• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

17.02.2021

16:35

ISKULIRAO JE NAJSTRAŠNIJE! Skandal - Miljana Kulić molila Danijela za odnos, on je ODBIO

Rijaliti

ISKULIRAO JE NAJSTRAŠNIJE! Skandal - Miljana Kulić molila Danijela za odnos, on je ODBIO

Podeli vest

Rijaliti zvezda Miljana Kulić molila je svog novog momka Danijela da imaju intimni odnos, a on ju je hladnokrvno odbio!

 Miljana i Danijel prvo su se posvađali, jer je jedan od cimera preneo Miljani, da njen novi dečko na žurki pleše sa Sanjom. Nišlijka se prilično iznervirala, a onda je nastala prava drama. Kulićka je počela da moli svog momka da imaju intimni odnos.

- Skupi stvari i izađi iz rehabilitacije, muvaj se sa Sanjom - rekla je Miljana svom momku.

- Igrao sam sa Sanjom - pravdao se on.

- Da li imaš devojku - pitala je Miljana.

- Da, pa - odgovorio je Danijel.

- Hajde, skini se, presvuci se i dođi u rehabilitaciju - naredila je Kulićeva.

- Miljana, unormali se - uzvratio je Danijel.

Foto: Prinscreen

Miljana i Danijel se ljube

- Nema spavanja - poručila mu je Kulićeva.

- Nemoj da si nenormalna - odgovorio je Višić.

- Hoćeš tri šamarčine - pitala je Miljana.

- Nikad više nećeš da piješ. Ja spavam ovde, a ti sama - rekao je Višić.

Na kraju, Miljana je htela da bude intimna sa svojim momkom, ali Danijel je odlučio da ne želi da ima ništa sa njom, jer je, po njegovim rečima, u etilisanom stanju:

- Rekao sam ti, neću sad to. Ne želim. Smiri se. Nemoj to da radiš, Miljana, hoću da spavam. Hajde smiri se. Zabraniću ti piće, više ne smeš da ga piješ - rekao joj je Danijel ljutito i dodao: Neću. Pusti me. Obuci gaće.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin