Došlo je vreme da ovonedeljni vođa Kristijan Golubović izabere svoja dva potrčka. Voditelj Milan Milošević dao mu je reč, a on je saopštio svoju odluku
- Pravo da ti kažem, nisam nešto razmišljao, ali u poslednja dva sata, menjao sam malo mišljenje, pravo sumu sumarum sa Čorbom, pitao kakva je situacija, ovako, onako... Ja sam mu davao predloge, on nije hteo da se meša, samo da sugeriše ako sam smislio nešto pametno. Imao sam dve tri solucije, već je sve stereotipno, a opet nemam ni izbora nešto novo da izmislim. Bilo bi sad nešto maliciozno da trpam Mišela sa nekim. Meni to ništa ne znači. Više volim kada je neko koga ne volim tu da ga malo fortam. Ja kao prvo, razgovarao sam sa njim i hteo sam Miljanu i Mišela. Odustao sam od toga, to je već ispričana priča. Znamo sve već o tom odnosu. Mislim da bi Miljana žarko volela da se sprda i psihopatiše na svoj način. Video sam danas kroz konflikt sa Minom pravu brigu i neke poteze koji govore da je Car privržen Mini. On je skapirao nju kroz neke načine, na koje mi nismo mogli. Imaju tu neku psihopatsku linuiju. Idealan su par. Poželeo bih im sreću. Stavljam Minu i Cara. Mina zaslužuje takvog dečka - rekao je Kristijan.
- Ja ću ispoštovati sve, donosiću pisma kako pravila nalažu. To je moja dužnost. Posle sukoba i svega, mislila sam da ću biti sa Filipom u izolaciji. Očekivano - rekla je Mina.
Foto: Printscreen You Tube
Mina Vrbaški
- Ja sam srećan. Bilo da sam sa Minom, bilo da sam sa Sanjom, samo da nisam sa Aleksandrom. Proveo sam dve nedelje u hotelu, ne mogu da budem u kući. Mislim da ćemo normalno da funkcionišemo tamo. Imaću mir, možda i odem kući, samo da spavam sa strane, ne u kući. Danas je nisam pljuvao, rekao sam Kristijanu danas da Mina svakome da novac. Rekao sam da mi je više muka, da mi se povraća. Da ću da stanem između njih dvoje, da je bolje da udari mene. Ali i da ona probudi ludilo u meni, da ga shvatam - pobesneo je Car.
- Ja ću i dalje da poštujem dogovor, iako sam sve saznala. Hvala na izolaciji, sada ću da pokažem da neću dopustiti sebi stvari kao prošli put. Ja neću imati komunikaciju sa njim, ja njega ne komentarišem. Ako ja imam konflikt sa Kristijanom, ne treba on ništa da komentariše - pričala je Mina.
- Ja sam rekao da si bezobrazna i da probudiš u meni isto - rekao je Car.
- Svako dobije šta zaslužuje. Trebalo je davnih dana da razmišljaš - poručila je Vrbaški.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Hejterski mediji, promoteri blokadera i njihovih mentora, učiniće sve da pokvare odnose između Srbije i Sjedinjenih Američkih Država koji su konačno krenuli uzlaznom putanjom.
Rusija posle luka u Odesi i Nikolajevu mora da odseče Ukrajinu i od pristupa vodenom putu u Delti Dunava, ocenjuje ruski politički analitičar Dmitrij Rodijonov.
Vladan Mančić koji se našao na 76. mestu na blokaderskoj listi stari je pulen Aleksandra Jovanovića zvanog Ćuta i nije se slučajno našao među kandidatima.
Robert Šipoš, brat Rolanda Šipoša, vodećeg blokadera iz inicijative „Mladi Kula", izbacio je svoje dve maloletne ćerke na ulicu bez ikakvog osećaja odgovornosti.
Pevačica Katarina Grujić Gobeljić našla se na udaru blokaderske mržnje zbog toga što voli i poštuje svoju zemlju, ali je narod odmah stao u njenu odbranu.
Ministar finansija Siniša Mali i ministar za javna ulaganja Darko Glišić pojavili su se na velikom UFC spektaklu koji je održan juče u Beogradskoj areni, a njihov dolazak ispraćen je neverovatnom reakcijom publike.
Od juče je, u Srbiji, sniženo oko 769 lekova, pa će ovom merom države, građani moći da ostvare značajne uštede u svom budžetu i da iskoriste taj novac za druge stvari, rekao je za Informer TV prof. dr Nebojša Tasić, pomoćnik ministra zdravlja.
Na graničnim prelazima širom Srbije trenutno je potpuni kolaps - kilometarska kolone kojima se ne vidi kraj i višesatna čekanja, pokazuju Informerove kamere na granicama.
Ministar turizma i omladine Husein Memić najavio je da u ponedeljak, 3. avgusta, od 8.00 časova počinje prijava za dodelu 30.000 turističkih vaučera u vrednosti od po 10.000 dinara.
U centru Lazarevca, u Karađorđevoj ulici, u noći između petka i subote oko 01:00 čas iza ponoći, došlo je do teškog incidenta i masovne tuče u bašti jednog poznatog ugostiteljskog objekta.
Na predlog Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, sud je odredio pritvor do 30 dana turskom državljaninu K. E. (24), osumnjičenom da je 26. jula u stanu u Borči na svirep i podmukao način ubio rusku državljanku T. Lj. K, njeno telo stavio u kofer i bacio ga u kanal.
Sinoć oko 22.00 časa dogodila se teška saobraćajna nesreća na auto-putu Beograd - Novi Sad, na deonici između Banovaca i Batajnice, u kojoj je život izgubio turski državljanin.
Jedna osoba je poginula, a druga je zadobila teške telesne povrede u jezivoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 3:30 časova u mestu Nemenikuće, u Kosmajskoj ulici na području opštine Sopot.
Dramatična scena odvila se danas na Zlatiboru, kada su pripadnici užičke policije izveli munjevitu akciju hapšenja nasred magistralnog puta, zbog čega je saobraćaj u ovom delu bio potpuno paralisan.
Direktor Centra za zaštitu i pomoć tražiocima azila Radoš Đurović upozorio je da ulazak oko 60.000 migranata u špansku enklavu Seutu nije mogao biti sticaj okolnosti, već organizovana akcija.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Netfliks se suočava sa tužbom od 105 miliona dolara nakon što je iz njihovih kancelarija u Los Anđelesu ukraden eksterni hard-disk sa još neobjavljenim ratnim trilerom "Fortitude", u kom glavnu ulogu tumači Nikolas Kejdž.
Holivudski veteran Robert Redford (88) ispričao je jednom prilikom kontroverzne detalje iz snimanja legendarnog filma "The Way We Were" (1973) u kojem je glumio zajedno sa Barbrom Strejsend (82).
Pakovanje kofera mnogima je jedan od najnapornijih delova pripreme za putovanje, a uz pet saveta moguće je spakovati sve što nam treba, a da kofer ostane uredan i lagan.
Zlatni retriver Džef je odlučio da ne želi da izađe iz automobila, pa je posegao za taktikom poznatom mnogim vlasnicima - pravio se da spava. Njegov vlasnik je snimio celu scenu i objavio je na TikToku, gde je video ubrzo postao viralan
Razblaženi jogurt neki baštovani koriste kao dodatak u nezi paradajza, jer može doprineti boljoj aktivnosti zemljišta zahvaljujući korisnim mikroorganizmima i manjim količinama hranljivih materija.
Rak penisa je retka, ali ozbiljna maligna bolest koja se često otkrije tek u kasnijoj fazi. Iskustvo Stivena Hamila pokazuje koliko zanemarivanje prvih znakova može dovesti do teških posledica.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.