DALILA SE UDALA ZA DEJANA ZBOG OVOGA?! Dragojevićka raskrinkana: Ni Huso je ne poznaje bolje od mene! Isplivali šok detalji: Njoj smeta Dejan i želela je da ga se reši!
Vesna Rivas gostovala je u "Novom jutro" kod voditeljke Jovane Jeremić, a tom prilikom je prokomentarisala odnos Dalile i Dejana Dragojević.
- Dalilu Mujić Moreno Dragojević, ako neko poznaje, to je Vesna Rivas. Ni Huso je ne poznaje koliko sam je ja upoznala, a kamoli ovaj mali Dejan. Ona da je rođena na drugom mestu u drugim okolnostima, ona bi sada bila broj jedan javna ličnost na sceni, koja bi igrala i pravila haos. Ima takav kod, ali ostala je zarobljena u sebi u ta četiri zida na relaciji Tuzla - Beč - Bugojno - Bijeljina i sada Beograd. Ona mora da bude deo javnosti, ima kod da se nametne. Ta opna od njenih želja i snova raste da se sama oko nje obavila. Bravo za produkciju Zadruge koji su joj dali prostora da se sve to prikaže - priča Vesna.
Foto: Printscreen
Vesna Rivas raskrinkala Dalilu
- Ljudi su zbunjeni njenim likom i delom. Opasna je mala, kao da je u srodstvu, možda i jeste reinkarnacija Agate Kristi. Agata Kristi je čak išla do tri lika kad zamisli, a Dalila Mujić je ušla u ovaj rijaliti i želela da se reši Dejana. Ona se sa Dejanom venčala jer joj je bio potreban za rijaliti. Nikad neću zaboraviti kada su pričali kako im je buduće zanimanje upravo rijaliti. Sada kad mora da se suoči sa stvarnošću, njoj smeta Dejan Dragojević. Želela je to da sprovede u spoljnjem svetu, ali ne može. Oni su živeli od tih nekih nazovi fanova - otkriva Vesna Rivas.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na sedam fakulteta Beogradskog univerziteta skaču cene školarina. Poskupljenje su najavili Fakultet organizacionih nauka, Mašinski fakultet, Ekonomski, Pravni, Filološki, Tehnički fakultet u Boru i Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević govorio je o skandaloznoj politici koju vodi tzv. rektor Univerziteta u Beogradu Vladan Đokić, koji je upravo pokazao način na koji se bori za svoje "studente".
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević rekao je gostujući na Pink televiziji da je SNS spremna da preispita ponašanje svakog pojedinca,a i da osuđuje one koji se sakrivaju iza predsednika Vučića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Кompanija NIS nastavila je sa značajnim ulaganjima u oblast istraživanja i proizvodnje nafte i gasa, te je u prvom kvartalu 2026. godine u ovaj segment biznisa investirano 4,9 milijardi dinara, odnosno 78 odsto ukupnih ulaganja NIS-a u navedenom periodu.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski, koja predvodi delegaciju Vlade Republike Srbije u Taškentu na Međunarodnom forumu o migracijama, sastala se danas sa direktorom Agencije za migracije Republike Uzbekistan Bekzodom Musajevim, sa kojim je potpisala Zajedničku deklaraciju o namerama.
Na magistralnom putu Tutin–Novi Pazar, u mestu Nadumce, danas je došlo do teške saobraćajne nezgode kada je putnički automobil marke "pasat" sleteo sa puta u kanjon Sebečevske reke.
U sarajevskoj Opštini Centar, na putu raskrsnice ulica Terezija-Vrbanja, juče se oko 18.25 časova, dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba povređena.
U Višem sudu u Nišu sutra bi trebalo da bude održano pripremno ročište pred početak suđenja bivšoj gradonačelnici Niša Dragani Sotirovski optuženoj za zloupotrebu službenog položaja.
Vozač Opšte bolnice u Trebinju, označen inicijalima J.V. prijavljen je Okružnom javnom tužilaštvu zbog sumnje da je zloupotrebom službenog položaja oštetio ustanovu za 24.000 evra.
Ruska vojska preuzela je kontrolu nad Volohovkom u Harkovskoj oblasti, nakon što su jurišne jedinice 126. motostreljačkog puka grupe „Sever“ potisnule poslednje ukrajinske snage iz ovog naselja, tvrde ruski izvori.
Glavne globalne pretnje biće razmotrene tokom posete ruskog predsednika Vladimira Putina Kini, izjavio je medijima zamenik ruskog ministra spoljnih poslova Andrej Rudenko.
Legendarna Katinkina kuća na Dedinju bila je mesto snimanja kultnih ostvarenja poput "Srećnih ljudi", "Žikine dinastije" i filma "Davitelj protiv davitelja".
Glumica Milena Dapčević dobijala je anoniman pretća pisma jer je bila u vezi sa istaknutim partizanskim borcem Pekom Dapčevićem što je u tadašnje vreme bilo neprihvatljivo.
Kontroverzni biografski film "Majkl" do sada je zaradio neverovatnih 700 miliona dolara širom sveta, ostavljajući iza sebe sve skandale koji ga prate od prvog dana snimanja.
Za ljude koji žele psa koji i u odraslom dobu ostaje mali i ne zauzima mnogo prostora, pojedine rase predstavljaju idealan izbor za takav način života.
Rak pankreasa spada među najopasnije bolesti sistema za varenje, a problem je što se simptomi često razvijaju postepeno i lako mogu da se pomešaju sa svakodnevnim stomačnim tegobama.
Zova je sada u punom cvetu, a budući da vrlo brzo prođe, iskoristite lepe dane da odete u prirodu, naberete je i napravite sok koji možete piti tokom vrelih dana.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar