• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

03.07.2021

18:12

JANJUŠ NE MOŽE DA MRDNE OD MAJE! Marinkovićeva ga prati u stopu - grli ga i ljubi! /VIDEO/

Printscreen You Tube

Rijaliti

JANJUŠ NE MOŽE DA MRDNE OD MAJE! Marinkovićeva ga prati u stopu - grli ga i ljubi! /VIDEO/

Podeli vest

Maja Marinković posle razgovora sa Drvetom mudrosti, prišla je Marku Janjuševiću i pokušala da razovara, ali je on pobegao

Janjuš je počeo da urla po dvorištu, a Maja je nastavila da mu prilazi i pokušava da razgovara, ali je on opet pobegao.

- Jedva čekam da izađem napolje da ga moje oči više ne vide, ko bi bio srećan sa ovim depresivcem - dodala je Maja.

Maja je za njim došla i u prostoriju za pušenje i počela da plače, ali Janjuš ni na to nije popustio.

- Tražiš mir, a ustaješ pridružuješ im se dok me vređaju. Neralan si u nekim situacijama. Kolutaj tim kvarnim očima do sutra - rekla je Maja.

Maja je nastavila da priča sama sa sobom i uzdiže druge muškarce, poslebno Vladimira Tomovića.

Maji nije dugo trebalo i opet je krenula u potragu za Janjušem. Našla ga je ispred sobe za rehabilitaciju, ali on i dalje nije želeo da razgovara. Ona se žalila što je nije branio u sinoćnom sukobu sa Borom Santanom, nudila mu kafu i slatkiše, ali ništa nije pomoglo Janjuš je i ovaj put pobegao, ali sad u kuću.

Maja je nastavila da ide za njim, došla na garnituru i počela da ga grli i ljubi kao da se ništa nije desilo, dok je on ludeo i psovao.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Milan63

pre 4 godine

Ona dosta uspešno igra svoju igru i traži kadar, a on, čini se ako nije i to dogovor, ispada poprilično glup. I tako, idu dani...

sledeća vest

Politika

Licemerje JTOK: Žali se jer ostaje bez upućenih tužilaca, a ćutalo kad se isto dešavalo VJT u Beogradu
Politika

Licemerje JTOK: Žali se jer ostaje bez upućenih tužilaca, a ćutalo kad se isto dešavalo VJT u Beogradu

Javno tužilaštvo za organizovani kriminal koje, kako smo danas saznali iz saopštenja tog tužilaštva, čini više od polovine javnih tužilaca koje je na rad od tri godine, za duplo veće plate i duplo manje posla u to tužilaštvo diskrecionom odlukom uputila vrhovna tužiteljka Zagorka Dolovac, licemerno se žali na predloženi amandman u vezi sa upućivanjem.

19.01.2026

19:25

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin