ODZVANJALA SOBA OD NJIHOVIH UZDAHA Dalila i Car žestokom akcijom proslavili pomirenje! (VIDEO 18+)
Zaboravili na cimere!
06.03.2022
09:37
Printscreen/You Tube
Rijaliti
U toku je emisija "Pitanja novinara", a predstavnik portala Pink.rs, novinar i voditelj Darko Tanasijević zamolio je Marka Đedovića da prokomentariše aktuelnu temu.
Foto: Printscreen/You Tube
- Ma daj Darko molim te, trla baba lan da joj prođe dan. Prošle godine je tako krenuo zadatak, ja sam se šalio sa Filipom. To su stvari da se time bave glupi ljudi, koji veruju u to da se omađije. Jeste sada, Dalila je omađijala Dejana i Cara. Pa što bi to radila? Može nekog ministra ili tako nekoga... To im je zanimljivo. Obično su zamađijani kad su pijani, raspadaju se i kada su nesposobni, pa im je baba iz treće kuće zamađijala - rekao je Marko.
- Ja sam smatrao da je Dalila pametna žena, a ustvari nije, što nije izbajala sebi milion na računu - rekao je Tanasijević.
- Pa to smo i rekli...Mada vidi Darko, kad malo bolje razmisliš, hoće gospođa na more - rekao je Đedović.
Foto: Printscreen/You Tube
- To nije zaje**ncija, meni je jedna baba vračala i rekla mi da na mene sile ne mogu - ubacio je Miki.
- To su budalaštine, ali bih voleo da ih čujem. Imao sam iskustva sa time, drugarica otišla tamo, a baba se zagrcnula, ja se us**o, mislio da izlazi nešto iz babe - pričao je Marko.
- Šta je bio Martinin cilj - pitao je Darko.
Foto: Printscreen/You Tube
- Možda je htela da napravi sp**nju i zaje**nciju. Meni to kako je bilo prezentovano, mene je presekao stomak, pa sam posle shvatio... Ako to postoji, onda ona nije normalna. Zamađijala Dejana i Filipa, vidi kako joj je. Zar ne bi trebalo da kad zamađijaš da bude lepše - rekao je Đedović.
- Ja sam na sudu završila sa jednom čovekom zbog takvih priča i i dalje se sudimo - rekla je Dalila.
- Meni su to stvari koje nisu ugodne... Stalno se pričalo o tim budalaštinama. Kažem ti, nema to veze sa onime kako se ja osećam. Shodno sa mojim ponšanjem, mojom navikom, da možda to deluje tako, ali je meni to smešno - rekao je Car.
- Za mene su ovo gluposti, ja verujem Boga. Imam svoju rutinu, kada legnem, ja se pomolim Bogu, tako me je babo naučio - pričala je Dalila.
POGLEDAJTE NOVU INFORMEROVU EMISIJU "ZADRUGARI NA SKENERU":
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
pre 3 godine
zdravo prijatelju bila sam povrijeđena i slomljena srca kada se prije sedam mjeseci u mom braku dogodio jako veliki problem između mene i mog muža. toliko strašno da je odnio slučaj na sud radi razvoda. rekao je da više nikad ne želi ostati sa mnom i da me više ne voli. Pa se spakirao iz kuće i natjerao mene i moju djecu na teške bolove. Pokušala sam ga na sve moguće načine vratiti, nakon mnogo preklinjanja, ali bezuspješno. a on je potvrdio da je donio odluku i da me više nikad ne želi vidjeti. Tako sam jedne večeri, vraćajući se s posla, srela svoju staru prijateljicu koja je tražila mog muža. Pa sam mu sve objasnila, pa mi je rekao da je jedini način da vratim muža da posjetim bacača uroka, jer je i on to stvarno učinio. Tako da nikad nisam vjerovao u magiju, ali nisam imao izbora nego poslušati njegov savjet. Zatim mi je dao e-mail adresu bacača uroka kojeg je posjetio. DR alaba. Sljedećeg jutra poslala sam e-mail na adresu koju mi je dao, a čarolija me uvjerila da ću muža vratiti sljedeća dva dana. Kakva nevjerojatna izjava!! Nikad nisam vjerovao, pa je razgovarao sa mnom i rekao mi sve što moram učiniti. Onda ih radim bez povišice, pa me sljedeća dva dana, začudo, zvao suprug koji me nije zvao zadnjih 7 mjeseci da mi javi da se vraća. Tako nevjerojatna !! Tako se isti dan vratio, s puno ljubavi i radosti, i ispričao se za svoju pogrešku i bol koji je nanio meni i mojoj djeci. Tada je od tog dana naša veza bila jača nego prije, uz pomoć sjajnog bacača uroka. Dakle, savjetovat ću vas ako imate bilo kakvih problema, obratite se dr apati na email: dralaba3000@gmail.com ili ga kontaktirajte na whatsapp i viber na ovaj broj: +1(425) 477-2744.......
Ni hemijski olovaka, ni jasne organizacije, ni ljudi. Tako izgleda današnja propala akcija prikupljanja potpisa za vanredne parlamentarne izbore koju su studenti blokaderi "organizovali". I tako su se "dobro" organizovali da ni hemijske za građane nisu obezbedili, ni obične niti brendirane, i taj sitni detalj simbol je potpune improvizacije i odsustva ozbiljnosti.
28.12.2025
14:15
Rektor Univerziteta u Beogradu, Vladan Đokić, Dejan Bodiroga, košarkaš i sada predsednik Evrolige kao i profesor Vladimir Dugalić, specijalista abdominalne hirurgije, podržali blokadere, koji sakupljaju potpise.
28.12.2025
13:20
U mračnoj ulici Sančez u argentinskom gradiću Lomas del Palomar, nadomak Buenos Ajresa 10. aprila 1957. sreli su se Ante Pavelić i Blagoje Jovović. Dva metka završiće u telu Pavelića, a od posledica tog ranjavanja dve godine kasnije će umreti u Frankovoj Španiji. Kako je Blagoje Jovović, sa svojom grupom iz Argentine, uspeo da uradi nešto što nisu mogle ili htele ozbiljne bezbednosne službe i zašto je danas važan mit o Jovoviću?
28.12.2025
14:11 >> 14:16
Blokaderi koji se predstavljaju kao aktivisti takozvanog studentskog pokreta danas prikupljaju potpise, odnosno spisak sigurnih glasova za izbore koji nisu ni raspisani.
28.12.2025
13:39
Na gradskim trgovima širom Srbije organizovani su štandovi na kojima se "spontano okupljeni studenti" zalažu za raspisivanje izbora. Kartonski panoi, flomasteri, parole o demokratiji - sve deluje mladalački, čisto i nestranački. Ili bar tako treba da izgleda.
28.12.2025
13:16
Jedan od najjednostavnijih, ali i najpraktičnijih polovnih automobila jeste "nisan mikra" starijih generacija, čija se cena u oglasima kreće oko 450 evra.
28.12.2025
13:25
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će za dve do tri godine Beograd zvanično dobiti metro.
28.12.2025
11:00
Velika Novogodišnja žurka sa dodelom paketića najmlađim Voždovčanima održana je danas na platou ispred Opštine Voždovac, a predsednica Opštine Bojana Jakšić izjavila da je organizovan bogat praznični program, poput mađioničarskih predstava, vožnja kočijom i druženje sa Deda Mrazom.
28.12.2025
13:13
Do subote, 27. decembra u 19:00 sati stiglo je 451.404 prijava za upis bespravnih objekata po Zakonu o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima, nazvanom "Svoj na svome".
28.12.2025
12:50
Jedna osoba je stradala u požaru u blizini Sjenice.
28.12.2025
14:16
Kako Informer saznaje, nož kojim je nekoliko puta manijak ubadao baku na Novom Beogradu pronađen je u toj opštini.
28.12.2025
11:10
Jedno lice je poginulo, a četiri su povređena u sudaru dva vozila na području Modriče.
28.12.2025
12:45
Kako bi se manijak koji je brutalno ubadao staricu na Novom Beogradu priveo pravdi, MUP je objavio broj na koji možete pozvati ako ste ga videli.
28.12.2025
13:42
Potraga za razbojnikom koji je juče brutalno izbo baku (67) pred njenim unukom na Novom Beogradu dobila je novi tok.
28.12.2025
08:26
Ukrajina je privremeno paralizovala vazdušni saobraćaj u ruskoj prestonici napadima dronova na Moskvu, zbog čega su obustavljeni stotine letova neposredno uoči početka nacionalnih praznika, saopštile su ruske vlasti.
28.12.2025
14:10
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu putuje u Sjedinjene Američke Države gde bi u ponedeljak trebalo da se sastane s američkim predsednikom Donaldom Trampom, a u fokusu razgovora biće sporazum o okončanju rata u Gazi, odnosno prelazak u drugu fazu, kao i mogućnost novog napada na Iran.
28.12.2025
12:25
Volodimir Zelenski je doživeo udarac neposredno pre sastanka sa predsednikom SAD Donaldom Trampom, piše Telegraph.
28.12.2025
11:55
Rat u Ukrajini, 1404. dan
28.12.2025
07:35 >> 11:40
Grupa iranskih hakera Handala navela je danas da je uspela da hakuje, odnosno kompromituje telefon šefa kabineta premijera Izraeala Benjamina Netanjahua, Cačija Bravermana.
28.12.2025
10:39
Predsednik Francuske Emanuel Makron oglasio se povodom vesti da je preminula Brižit Bardo, legenda francuskog i svetskog glumišta.
28.12.2025
14:13
Posle godina teške borbe i medijskih spekulacija, ćerka glumca Aljoše Vučkovića uspela je da se izvuče iz pakla zavisnosti i započne potpuno novi život. Danas je majka i profesor.
28.12.2025
13:32
Neke ljubavi traju koliko i kadar, a neke ostanu zauvek urezane u kolektivno sećanje. Domaće serije i filmovi doneli su parove čija je hemija bila jača od scenarija i veze koje su publiku naterale da navija, pati, veruje i pamti. Ovo su parovi koji su obeležili naše ekrane i postali više od fikcije.
28.12.2025
13:13
Francuska se oprašta od Bridžit Bardo koja je zauvek promenila lice filma, mode i društvenih normi. Smatrana je jednom najlepših žena svih vremena.
28.12.2025
11:38
Najveći "krivci" nisu piloti ili filmske zvezde, kako se često misli, već zanatlije, dok su IT stručnjaci vrlo blizu.
28.12.2025
14:20
Sarma je jedno od omiljenih jela, ali često se postavlja pitanje da li treba dinstati meso pre nego što se uvije u kupus?
28.12.2025
10:20
Šezdesetih godina, francuska glumica Brižit Bardo osvojila je svet svojom harizmom, ali i prepoznatljivim stilom kose.
28.12.2025
13:42
Ljubitelji mačaka znaju da svaka mačka ima svoje omiljeno mesto za maženje, ali postoje određene tačke na telu koje im pružaju opuštanje i udobnost.
28.12.2025
13:40
Dok se domovi širom sveta ukrašavaju uoči novogodišnjih i božićnih praznika, staklene novogodišnje kugle i dalje zauzimaju posebno mesto na jelci.
28.12.2025
11:40
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar