MARKO MILJKOVIĆ DOŽIVEO SAOBRAĆAJNU NEZGODU! Sve se odigralo u sekundi, ŠTETA JE VELIKA PREKO 10.000! /VIDEO/
Podeli vest
Pobednica druge sezone rijalitija "Zadruga", Luna Đogani, broji sitno do porođaja, a njen partner Marko Miljković nestrpljivo čeka da se ostvari u ulozi oca.
Ostalo je još sedam dana do porođaja, a Marko je danas doživeo peh sa kolima. Kako je Miljković objavio na svom Jutjub kanalu, čovek se kolima zaleteo na njega, nije video da Marko ima prvenstvo prolaza.
Poznato je da Fran Pujas voli životinje, ali i da se jednom prilikom obračunao sa vodenom zmijom u "Zadruzi". Danas je to učinio ponovo, te je iz jezera izvadio zmiju.
08.06.2021
14:37
Foto: printscreen
Marko Miljković
- Kakve sam ja sreće, majko moja. Samo što sam seo u auto i čovek se uključuje u ulicu, dok ja pičim ulicom sa prvenstvom prolaza i vidite šta mi je uradio. J*bote, ja ne znam koji je ovo put više?! Desilo mi se pre jedno godinu dana, žena me je udarila. Sad čovek, ne gleda, ide pravo na mene. Ne vidi da ja imam prvenstvo prolaza. Nagodili smo se nešto, dovezao sam ga do pošte da podigne 10.000 iako ovo košta mnogo više. Makar 10.000 da ne bude da plaćam iz svog džepa, a svakako ću platiti. Eto, danas je baš lepo počeo dan - rekao je Marko u snimku na kome možemo videti kako auto sada izgleda.
Foto: printscreen
Marko Miljković
Koliko možemo videti po onome što je bivši zadrugar snimio, automobil je skroz izgreban sa strane, a povređenih nema.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poznato je da Fran Pujas voli životinje, ali i da se jednom prilikom obračunao sa vodenom zmijom u "Zadruzi". Danas je to učinio ponovo, te je iz jezera izvadio zmiju.
Međunarodne rezerve Rusije dostigle su istorijski maksimum od 826,8 milijardi dolara zaključno sa 30. januarom, saopštila je Centralna banka Rusije, navodeći da je reč o najvišem nivou zabeleženom do sada.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da se država na čelu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem danonoćno bori za naš narod na KiM i dodao da najveću cenu Srbi na KiM plaćaju zbog pogubne politike bivše vlasti.
Član Visokog saveta tužilaštva Miroslav Đorđević apelovao je na članove Izborne komisije tog Saveta da u najskorije vreme preduzmu sve što je moguće da se sprovede odluka Ustavnog suda i da se ponove izbori za nove članove Saveta iz reda javnih tužilaca na određenim biračkim mestima.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je završena rekonstrukcija objekta u Ljermontovljevoj ulici broj 12a u Beogradu i da će službe koje su u njemu smeštene ponovo početi sa radom u ponedeljak, 9. februara 2026. godine.
Vladan Dimitrijević (49) negirao je danas u Višem sudu u Beogradu da je pokušao da ubije oca Mihaila 29. aprila prošle godine u njihovoj kući u selu Zaklopača pored Beograda.
Duško G. (56) koji je osumnjičen da je ubio Aleksandru Š. (44) u Nišu, uhapšen je u selu Nozrina kod Aleksinca, a očevidac hapšenja za Informer detaljno opisuje kako je izgledala akcija policije.
Danas se u Omanu održavaju pregovori Irana i SAD o teheranskom nuklearnom programu. Tok dođagaja koji bi mogao da odredi dalju sudbinu Bliskog istoka pratite uživo na Informer.rs.
Ruske snage napreduju duž cele linije fronta različitim intenzitetom, a aktivna zona borbenih dejstava se proteže 1.200 kilometara, izjavio je danas vrhovni komandant Oružanih snaga Ukrajine Aleksandar Sirski.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Smršao čitavih 90 kilograma, obrijao glavu i pustio sedu bradu, pa mnogi iz prve nisu shvatili da se radi o Džoni Hilu, holivudskom glumcu kog publika poznaje kao debeljuškastog komičara.
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Ako ste do sada koristili Jutjub u pozadini na Android uređaju bez pretplate, stižu loše vesti od Gugla. Kompanija je zvanično potvrdila da će uskoro ukloniti metod koji je godinama omogućavao besplatno puštanje videa u pozadini.
Ukoliko vam treba ideja za brz, zasitan i ukusan ručak ili večeru, predstavljamo vam fenomenalnu domaću pitu koja je uz hladan jogurt ili kiselo mleko obrok iz snova.
Na londonskoj premijeri filma "Orkanski visovi", Margo Robi je zablistala u upečatljivom izdanju koje je spojilo savremeni dizajn i bogatu filmsku simboliku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar