• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Kurir/Informer/D.S.

19.03.2022

09:59

BRENIN SIN MI JE SLAO LJUBAVNA PISMA Seka Aleksić šokirala priznanjem!

Promo

Rijaliti

BRENIN SIN MI JE SLAO LJUBAVNA PISMA Seka Aleksić šokirala priznanjem!

Podeli vest

Niko nije očekivao da će ovo izgovoriti!

Pevačica Seka Aleksić svojevremeno se hvalila da je najmlađi naslednik koleginice Lepe Brene i Bobe ŽivojinovićaViktor Živojinović, bacio oko na nju.

Naime, na Jutjubu se pojavila emisija "Sav taj Pink" iz 2005. gde je gošća bila Seka sa svega 24 godine, kada je izdala treći album za "Grand" i bila pevačica u usponu. Ona je tom prilikom pričala da joj je Brena bila idol i da je obožava, a zatim je otkrila i da je njen sin Viktor zaljubljen u nju.

Foto: Promo

- Lepa Brena nas sada verovatno gleda i moram da pošaljem ogroman poljubac njenom sinu Viktoru, koji me obožava i zaljubljen je u mene. On mi je sve vreme slao ljubavna pisma. Crtao mi je zeca, kućice i srce. Više puta. Ja ga pozdravljam i kažem mu da ga volim i obožavam i da ćemo se uskoro videti - poručila je putem TV ekrana Seka tada sedmogodišnjem Viktoru.

BONUS VIDEO! POGLEDAJTE EMISIJU "NA SASLUŠANJU" U KOJOJ JE UČESTVOVALA MARIJA:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin