• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/G.T.

10.01.2022

09:40

DANAS JE TAJ DAN - NAJVEĆI POVRATAK MAJE MARINKOVIĆ MEĐU ZADRUGARE! Ovakav spektakl pamtiće se zauvek!

printscreen

Rijaliti

DANAS JE TAJ DAN - NAJVEĆI POVRATAK MAJE MARINKOVIĆ MEĐU ZADRUGARE! Ovakav spektakl pamtiće se zauvek!

Podeli vest

Rijaliti zvezda Maja Marinković je tokom praznika diskvalifikovana iz "Zadruge 5", zbog sukoba sa Filipom Carem.

Od tada, ona se nije pojavljivala u medijima i na televiziji, a sada je rešila da se vrati na male ekrane.

Foto: printscreen

Naime, Maja se vraća na Red televiziju, koja je pod vlasništvom Željka Mitrovića i Pink televizije, gde gostuje u emisiji "Ne gledam ti ja to", koju vode zadrugari Jelena Pešić i Bora Santana.

Foto: printscreen

Šta će sve Marinkovićeva otkriti i da li planira povratak u Belu kuću, ostaje da saznamo.

Podsetimo, produkcija je donela odluku da je Maja diskvalifikovana i da mora da isplati “Pinku” 50.000 evra.

- Zadrugari, ovi vas vaničmno obaveštavamo da je Maja diskfalifikovana ui da će po ugovoru televizija Pink od nje potražiti 50.000 eura. Danas je sveti Ignjatije, Veliki šef posebno čestita Matoroj i Mikiju, biće održano u Dubiozi. Pozdrav Vewliki šef - glasilo je pismo Velikog šefa.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin