Pevačica Emina Jahović uključila se u jutarnji program gde je, između ostalog, govorila o problemima koje ima sa bivšim suprugom Mustafom Sandalom.
08.03.2021
11:57
Foto: printscreen
Luna Đogani
Ovim povodom, Luna je i na Instagramu objavila snimak sa svog prvog rođendana, kada su svi bili na okupu. Ali, pre toga, objavila je čestitke roditelja, kao i iznenađenje od Marka - u krevetu. Potom je Luna podelila video snimak na kojem je vidno raspoložena, a fanovi su joj poručili da blista u 7. mesecu trudnoće.
"Meni današnji dan ništa na ovom svetu i niko ničim ne može premašiti, jer sam na današnji dan postala mama i otkrila novu dimenziju ljubavi, ali hvala svima koji mi šalju čestitke, upravo je to ono malo ljubavi koje sve trebamo. Živela ljubav", napisala je Anabela.
Foto: printscreen
Anabela Atijas
"Draga ćerko, prva moja radosti, prati svoje snove i uživaj u svakom novom danu, neka ti srce uvek bude ispunjeno radošću... Koračaj ponosno i pravo, uvek hrabro. Srećan ti rođendan, ljubavi moja! Volim te!", čestitao je ćerki Gagi Đogani.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dragan J. Vučičević je obišao porodicu Jelenković, koja, kako kaže, nema vremena za blokade - jer vredno rade, budući da imaju jednu od najvećih modernih farmi u tom kraju.
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, daje iskaz u Specijalnom sudu u Beogradu.
Blokaderska glumica Mirjana Karanović, osvedočena antisrpkinja, ponovo je u centru pažnje javnosti zbog svojih ranijih izjava koje i danas izazivaju šokantne i osuđujuće reakcije.
Proglas se predstavlja kao opoziciona građanska inicijativa u Srbiji i iza nje stoje blokaderi poput Svetlane Cece Bojković, Dragana Bjelogrlića, Miodraga Majića, Ivanke Popović i drugi, a evo šta je prava istina o ovoj organizaciji.
Narodna poslanica ičlanica SNS-a Olivera Denić oštro je osudila objavu Jelene Spirić blokaderske narodne poslanice stranke Slobode i pravde u kojoj se Spirić obratila predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, sramnom objavom.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Zadatak iz matematike za prvi razred zadao je ozbiljnu muku roditeljima, a onda i usijao mreže od komentara zbunjenih korisnika koji nisu znali rešenje.
Najskuplja nekretnina u poslednjem tromesečju prošle godine prodata je u Beogradu za oko 1,4 miliona evra, pokazuju podaci Republičkog geodetskog zavoda (RGZ).
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, daje iskaz u Specijalnom sudu u Beogradu.
Kosta K. koji je u Ribnikaru ubio devetoro vršnjaka i radnika obezbeđenja, danas je svedočio u sudskom postupku koji se vodi protiv njegovih roditelja, a Informer.rs vam prenosi sve nove informacije.
Izrael napada iranske brodove i luke na Kaspijskom jezeru kako bi sprečio vojnu razmenu između Rusije i Irana, jer isporuke oružja tim putem idu u oba smera.
Evropa bi mogla da se suoči sa ozbiljnim nestašicama energenata i goriva već u aprilu ukoliko se ne otvori ključni Ormuski moreuz za transport nafte i gasa, upozorio je danas izvršni direktor britanske energetske kompanije Šel, Vael Savan.
Danska narodna partija (DPP) obezbedila je veliki politički povratak na nedeljnim opštim izborima, zadobivši skoro trostruko veću podršku od 9,1% glasova i osvojivši 11 mesta u parlamentu.
Poznati srpski kaskader i epizodni glumac Stanoje Čarli Drmak, poznat i pod umetničkim imenom Emilio la Stanoje Čarlington, preminuo je 16. marta 2026. godine u 66. godini.
Krastavac može osvežiti kožu, smanjiti natečenost i ublažiti tamne kolutove. Ipak, nije dovoljno samo iseći kolut i kratko ga staviti na kapke, već kako ga pravilno koristiti.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar