HAOS U BELOJ KUĆI - REAGOVALO OBEZBEĐENJE! Žestok SUKOB Golubovića i OVOG zadrugara - pljuštale UVREDE I PRETNJE! /FOTO/
Podeli vest
Sinoć je izbio žestoki sukob između Kristijana Golubovića i Mišela Gvozdenovića, a u njihovu svađu umešali su se i ostali zadrugari.
Kristijan i Mišel su se sve vreme vređali, dok mu je Golubović pretio kako nigde više neće moći da nastupa, a u jednom momentu u njihovu svađu uključili i Jovana Tomić Matora i Milan Janković Čorba, kako bi svako branio svog prijatelja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nedaleko od saobraćajne petlje "Autokomanda", u smeru ka Nišu, priključeno na saobraćajnicu "Nova 8", otvoriće se novo autobusko stajalište "Beograd (jug)". Iz tog razloga, biće uspostavljen novi režim rada linija međumesnog, prigradskog i gradskog prevoza.
Šapčani od jutros čekaju u dugačkom redu da daju krv za lečenje Vuka Matića (22) jedinog preživelog u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se u ponedeljak dogodila na auto-putu Ruma-Šabac.
Više javno tužilaštvo u Beogradu obustavilo je postupak protiv Marka A. koji je bio osumnjičen da je učestvovao u bombaškom napadu na kuću pevača Zdravko Čolić na Dedinju.
Policija u Podgorici uhapsila je Sašu L. (36) i Nemanju M. (36) zbog sumnje da su učestvovali u organizaciji bekstva Miloša Medenice, za kojim crnogorska policija traga već mesecima.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da Iran "ne može da se sabere" i da bi im "bolje bilo da se uskoro opamete" kada je reč o sporazumu o nuklearnom naoružanju.
Osumnjičeni za pokušaj atentata na predsednika SAD Donalda Trampa, Kol Tomas Alen (31), godinama se radikalizovao na društvenim mrežama, pokazuju analize njegovih naloga.
Na svečanoj večeri u Beloj kući, gde su Donald i Melanija Tramp ugostili britanskog kralja Čarlsa III i kraljicu Kamilu, prva dama pojavila se u izdanju koje je odmah postalo glavna tema.
Pojavile su se informacije da OpenAI razmatra razvoj sopstvenog pametnog telefona, koji bi mogao ozbiljno da uzdrma tržište i dovede u pitanje dominaciju platformi kao što su "App Store" i "Google Play".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar