• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/M.K

08.03.2022

20:17

PUSTI TI TO ŠTO SE JA BLAMIRAM, DOVOLJNO SAM VEĆ IZBLAMIRANA! Mima i Gruja u velikoj svađi!

printscreen

Rijaliti

PUSTI TI TO ŠTO SE JA BLAMIRAM, DOVOLJNO SAM VEĆ IZBLAMIRANA! Mima i Gruja u velikoj svađi!

Podeli vest

Ljubav im više nije dovoljna.

Nikola Grujić Gruja, zamerio je svojoj devojci Milani Šarac Mimi druženje sa jednom zadrugarkom, pa je pokušao da joj objasni u čemu je problem i pokvario joj današnji dan.

Foto: printscreen

- Napravila je problem i to je do ja*a? Ti voliš da piš**u po tebi?

- Šta ti imaš sa tim šta ću ja da pričam sa njom? To je Ana Spasojević - rekla je Mima.

- Pusti ti to što se ja blamiram, ja sam se dovoljno izblamirala, najmanji problem mi je Ana Spasojević - rekla je Mima.

- Je l' imaš malo samopoštovanja - pitao je Gruja.

- Šta tebe briga? Ti kao da ne znaš da se ja svaki dan posvađam sa njom i pomirim - rekla je Mima.

- Ja te pitam, ako je napravila problem, je l' normalno da ti posle 10 minuta pričaš sa njom - rekao je Gruja.

Foto: printscreen

- Da, normalno mi je to - rekla je Mima.

- Ti konstantno sebe praviš donjom!

- Mi imamo većih problema od Ane Spasojević - rekla je Mima.

- To da se ne sprdaš i ne potpaljuješ kad vidiš da ulazim u crveno, pa posle se izvinjavaš - rekao je Gruja.

- Ti si meni zamerio što sam rekla da volim da slušam Marka. Tebi ako se ne sviđa što ja pričam ovako, nemoj da pričaš sa mnom. Ti si meni zamerio što sam mu se ja obratila - rekla je Mima.

- Problem je što tako ružno zvuči što pričaš - rekao je Gruja.

POGLEDAJTE NOVU INFORMEROVU EMISIJU "ZADRUGARI NA SKENERU":



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin