• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

16.12.2020

19:05

BOMBA TRANSFER IZ PAROVA U ZADRUGU! Produkcija dala BRUTALNU PONUDU - oglasio se i SAOPŠTIO... AUUU

Rijaliti

BOMBA TRANSFER IZ PAROVA U ZADRUGU! Produkcija dala BRUTALNU PONUDU - oglasio se i SAOPŠTIO... AUUU

Nenad Marinković Gastoz se nakon izlaska iz vile "Parova" obratio svojim pratiocima putem lajva na Instagramu. On je progovorio o situaciji koja se odigrala na Hepiju.

Kako se pisalo u medijima, učesnici rijalitija su navodno razvalili vrata i ušli u prostorije produkcije, negodujući zbog izvesnih promena u sastavu produkcije, ali Gastoz je najpre negirao da su on i njegove rijaliti kolege razbile vrata.

- Nismo razbili vrata, nismo izašli iz rijalitija, izvela nas je policija, kad smo se vratili stvari su nam izbačene - rekao je Gastoz.

Marinković tvrdi da ugovor koji su potpisali on i njegovi rijaliti-cimeri nije ispoštovan. Na pitanje gledalaca zašto sa njim nije izašla njegova devojka Naida Gadžo i zahtev da prokomentariše informacije da ona sada plače u zemunskoj vili on je odgovorio:

- Neka plače i ona i svi koji su ostali, jer su p**ke - dodao je on.

Foto: tv happy printscreen

Nenad je naglasio i to da želi da se vrati u rijaliti ukoliko mu se garantuje poštovanje ugovora koji je potpisao.

- Da smo hteli makljažu, otišli bismo na Pink, nudili su nam pare, ali hteli smo Hepi. Nećemo Pink i nećemo makljažu - rekao je Gastoz.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta
Live TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta

Danas tačno u 17 časova, u programu Dnevnika Zapadne Srbije, gledaoci će imati priliku da prate specijalno, dvosatno izdanje posvećeno otvaranju Moravskog koridora - saobraćajnice koja menja lice ovog dela Srbije i otvara novo poglavlje razvoja, povezivanja i investicija.

25.06.2026

09:55

Đokiću, vredi li sve ovo ljudskog života?
Live TV

Đokiću, vredi li sve ovo ljudskog života?

Jahja Ferhatović, analitičar i Samir Tandir, predsednik Bošnjačko-srpskog saveza gostujući u Info jutru komentarisali su pokušaj samoubistva Nadžije Mavrić, studentkinje iz Novog Pazara.

24.06.2026

10:33

JOŠ TV VESTI

Društvo

Ogromna ušteda! Ovo su nove, niže cene lekova
Društvo

Ogromna ušteda! Ovo su nove, niže cene lekova

Predsednik Republike Srbije Aleksadar Vučić juče je predstavio sveobuhvatni paket državnih mera, koje su usmerene na podizanje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje građana. Jedna od mera, jeste smanjenje cena lekova.

30.06.2026

10:02

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin