BORA SANTANA ZAPRETIO TUŽBOM - VREĐALA ME JE NA NACIONALNOJ OSNOVI! Bivši zadrugar otkrio detalje SUKOBA Milice i Tanje, pa poručio: Vidimo se na SUDU!
Podeli vest
Sinoć je u "Zadruzi" održana emisija "Pitanja novinara", a Đorđe Nikolić, poznatiji kao Đole Kralj, inače prijatelj Dragane Spasojević i Tanje, bivših drugarica Milice Kemez, pričao je o tužbi koju je Tanja podnela protiv Bore Santane.
Đole je rekao da je Milica zvala Tanju da je moli da povuče tužbu, ali da ona nije odustala od jedne, jer je Bora vređao njeno dete. Nakon ovoga oglasio se i Bora Santana:
Teodora Džehverović stekla je veliku popularnost učešćem u rijalitiju "Zadruga", nakon čega joj je muzička karijera krenula uzlaznom putanjom.
12.09.2021
12:42
Foto: Printscreen You Tube
Bora Santana
- Što se tiče ovog dečka, neću ni po imenu da ga nazovem. Nebitan lik totalno, neću da mu dajem na značaju. Jeste, Milica je kontaktirala Tanju, jer će i Tanja dobiti kontratužbu od Milice i mene. Želeli smo to mirnim putem da rešimo, ali dobro. Ići ćemo na sud. Prvo suđenje je 15. oktobra, rešićemo to, angažovao sam advokate, terećemo se godinama ako treba, ali će pravda da bude dostižna. Što se mog šou programa tiče, sve je to bio performans u "Zadruzi" što se Tanje tiče, to nema nikakve veze, branio sam svoju devojku. Stojim iza svake reči. Uvrede su bile performans, mislio sam da će da uđe. To nisu nikakve velike uvrede, da bi mogla da mi uzme novac. A ona će da odgovara za prevaru i otuđivanje Miličinog salona i što je upropastila njen posao, kao i što me je vređala na nacionalnoj osnovi. Njene uvrede neću da iznosim, ali imamo svedoke koji će sve izneti na sudu. I za moj duševni bol za odvajanje od Milice, jer se Tanja prva umešala u sve. To što Tanja podmićuje ljude da perfidno pljuju Milicu, sud postoji, pa ćemo sve rešiti na sudu - istakao je Bora.
Bane Čolak se vratio u "Zadrugu" i ponovo vodi radio "Amneziju", a Bora je otkrio kako gleda na Čolakovo samostalno vođenje emisije, kao i to što on, zajedno sa Mikijem Đuričićem, pokušava da mu nađe zamenu.
- Što se tiče "Amnezije", ne sviđa mi se kako Čolak to vodi. To nema veze sa vezom. To su Miki i Milan osmislili, ja sam vodio preko 150 emisija, moj pečat stoji. Želim mu svu sreću, ali to će biti tako dosadno, već i zadrugari komentarišu. Mikija razumem, podržavam ga i samo neka ih loži do kraja. Čolak se istripovao, neka vodi, sam je Miki rekao, pravi cirkus sa njim. Ja ću emisiju formirati u spoljnom svetu, pa, eto... - poručio je Santana.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na Kosovu i Metohiji danas se održavaju vanredni izbori za skupštinu privremenih institucija samouprave, pošto nakon izbora održanih 9. februara vlada nije formirana.
Danas kako su i najavili blokaderi skupljaju potpise podrške za izlazak na izbore koji nisu ni raspisani. U nedostatku ljudstva možemo primetiti da im ne manjka državne imovine.
U nedostatku ljudstva, simpatizera i aktivista koji bi im dali siguran glas blokaderi pronalaze višak vremena za izvođenje bizarnih performansa širom Srbije.
Za razliku od 2025. godine, kada su građani Medijane ostali uskraćeni za doček Nove godine po julijanskom kalendaru, 13. januara 2026. godine, u parku Svetog Save, ispred Gradske opštine Medijana, nastupaće Ana Štajdohar.
Praznični dani u zemljama Zapadnog Balkana doneli su pojačan intenzitet saobraćaja, a duže zadržavanje zabeleženo je na više graničnih prelaza, uključujući Mađarsku, Makedoniju i druge pravce ka Srbiji.
Jedan od najjednostavnijih, ali i najpraktičnijih polovnih automobila jeste "nisan mikra" starijih generacija, čija se cena u oglasima kreće oko 450 evra.
Nova sezona "Političkog kviza" na vašoj omiljenoj Informer televiziji počinje sa emitovanjem u drugoj polovini januara 2026. godine, a prijave su otvorene!
Beogradska policija trenutno se nalazi u iznajmljenom stanu Tihomira Krstića (46) koji je juče na Novom Beogradu nožem izbo baku, a u kojem je, boravio poslednja dva meseca.
Policija u Novom Sadu i Vrbasu uhapsila je L. N. (25) iz okoline Vrbasa i L. M. (18) iz Novog Sada, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo ubistvo.
Ukrajina je spremna da povuče svoje snage sa linije fronta, ali samo ako Rusija učini isto, piše Fajnenšel tajms pozivajući se na izvore upoznate sa razgovorima koji se vode uoči ključnih diplomatskih susreta.
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov upozorio je evropske političare da bi odgovor Moskve na eventualni napad bio razarajući, ali je naglasio da Rusija nema nameru da prva napadne bilo koga.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski našao se pod snažnim političkim udarom neposredno uoči susreta sa američkim predsednikom Donaldom Trampom, piše britanski Telegraf.
Saveznici svrgnutog sirijskog predsednika Bašara al Asada, koji se nalaze u egzilu, planiraju da potkopaju novu vlast u Siriji, objavio je Njujork tajms, pozivajući se na presretnutu komunikaciju do koje je došla američka redakcija.
Sudbina Donbasa i budućnost Zaporoške nuklearne elektrane danas su glavne teme razgovora između ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog i američkog predsednika Donalda Trampa, prenosi Rojters.
Posle godina teške borbe i medijskih spekulacija, ćerka glumca Aljoše Vučkovića uspela je da se izvuče iz pakla zavisnosti i započne potpuno novi život. Danas je majka i profesor.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar