• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: pink.rs/informer.rs

08.12.2021

14:41

SINIŠA I MARIJA KULIĆ U ŠOKU ZBOG MILJANINE DISKALIFIKACIJE! Evo šta su rekli o ćerkinom BRUTALNOM NAPADU na ZOLU

Marko Đoković

Rijaliti

SINIŠA I MARIJA KULIĆ U ŠOKU ZBOG MILJANINE DISKALIFIKACIJE! Evo šta su rekli o ćerkinom BRUTALNOM NAPADU na ZOLU

Kao bomba odjeknula je vest da je Miljana Kulić diskalifikovana iz Zadruge 5 nakon što je napala Zolu i napravila haos u Beloj kući

Podsetimo, Miljana se nakon brojnih svađa sa bivšim dečkom Lazarom Čolićem Zolom, odlučila obračuna sa njim, te je napravila haos u Beloj kući.

Naime, ona je ušla u gardarober i uzela svoju cipelu sa viskom štikolom. Prošla je kroz spavaću sobu i i došla do kreveta u kojem je spavao Lazar Čolić Zola, a onda je krenula krvnički da ga udara po glavi, i tom prilikom ga je povredila. 

Foto: Informer.rs

Marija i Siniša

U Belu kuću je stiglo pismo Velikog šefa u kom je navedeno da će Pink tužiti Kulićevu i potražiti od nje 50.000 evra.

Konačno su se oglasili Miljanini roditelji o ovom neslavnom incidentu:

- Nikako se ne osećamo! Ne komentarišemo to, prijatno - poručili su Marija i Siniša za Pink.rs.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hitno se oglasila SPC! Tiče se Pojasa Presvete Bogorodice
Društvo

Hitno se oglasila SPC! Tiče se Pojasa Presvete Bogorodice

Patrijarh srpski Porfirije predvodiće u subotu, 6. juna, svetu liturgiju pred Časnim pojasom presvete bogorodice u hramu Svetog Save na Vračaru, nakon čega će jedna od najvećih hrišćanskih svetinja biti najsvečanije ispraćena u carsku lavru manastir Vatoped na Svetoj Gori.

30.05.2026

20:32

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Narodno pozorište Timočke Krajine "Zoran Radmilović" osvojilo Gran pri za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" na Festivalu ruske klasike u Podmoskovlju
Kultura

Narodno pozorište Timočke Krajine "Zoran Radmilović" osvojilo Gran pri za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" na Festivalu ruske klasike u Podmoskovlju

Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.

29.05.2026

19:12

Magazin