• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/D. I.

01.04.2022

13:24

MILAN MILOŠEVIĆ POSLAO POKLON U ZADRUGU! Svi bili srećni, a onda je nastao haos!

PrintScreen YouTube/Zadruga offilical

Rijaliti

MILAN MILOŠEVIĆ POSLAO POKLON U ZADRUGU! Svi bili srećni, a onda je nastao haos!

Podeli vest

Voditelj je odlučio da iznenadi zadrugare, ali su oni i od toga napravili skandal

Voditelj Milan Milošević je povodom svog i rođendana svoje majke poslao iznenađenje zadrugarima, koji su vrištali od sreće. Dobili su slanu i slatku tortu kao i slanu zakusku u čast njegovog dana.

Foto: Aleksandar Jovanović Cile

Milan Milošević iznenadio zadrugare

Idila nije dugo trajala, jer su zadrugari kao po običaju preko reda pokušali da dođu do svog zalogaja, te je umalo nastao opšti haos.

- Prelepo je - rekla je Nevena.

Foto: zadruga printscreen

Torta koju je Milan poslao

- Srećan rođendan još jednom, Milane, tebi i tvojoj mami - viknula je Miljana.

- Kako volim ove slane torte, svaka čast! - dodao je Ša.

- Sačekajte ljudi, polako, je*o ammu - viknula je Ana.

Foto: zadruga printscreen

Mihić pobesneo zbog alavsoti zadrugara

- Šta vam je, nemojte da trpate - izjavila je Matora.

- Kakvo si ti govno - rekao je Mihić.

- Ja? Čekaj lepo da isečem - rekla je Irma.

Foto: zadruga printscreen

Svađali se oko slanih torti

- M*š tamo, da Bog da crkla, mamu ti je*em. Sram te bilo, takve džukele treba ubiti - urlao je Mihić.

- Uzmi Stefane - dodala je Ana.

- Ma ne treba meni ništa, samo trpajte - negovdovao je Mihić.

POGLEDAJTE NOVU INFORMEROVU EMISIJU "ZADRUGARI NA SKENERU":



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Nema zaštićenih, sve smo snimili! Pratite "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Nema zaštićenih, sve smo snimili! Pratite "Na merama" u subotu od 20h

Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...

27.02.2026

10:16

Ameriku čekaju crni dani
Live TV

Ameriku čekaju crni dani

Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.

26.02.2026

12:00

Ko to želi smrt Dačiću?
Live TV

Ko to želi smrt Dačiću?

Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.

26.02.2026

10:53

JOŠ TV VESTI

Društvo

Sveštenik rešio nedoumice: Evo kako da se pripremite za prvu ispovest
Društvo

Sveštenik rešio nedoumice: Evo kako da se pripremite za prvu ispovest

U toku je Vaskršnji post, priprema za jedan od najvećih hrišćanskih praznika, tokom kojeg treba praštati, uzdržavati se od jela i pića, ali od zlih misli i telesnih užitaka. Upravo u toku Vaskršnjeg posta, ispovest ima poseban značaj, a mnogo vernika nailazi na nedoumice, stid i strahove pred ovaj sveti čin.

27.02.2026

19:35

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin