• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

24.06.2021

19:33

ŠTA ĆE LUNA REĆI KADA VIDI OVO?! Atina Ferari objavila EKSPLICITNU SLIKU sa Markom Miljkovićem! /FOTO/

Rijaliti

ŠTA ĆE LUNA REĆI KADA VIDI OVO?! Atina Ferari objavila EKSPLICITNU SLIKU sa Markom Miljkovićem! /FOTO/

Luna Đogani i Marko Miljković nedavno su dobili ćerku, a pre toga zakleli su se na večnu ljubav. Pre Lune, Marko je imao burniji ljubavni život.

Starleta Kristina Marković, poznatija kao Atina Ferari podelila je intimnu fotografiju sa Miljkovićem. Njih dvoje su pozirali dok ju je Marko ljubio u obraz, a uz to je potkačičla Đoganijevu kao niko do sada:

- Izvini, Luna, ali ja sam ga ipak prva imala - napisala je ona.

 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Bruka dovjeka! Mesec dana izdaje: Četiri krvava noža u leđa Srbiji iz Crne Gore
Politika

Bruka dovjeka! Mesec dana izdaje: Četiri krvava noža u leđa Srbiji iz Crne Gore

Za svega mesec dana, vlasti u Podgorici izvele su nezapamćeni udarac i brutalno zabili tri noža u leđa Srbiji i čitavom srpskom narodu! Najpre su sramno izmenili Ustav i ponovo odbili da srpskom jeziku daju status službenog, potom su bezobzirno blokirali inicijativu za povlačenje lažnog priznanja takozvanog Kosova, a kruna bezumlja usledila je kada su sa okorelim ustašama slavili zločinačku "Oluju" i etničko čišćenje Srba!

07.08.2026

22:39

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin