• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

17.06.2021

18:00

ZADRUGARKA ODSEKLA KOSU!  Sandra Rešić se ODLUČILA NA RADIKALAN KORAK, a OVO JE RAZLOG! /VIDEO/

Printscreen You Tube

Rijaliti

ZADRUGARKA ODSEKLA KOSU! Sandra Rešić se ODLUČILA NA RADIKALAN KORAK, a OVO JE RAZLOG! /VIDEO/

Podeli vest

Zadrugari u Beloj kući igraju igru koju im je zado Veliki šef, a sada su od su od "otmičara" mogućnost da založe svoje stvari kako bi mogli da otkupe svoje prijatelje, za koje misle da se nalaze u podrumu, a Sandra Rešić je odsekla svoju kosu kako bi pomogla.

- Ja ću dati najvredniju stvar koju imam - rekla je Sandra i dala svoju kosu koju joj je Ermina isekla.

- Daću ostatak kose, daću parfem, naočare, nakit i imam isto tako neke igračke od Borisa to mi je najdragocenije - rekla je Mina.

Foto: Printscreen You Tube

Sandra i Ermina

- Daću nešto od nakita, papuče, haljinu i onog mog najvećeg medveda - rekla je Sanja.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Dok fašizam besni u Hrvatskoj, vi ste zauzeti kritikovanjem Srbije": Brnabić se javno obratila EU
Politika

"Dok fašizam besni u Hrvatskoj, vi ste zauzeti kritikovanjem Srbije": Brnabić se javno obratila EU

Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se na društvenoj mreži Iks povodom koncerta Marka Perkovića Tompsona u Hrvatskoj, uputivši oštru poruku evropskim institucijama i političkim grupama. Brnabić je na engleskom jeziku direktno skrenula pažnju na, kako je navela, višegodišnje ćutanje Evropske unije na otvorene neonacističke manifestacije u Hrvatskoj.

17.01.2026

22:49

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin