• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Stefan Milivojević

23.04.2022

21:00

BIVŠEM ZADRUGARU CVETA BIZNIS POSLE RIJALITIJA! Evo čime se sada bavi - otkrio i da li se vraća u Belu kuću!

E-stock

Rijaliti

BIVŠEM ZADRUGARU CVETA BIZNIS POSLE RIJALITIJA! Evo čime se sada bavi - otkrio i da li se vraća u Belu kuću!

Fudbaler i bivši učesnik rijalitija "Zadruga", Lazar Jeremić, ekskluzivno za Informer otkrio je da li planira da se vrati u Belu kuću

Lazar Jeremić je u razgovoru za "Informer" otkrio da li poštuje tradiciju, koliko je rijaliti uticao na njegov život, ali i da li će ponovo postati učesnik "Zadruge"!

Foto: Dejan Živančević

Lazar Jeremić

- Poštujem vaskršnje i sve praznike koji se slave. Za mene svaki Vaskrs je poseban i ne bih mogao da izdvojim ni jedan, jer svaki je poseban bio za sebe... - otkrio nam je Lazar, a na pitanje koliko mu je rijaliti promenio život, odgovara:

- Učešće u rijalitiju mi promenio život mnogo. Svojim učešćem sam sebe izgradio na neki malo drugi način pored ovog sportskog života koji sam vodio do samog ulaska u isti. Rialti ima svoje dobre i loše strane, al meni je dobro doneo - rekao je bivši zadrugar, a onda priznao da li bi ponovo ušao u "Zadrugu":

Foto: Privatna arhiva

Vaskršnja dekoracija Lazara Jeremića

- Sto se tiče ponovnog ulaska u rijaliti ne isključujem kao opciju, jer to sam ja i kod mene se nikad ne zna. Znate i sami da ni sam ne znam gde sam i kad sam - rekao je Lazar Jeremić.

Lazar se nakon "Zadruge" posvetio privatnom biznisu, pa je tako počeo profesionalno da se bavi tetoviranje, a sada je najavio otvoranje škole fudbala za decu.

 

 

Pre dve godine otvorio sam tatto studio u Novom Sadu, kod devojke u Salonu Lepote 55. Sada sam odlučio da otvorim školu fudbala jer je to ono što najviše volim da radim. Fudbal, deca, to je moj život! - zaključio je Lazar Jeremić za Informer.

POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "DŽET-SET TOP 5":


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Lučić: Strateški dijalog sa SAD ogromna šansa za Srbiju
Društvo

Lučić: Strateški dijalog sa SAD ogromna šansa za Srbiju

Strateški dijalog sa Sjedinjenim Državama, zvanično pokrenut prošle nedelje, predstavlja ogromnu šansu za dodatni ekonomski rast Srbije, da postanemo zemlja koja se u celoj Evropi najbrže razvija, poručio je danas generalni direktor kompanije Telekom Srbija Vladimir Lučić po povratku iz radne posete Vašingtonu.

21.07.2026

14:30

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin