• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Pink.rs

04.05.2021

20:26

ĆERKA ĆE MU DOĆI GLAVE! Nakon SVAĐA Maje i Janjuša, Taki KUPIO SEBI SPOMENIK: NJENO PONAŠANJE će me OTERATI U GROB! /FOTO/

Rijaliti

ĆERKA ĆE MU DOĆI GLAVE! Nakon SVAĐA Maje i Janjuša, Taki KUPIO SEBI SPOMENIK: NJENO PONAŠANJE će me OTERATI U GROB! /FOTO/

Podeli vest

Otac učesnice "Zadruge 4", Maje Marinković, Radomir poznatiji kao Taki, otkrio je da ne može da podnese njihovo razuzdano ponašanje njene ćerke i njenog momka Marka Janjuševića Janjuša!

Taki je danas na svom Instagramu objavio sliku sa misterioznom grobnicom, a sada je otkrio o čemu se radi:

- Nikako se ne osećam zbog situacije u rijalitiju. Ne znam stvarno kako da sprečim njihovu svađu, to više ne vodi ničemu. Sve je to rijaliti, ja to shvatam, ali on je stvarno jedam mazohista, kao da nema žensko kod kuće. On je jedan propalica koji je prokockao sve i sad ne sme dete ni da pogleda, ne sme ništa ni da obuče, on nju ima da dotera do sloma živaca. Ne znam više kako da se ponašam, ni da li da psujem ni da li da vređam. Ja sam stvarno kulturan i lepo se ponašam, ali sam pri kraju živaca, sad sam išao da naručim sebi spomenik - rekao je Taki i dodao:

Foto: printscreen instagram

Taki kupio spomenik

- Sestra mi je umrla pre godinu dana, pa sam zakupio porodičnu grobnicu. Zakupio sam i za mene i za nju, jer će dete pre vremena da me otera u grob. Ide Taki živ u grob, tako će biti!

Foto: informer.rs/Danica Božović

Radomir u poseti Informeru

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
JA

pre 4 godine

Covek bio na operaciji zeludca i ne bira sretstva da se pojavi u javnosti….ko normalan se slika pored kupljene grobnice, a onda to objavi u novinama?! Eto na koga mu je cerka ….uostalom ako propadne uvek moze da radi kod tate u striptiz baru !

sledeća vest

Politika

Vučić čestitao Vaskrs: Praznik nas inspiriše da ostanemo istrajni na putu istinske pravednosti
Politika

Vučić čestitao Vaskrs: Praznik nas inspiriše da ostanemo istrajni na putu istinske pravednosti

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas vaskršnju čestitku Njegovoj svetosti patrijarhu srpskom gospodinu Porfiriju, sveštenstvu i monaštvu i svim pravoslavnim vernicima, koji Vaskrs slave po Julijanskom kalendaru u kojoj je poručio da u vremenu kada nerazumevanje i rat potresaju svet na raznim meridijanima i kada Srbija trpi različite pritiske, neprolazna poruka Vaskrsa naročito je važna.

10.04.2026

13:28

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…

10.04.2026

10:40

JOŠ TV VESTI

Društvo

Danas je Veliki petak - Najtužniji dan u godini
Društvo

Danas je Veliki petak - Najtužniji dan u godini

Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas obeležavaju Veliki petak, najtužniji hrišćanski praznik, kada se sećamo Hristovog stradanja, suđenja pred Pontijem Pilatom, osude na smrt i razapinjanja na Golgoti.

10.04.2026

06:15

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin