TAKI ULAZI U ZADRUGU - SPREMAN DA RASTAVI MAJU I JANJUŠA: Njihov odnos je BOLESTAN, nikada neću podržati tu VEZU!
Radomir Marinković Taki odlučio je da pred kamerama Pinka razdvoji svoju ćerku od bivšeg košarkaša.
28.12.2020
07:20
Rijaliti
Majin otac, Radomir Marinković Taki ističe da Janjuš nije prava prilika za njegovu naslednicu i da ih "ludačka ljubav" nigde neće odvesti.
- Maja je moje jedino dete, ja nju volim najviše na svetu, a to što se ona zaljubila u pogrešnog muškarca, ja to ne podržavam. Ja nisam za tu vezu - priča Taki i dodaje:
Foto: informer.rs/Danica Božović
- Mislim da ona ne bi volela da ja budem tamo. Ne bih dozvolio da neko tuče i ponižava moje dete. Ne bih mogao da se suzdržim tamo. Ja sam staložen čovek, ali ne mogu da gledam da moju ćerku neko tamo tuče, šutira... Maja nije zlato, ne mogu da se ponosim time, ali ona je moje dete - priča Taki, a onda se osvrnuo na Janjuša.
- On voli Maju, sa jedne strane, Maja je super cura, atraktivna. On je svestan da Maju ne može da sačuva. Ona želi da je ceo grad gleda, najlepše se oblači u kući, a on ne može to sve da obuzda. Sa druge strane, razumem i njega... On je čovek izgubio brak, ali da on tuče i ponižava, to ne podržavam. Ona nije došla tetki na godinu dana jer je bila plava, pretučena, ja to nisam znao, saznao sam u novinama. Kada sam krenuo da ga tražim, on je već bio u karantinu i bolje što se nismo sreli, ko zna šta bi bilo.
Kako su se pojavili natpisi u medijima da Taki ulazi u "Zadrugu", on to sada nije želeo ni da potvrdi, ali niti da demantuje.
- Ne bih o tome. To je moja poslovna tajna sa Pinkom - kaže on i samim tim na neki način potvrđuje priču, s obzirom da ističe da već ima tajni dogovor sa Pinkom.
Marinkovića smo upitali da li će se pozdraviti sa Janjušem ukoliko uđe u "Zadrugu", a on je bio jasan da mu nikada pružiti ruku neće.
- Bože sačuvaj, nikada se neću pozdraviti sa njim. Maja nema sreće sa njim. On je čovek ljubomoran, ne može da je isprati ni u čemu. Ja bih voleo da oni to što pre raščiste. Ako nekoga voliš, ne možeš da ga tučeš. On je loš čovek, on je prevario ženu javno sa Majom.
Foto: informer.rs/Danica Božović
Taki nam je priznao i da ne bi voleo da Maja zatrudni sa Janjušem, upravo zbog njihovog turbulentnog odnosa.
- Ne, nikada u životu. Taman posla, kako da zatrudni? Napisao sam joj u rođendanskoj čestitki da pazi šta radi da se ne bi zbog jednog poteza kajala u životu. Ja sam Maju odgajao od 15 meseci, šta će ona sama? Maja je atraktivna, voli da izlazi, ko će da čuva to dete? - kaže Taki, a na pitanje ako dođe do trudnoće, da li bi zahtevao abortus, Majin tata kaže:
- Što se mene tiče da, ali Maja ima 24 godine, ona je punoletna i ima pravo da radi šta god hoće. Ja to ne podržavam, tu nema sreće - kaže Majin tata i dodaje da Janjuš nikako nije dobar izbor za njegovu ćerku.
- Maja je od najgoreg izabrala najgore, što Vladimir Tomović kaže "grešku prirode". Katastrofa! To što on kocka, neka se kocka, to su njegove pare, ali neću da Maju koristi. On nju nikada nije izveo na ručak. Maja je zbog njega iznajmila stan da bi se viđali. Vi dobro znate da Maja ima svoj stan, ali ja nisam dozvoljavao da on dolazi tamo. On se raspitivao o Majinim nekretninama i mislim da je sa njom samo iz interesa - kaže Radomir Marinković Taki, a šta je još otkrio u razgovoru za naš portal Informer.rs pogledajte u videu.
Radomir Marinković Taki odlučio je da pred kamerama Pinka razdvoji svoju ćerku od bivšeg košarkaša.
28.12.2020
07:20
121. 07. 2026. u 18:37
221. 07. 2026. u 18:37
121. 07. 2026. u 15:35
221. 07. 2026. u 15:35
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policajac Vasilije Lalović izvršio samoubistvo nakon brutalnih lažnih optužbi i napada blokadera i opozicionih partija na njega i njegovu porodicu.
21.07.2026
21:02
Nakon što je blokaderska NVO CRTA izašla u javnost sa famoznim istraživanjem po kom blokaderi imaju 10 odsto prednosti u odnosu na Srpsku naprednu stranku i predsednika Aleksandra Vučića, srpsku političku scenu zapljusnuo je talas priznanja da je to istraživanje lažno.
21.07.2026
21:30
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić brutalno je i bez milosti odgovorila na najnovije gluposti i nebuloze predstavnika lažne opozicione elite, poručivši im da je njihovo neznanje i pomračenje uma prešlo sve granice zdravog razuma.
21.07.2026
20:50
Predsednik Republike Srbiјe Aleksandar Vučić uputio јe saučešće povodom smrti umetnice Olivere Katarine.
21.07.2026
20:19
Novi skandalozan i šovinistički potez lažnih vlasti u Prištini podigao je ogromnu prašinu kada je vršilac dužnosti lažnog predsednika takozvanog Kosova, Aljbuljena Hadžiju, potpisala je ukaze o razrešenju dužnosti sedam tužilaca iz srpske zajednice.
21.07.2026
20:05
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
18.07.2026
14:19
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
17.07.2026
15:41
Zoran Anđelković, direktor Pošta Srbije gostujući u Info jutru govorio je o strateškom partnerstvu Srbije i Amerike.
17.07.2026
12:25
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
16.07.2026
11:56
Grad Rijeka uveo je pojačan svakodnevni nadzor kvaliteta mora na plažama Kantrida, nakon što su najnovija merenja pokazala povećano mikrobiološko opterećenje.
21.07.2026
19:01
Na popularnoj plaži u Stavrosu u razmaku od svega jednog dana dogodila su se dva incidenta - najpre je obijen automobil iz kojeg je ukradeno oko 2.000 evra, a potom je sa gradskog parkinga u luci ukraden "folksvagen pasat" bugarskih registarskih oznaka.
21.07.2026
21:00
Jovo Mihajlović (74) dugogodišnji novinar, urednik i profesor srpskog jezika i književnosti preminuo je danas u Loznici.
21.07.2026
20:29
Srpska pravoslavna crkva i vernici slave Svetog velikomučenika Prokopija, svetitelja čiji su život i mošti vekovima vezani za neobjašnjiva isceljenja, čuda i zaštitu dece.
21.07.2026
20:00
Tok Dunava kroz zapadnu Bačku iznenađuje sve koji vide peščana ostrva na plovnom putu. Kod Bezdana je ovih dana na mernoj stanici izmeren istorijski minimum od - 68 centimeatara.
21.07.2026
19:33
Zaplena više od 770 kilograma čistog kokaina u italijanskoj luci Vado Ligure, u regionu Ligurija, privukla je ogromnu pažnju tamošnjih medija. Pored činjenice da je reč o jednoj od najvećih zaplena u poslednje vreme, pažnju istražitelja privukao je nesvakidašnji detalj — na velikom broju paketa nalazile su se nalepnice sa zastavom Srbije.
21.07.2026
21:15
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, u saradnji sa Službom za kriminalističko-obaveštajni rad i PU u Požarevcu, uhapsili dve osobe kod kojih je pronađena veća količina droge.
21.07.2026
18:55
U prigradskom novopazarskom naselju Pazarište, na starom putu Novi Pazar - Tutin, dogodila se teška saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali teretno vozilo i automobil marke "audi".
21.07.2026
19:20
Muškarac iz okoline Leskovca uhapšen je zbog sumnje da je izvršio jezivo krivično delo i silovao svoju bolesnu i nepokretnu taštu.
21.07.2026
18:01
Na auto-putu Subotica – Novi Sad, u blizini Molove pumpe, danas oko 15:46 časova dogodila se teška saobraćajna nezgoda kada je došlo do prevrtanja cisterne.
21.07.2026
17:37
Bivši ukrajinski ministar odbrane Mihail Fedorov mogao bi da se priprema za obračun sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim i kandidaturu za najvišu državnu funkciju.
21.07.2026
21:01
Ruski frontovski bombarderi Su-34 izveli su vazdušne udare FAB-500 i FAB-1500 bombama na više položaja ukrajinskih snaga na različitim delovima fronta.
21.07.2026
20:34
Mađarski tužioci pretresli su prostorije u kojima se nalaze serveri opozicione stranke Fides bivšeg premijera Viktora Orbana, dok iz te partije tvrde da su istražitelji došli da preuzmu njihov celokupan sistem komunikacija i baze podataka.
21.07.2026
20:01
Pojavio se snimak koji, prema tvrdnjama ruskih izvora, prikazuje napad ukrajinskih snaga na civile koji su se kretali autoputem "Novorosija", rutom koja je ranije predstavljana kao bezbedan kopneni koridor ka Krimu.
21.07.2026
19:25
Čuveni američki scenarista i producent Vilijam H. Višer Jr, autor kultne filmske franšize "Terminator" preminuo je u 71. godini u svom domu.
21.07.2026
14:23
Ljubitelji korejskih serija i natprirodnih misterija dobili su novu pravu poslasticu na Netfliksu.
21.07.2026
13:41
Glumica Iva Štrljić (48) trenutno boravi u Tivtu, gde vredno radi na snimanju letnjeg specijala za seriju "Igra sudbine".
21.07.2026
13:01
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
21.07.2026
12:25
Ruski glumac Vladislav Kalašnjikov kaže da ga je uloga u seriji "Tajne malog grada" potpuno promenila.
21.07.2026
11:15
Naučnici su otkrili da nošenje čarapa u krevetu stvara savršeno okruženje za razmnožavanje bakterija.
21.07.2026
20:32
Mračno kupatilo i visoka vlaga nisu prepreka, već idealno okruženje za prave sobne biljke. Zaboravite na plastično cveće, uz samo pet pažljivo odabranih vrsta.
21.07.2026
20:00
Uključite "Airplane mode" i u sekundi rešite četiri najveća problema - sporo punjenje, praznu bateriju, slab signal i digitalni stres.
21.07.2026
18:23
Stručnjaci su rešili dilemu koja vrsta paradajza je zdravija za organizam - običan ili čeri, a rezultati su mnoge iznenadili.
21.07.2026
17:50
Mala deca unose mnogo živosti, buke i nepredvidivih situacija u svakodnevni život, pa nisu sve rase pasa podjednako spremne da se prilagode takvom okruženju. Zbog toga pet rasa nisu najbolji izbor za porodice sa malom decom.
21.07.2026
17:15
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.