• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

06.10.2020

07:19

(VIDEO) TENZIJA DOSTIGLA VRHUNAC! Mića podigao sve parove među kojima sevaju varnice, zadrugari se preznojavali, a za potrčke je postavio NJIH!

Rijaliti

(VIDEO) TENZIJA DOSTIGLA VRHUNAC! Mića podigao sve parove među kojima sevaju varnice, zadrugari se preznojavali, a za potrčke je postavio NJIH!

Podeli vest

U Beloj kući bio je "Izbor potrčaka". Pre nego što ovonedeljni vođa Lepi Mića saopšti svoj izbor, zadrugari komentarišu njegovu današnju podelu budžeta

Jovana Tomić Matora, Bojan Savić i Rada Vasić izneli su svoje mišljenja.

- Mislim da je podela bila najbolja od svih do sada. Na porodičnim sastancima ćutimo, nikome ništa ne zamera, ovde je Mića načeo toliko tema, na primer Monika, Paula, Mišel i Boki. Što se tiče mene, ja se ne bunim, što se tiče Maje, Zvezdane, Ivane, sa kojima je Mića uvek tu, bilo im je krivo. Mića testira njihovo ponašanje. Ja ne bih uzela posle tih reči "k*rvama", rekla bih ne, ja nisam k**va - rekla je Matora.

- Bačen je akcenat na devojke koje su nazvane k*rvama. Ima ovde i "čistih" devojka, Sandri i Rialdi bih dao veliki budžet - rekao je Bojan Savić.

 - Ja sam dobila 1.500 dinara, meni stiže, nama ekstra - rekla je Rada Vasić.

Nakon toga, Lepi Mića je odlučio da napravi igru kojom će doći do finalnog izbora potrčaka. Mića je prozvao sve parove među kojima postoje varnice, a presudio je da potrčci budu Maja Marković i Alen Hadrović.

- Podići ću Tomovića i Jovanu, Alena i Maju, Kristijana i Aleks, i Zolu i Miljanu. Miljana i Zola nisu. Jovani je danas tri godine veze, tužna je, nije dobila nikakav odgovor od dečka. Vladimir u dobrom maniru pokušava da osvoji njeno srce. Što se tiče Maje i Alena, Maja je u emotivnom problemu, misle zadrugari da su zaljubljeni oboje. Da nije Kristijan išao kući, njega i Aleks ne bih stavio, žena mu je rekla sve sigurno. Njih dvoje nisu. Jovana, biću prema tebi korektan, zato sedi. Potrčci su Maja i Alen - rekao je Lepi Mića.

- Nemam komentar - rekla je Maja.

- Maja i ja smo pričali juče, ne komuniciramo, ipak ćemo opet morati - rekao je Alen.

Više vesti iz Zadruge pročitajte OVDE

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije (VIDEO)
Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije (VIDEO)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.

26.12.2025

22:57

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin