• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

15.04.2021

10:10

LJUBAVNICU POZVAO DA IDE SA NJIM NA RAZVOD! Sramna izjava Nenada Aleksića Ša - evo šta je REKAO TARI! SKANDAL!

Rijaliti

LJUBAVNICU POZVAO DA IDE SA NJIM NA RAZVOD! Sramna izjava Nenada Aleksića Ša - evo šta je REKAO TARI! SKANDAL!

Podeli vest

Tara Simov i Nenad Aleksić sinoć su se posvađali za crnim stolom, a onda je usledio pravi šok.

Naime, oni su nakon svađe započeli temu o njegovom razvodu sa Ivanom Aleksić, koju je javno prevario u rijalitiju.

Foto: PrintScreen YouTube/Zadruga offilical

- Ja sa mojom ženom ne planiram da pijem kafu, ne moramo nikad druže, a ti ako mi ne veruješ ideš sa mnom na razvod - rekao je reper.

Foto: PrintScreen YouTube/Zadruga offilical

- Šta je s tobom, ne idem sa tobom da se razvodiš - rekla je Tara.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin