Parovi TV HAPPY

Milojko Božić

Više o RIJALITIJU pogledajte OVDE.

 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Društvo

Hronika

Zakazane završne reči Belivukovom klanu
Hronika

Zakazane završne reči Belivukovom klanu

U Specijalnom sudu u Beogradu juče je za 7. septembra zakazano izlaganje završnih reči na suđenju Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, njihovim suprugama i drugim optuženima za pranje novca stečenog od kriminala.

16.06.2026

07:10

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin