UČesnik "Zaadruge 5" pomirio se sa svojom devojkom Aleksandrom Nikolić, nakon kraće raspave za crnim stolom.
19.02.2022
07:28
- Ne bih ja tu dužio. Što se tiče Nenada u super smo odnosima, neću ga komentarisati jer on ne prihvata kritike. Uvek misli da je u pravu. Ako je lepo njemu i meni je, zašto bih se mešao u sve to i svađao se sa njim. Stariji je od mene, neću da mu pametujem, ako tebi prija prst u oko nije problem. Što se tiče Monike svesno je ušla ovde, na sve je bila spremna. Nikoga ne žalim u ovoj priči. Tara ima emocije prema njemu, dok smo se družili, spominjala ga je... Ja ću poslati Nenada u izolaciju, daću joj šansu da ostane i pokaže šta ima - govorio je Dejan.
Foto: Printscreen You Tube
Dejan Dragojević
- Slažem se sa većinom zadrugara... Neki ljudi su pričali jedno meni ovde a sa strane sasvim nešto drugo. Nisam navina ali se jesam pogubila. Mislim da ću se ubrzo vratiti u normalu - izjavila je Monika.
- Ja ću se zahvaliti svima koji su me sačuvali, ali i ove druge, nikome ništa ne zameram. Drago mi je da su shvatili da nisam baš dobro u glavi - nasmejao se reper.
Voditelj je i zvanično saopštio da je od strane zadrugara Monika Jovanovska prva nominovana zadrugarka, a onda je otkrio i koga je publika izabrala da joj se priduži u nedelju u borbi za opstanak u Beloj kući.
Milan Milošević prozvao je Tanju Jovićević i Nevenu Savić.
- Ide mi se kući iskreno, pala sam u neku malu depresiju, izgubila sam se - rekla je Nevena.
Foto: Printscreen You Tube
Nevena i Tanja
Nakon prozivanja i Ane Spasojević, Milan je saopštio da ipak Tanja Jovićević ide u direktnu borbu za opstanak.
- Očekivala sam već neko vreme, spremna sam da uzmem život u svoje ruke - rekla je Tanja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rusija sada ima jasnu prednost u novoj trci u naoružanju 21. veka, izjavio je bivši obaveštajac i vojni analitičar Skot Riter u intervjuu novinaru Endrjuu Napolitanu.
Posle poteza Vašingtona prema Venecueli, Grenlandu i Iranu, postaje jasno da američka spoljna politika ne staje na tim tačkama. Prema oceni političkog analitičara Ivana Starodubceva, sledeća meta strateškog pritiska logično je – Turska.
Državni vrh, na čelu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, izdvojio je za lečenje naših najmlađih stanovnika više nego što su blokaderi mogli da sanjaju pre 2012. godine - a o tome je na Informer TV govorio i Mirsad Đerlek, državni sekretar u Ministarstvu zdravlja.
Mentor blokadera i opozicioni novinar Srđan Škoro ne bira način da se reši predsednika Aleksandra Vučića, pa blokaderima poručio da je on pravi za njihovu listu.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević izjavio je gostujući na televiziji Pink da je za osudu ono što se desilo Ani Bekuti u Čačku na dočeku Pravoslavne Nove godine, a pomenuo je i konstantnu dehumanizaciju predsednika Aleksandra Vučića.
U 10. epizodi Exatlona videli smo pobedu Crveni za samo jedan poen, što znači da su Plavi izgubili borbu za nominacije. Posle toga, odlučeno je da Dušica Topić ispadne iz daljeg takmičenja.
Učesnik Exatlona Srbija Nemanja Radovanović izazvao je veliku pažnju kada je, vidno uznemiren, ušao pred svim takmičarima otvoreno priznao da ne oseća podršku svog Plavog tima.
Član Plavog tima Exatlona Srbija Nemanja Radovanović odustao je od uloge kapitena, te je "štafetu" predao Sanji Kalinović koja se prema njegovim rečima jedina javila da preuzme tu ulogu.
Među učesnicima Exatlona tenzije rastu iz epizode u epizodu, a u večerašnjoj one su kulminirale. Atmosfera na poligonima bila je gotovo električna, a napetost između Plavih i Crvenih dostigla je vrhunac.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Analitičar Stevica Deđanski istakao je da je pitanje prodaje Naftne industrije Srbije pre svega ekonomsko, te da je najvažnije očuvati stabilnost energetskog sistema i interese države.
Filmska pljačka dogodila se sinoć na Zvezdari kada su četvorica nepoznatih muškaraca opljačkali prodavnicu i tom prilikom povredili sina vlasnika lokala (29) koji je državljanin Kine.
Suđenje za planiranje likvidacije Marka Ljubiše Kana obeležio je izostanak svedoka čije je privođenje bilo naloženo, dok su pred sudom izneti novi detalji o sumnjivim kretanjima, presretnutim porukama i obračunima kriminalnih klanova.
Američki predsednik Donald Tramp naredio je Pentagonu 13. januara da se pripremi za napad na Iran, ali se predomislio nakon što je saslušao argumente svojih savetnika, prenosi list Wall Street Journal, pozivajući se na neimenovane američke zvaničnike.
Usred stalnih pretnji američkog predsednika Donalda Trampa da će anektirati Grenland, danska Zajednička arktička komanda pozvala je Sjedinjene Američke Države da učestvuju u vojnim vežbama na tom ostrvu, izjavio je danas danski general-major Soren Andersen.
Zahlađenje u Ukrajini moglo bi ozbiljno da utiče na tok borbi i smanji odbrambene mogućnosti ukrajinske vojske, ocenio je britanski vojni analitičar Aleksandar Merkuris u emisiji na svom Jutjub kanalu.
Više od četiri meseca nakon ubistva američkog patriote Čarliјa Kirka, glavni osumnjičeni, 22-godišnji Taјler Džeјms Robinson, i dalje se nalazi u pritvoru dok se priprema za suđenje koјe bi moglo da rezultira i izricanjem smrtne kazne.
Prošlo je skoro 10 godina od smrti glumca Milorada Mandića Mande, a njegov brat Nenad otkrio je da je glumčevo zdravlje bilo ozbiljno narušeno zbog kredita za stan i pozorišta.
Kultni film "Maratonci trče počasni krug" ne pamti se samo po nezaboravnim replikama i glumačkim bravurama, već i po brojnim anegdotama koje su se dešavale iza kamere.
Glumica Nevena Neradžić, koja u filmu "Saučesnici" igra partnerku glavnog junaka kojeg tumači Radovan Vujović, kaže da je inspiraciju za ulogu pronašla u svojim prošlim vezama.
Naprskate se ujutru, a već posle ručka, ništa? Ovi parfemi za 2026. godinu obećavaju ono što većina ne može: miris koji traje satima i ne nestaje sa kože.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar