• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer

28.03.2021

20:40

SVAKI DAN POMISLIM NA SUPRUGU I NA SVE ŠTO SE DESILO...Ša otkrio kako se oseća posle AFERE SA TAROM! Ovoga se najviše PLAŠI!

Rijaliti

SVAKI DAN POMISLIM NA SUPRUGU I NA SVE ŠTO SE DESILO...Ša otkrio kako se oseća posle AFERE SA TAROM! Ovoga se najviše PLAŠI!

Nenad Aleksić Ša i Tara Simov izazvali su veliku pometnju kada su započeli vezu, pre svega zbog toga što je reper oženjen

Oni su otkrili kako se osećaju.

- Ostavljam jedan brak iza sebe. Svaki dan pomislim na suprugu i na sve što se desilo, to me jede. I te kako se plašim i živim u nekom strahu. Plašim se osude komšija, okruženja. Ona ne zaslužuje nijedne sekunde da je povredim, videćemo kad dođe trenutak da se sretnemo, plašim se toga - rekao je Ša, pa dodao da neće ostaviti Taru, osim ako ona to ne odluči:

Foto: Printscreen You Tube

Tara i Ša

- Suviše je rano da pričam o tome da bih nekog oženio, ušao sam u vezu sa osobom koja je mlađa od mene 20 godina. Ko zna, možda će njoj dunuti kroz koji mesec, poznavajući takve osobe i sebe, pa šta, idemo dalje, nisam neko ko će da kleči i moli za oproštaj. Moja bivša supruga je odlučna u svemu, pa šta god da kaže, to je to. Teško mi je da kažem da je bivša. Sa Tarom su emocije, ne kajem se što sam sa njom. -

S druge strane, Tara smatra da je njena majka podržava, te je istakla da je sada najsrećnija, ali i da ne treba da se meša u Nenadov odnos sa Ivanom.

- Znam da mama podržava, osećam da je uz mene. Jedino da ja napravim ozbiljnu grešku da me ostavi on, ja ne bih nikad njega ostavila. Njegove reakcije se bojim, a ovo mi je najlepša ljubav u životu koju sam doživela. Mislim da je to njihova stvar (Ivanina i Nenadova) i da ja tu ne treba da se petljam šta će i kako će - rekla je ona.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

(UZNEMIRUJUĆE) Jezive tajne koje spajaju Belivuka i američke psihopate: Detalji istrage šokirali su ceo svet
Hronika

(UZNEMIRUJUĆE) Jezive tajne koje spajaju Belivuka i američke psihopate: Detalji istrage šokirali su ceo svet

Njihova imena decenijama izazivaju jezu, a slučajevi koje su ostavili iza sebe i danas predstavljaju predmet analiza kriminalista širom sveta. Dok je jedan godinama vodio dvostruki život predstavljajući se kao uzoran porodični čovek, drugi je iza zatvorenih vrata skrivao najmračnije tajne, dok se trećima pred Specijalnim sudom u Beogradu sudi za najteža krivična dela.

20.07.2026

21:56

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin