Stareta Stanija Dobrojević izašla je u ludi provod sa dečkom Markom Markovićem, a tu je bio i njen brat kog javnost retko viđa.
Stanija je snimala atmosferu iz vrhunskog provoda gde je bila sa dečkom i bratom, što je i Marko podelio na svom Instagram profilu.
Foto: printscreen instagram
Stanijin brat
Stanijin dečko vreme je bio nasmejan i raspoložen, a onda se u kadru pojavio Sani, brat starlete.
Foto: printscreen instagram
Marko
Podsetimo, Stanija je nedavno priznala da želi da se ostvari kao majka.
- S*ksualni život mi je super! Vidi se na meni, sve vreme sam nasmejana! Da je drugačije, bila bih namrštena. Marko i ja ne koristimo nikakva pomagala, nisu nam potrebna! Čim se uselimo u moj novi stan, pravićemo bebu. Marko hoće petoro dece, a ja bih troje. Ne plašim se trudnoće ni porođaja. Pa šta ako se ugojim - pričala je nedavno u dahu Stanija i dodaje da ne namerava da se uda za crnogorskog manekena jer joj papir ništa ne znači.
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Stanija Dobrojević
Učesnik "Zadruge 5" Filip Car sinoć je nastupio na "Zadrugoviziji" iako je samo par sati pred početak muzičkog takmičenja doživeo šok, kada je njegova devojka Maja Marinković zbog fizičkog napada na njega, diskvalifikovana iz rijalitija.
Starleta Stanija Dobrojević odnela je pobedu u rijalitiju Elita 9 i osvojila glavnu nagradu od 100.000 evra, a njen rijaliti put traje više od 15 godina.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Učesnik "Zadruge 5" Filip Car sinoć je nastupio na "Zadrugoviziji" iako je samo par sati pred početak muzičkog takmičenja doživeo šok, kada je njegova devojka Maja Marinković zbog fizičkog napada na njega, diskvalifikovana iz rijalitija.
Slučaj navodnog pretučenog i preminulog maloletnika iz Valjeva ponovo je dospeo u fokus javnosti nakon novih polemika na društvenim mrežama i optužbi koje prate smrt jednog policijskog službenika.
Otkriće Informera o imenima na blokaderskoj listi i dalje trese srpsko političko nebo, ali je i pokrenulo pitanje biografija najistaknutijih blokadera koji su naprasno uleteli u političku arenu, nišaneći poslanička mesta na predstojećim vanrednim izborima.
Blokaderski ideolog Milan St. Protić priznao je da su blokaderi daleko od pobede na vanrednim parlamentarnim izborima koju u svojim medijima danima u nazad najavljuju.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Na društvenoj mreži Redit pojavila se ispovest devojke koja radi u jednom kafiću, a njena objava izazvala je veliki broj reakcija nakon što je opisala kako se pojedine mušterije bahato i neprimereno ponašaju prema ugostiteljskim radnicima.
Devojčica iz naselja Obrada Lučića na periferiji Leskovca doživela je pre dva dana stravičnu traumu u blizini svoje kuće, kada ju je stariji komšija (60) kidnapovao odmah po izlasku iz lokalne prodavnice.
Srbiju je u samo nekoliko dana pogodio niz nezapamćenih tragedija u kojima su život izgubila deca. Od utapanja, preko nesreća na putu, do kobnih trenutaka koji su zauvek promenili živote čitavih porodica, svaki od ovih slučajeva potresao je javnost.
Policija u Sloveniji uhapsila je Amira Uzunovića (39) iz Kaknja, osumnjičenog da je u mestu Vuhred nožem usmrtio svoju suprugu Zijadu (36). Amir se nakon zločina skrivao na raznim lokacijama, da bi se u utorak uveče sam vratio pred zgradu u kojoj je počinio zločin, gde su ga policajci uočili i odmah mu stavili lisice na ruke.
Hapšenje bosanskog begunca Mirnesa Ribića, za kojim je policija danima tragala zbog bekstva iz Kazneno-popravnog zavoda Kozlovac u Tuzli, gde je izvršavao zatvorsku kaznu, ponovo su u centar pažnje javnosti stavili slučajeve u kojima su begunci uspevali da danima i mesecima, pa i godinama uteknu policiji.
U administraciji predsednika SAD Donalda Trampa postoji zabrinutost da bi preterano oslanjanje na sankcije i dolar kao instrument spoljnopolitičkog pritiska moglo da proizvede suprotan efekat i podstakne druge države da ubrzaju prelazak na alternativne sisteme plaćanja.
U mestu Podi kod Bara, na brdu Lisinj, u noći između utorka i srede izbio je požar koji je zahvatio nisko rastinje, pa su barski vatrogasci intervenisali.
Najrealniji apokaliptični scenario koji može izazvati veštačka inteligencija (AI) neće uključivati robote ubice ili samosvesne superkompjutere, već direktan i razoran udarac na globalni poreski sistem.
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Pred polazak na odmor većina nas misli šta da spakuje u kofer, da li će to biti dovoljno i da li su putna dokumenta na mestu. U žurbi vrlo često zaboravljamo i šta ostavljamo za sobom u kući, a ovaj mali podsetnik poslužiće vam da ne napravite neku grešku koja može skupo da vas košta.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.