OVU PESMU JE PEVALA NEPOSREDNO PRE SAOBRAĆAJKE Tijana Kulić objavila video ne sluteći šta je čeka!
Podeli vest
Tijana Kulić je sinoć nakon izlaska u klub sa prijateljima završila u hitnoj pomoći zbog povreda ramena i kuka koje je zadobila u saobraćajnoj nesreći.
Tijana Kulić, rođena sestra Miljane Kulić, sinoć je doživela strašnu saobraćajnu nesreću u kojoj je polomila rame, a iako je trenutno svesna, prema rečima njene majke Marije Kulić ne seća se ničega:
Izvorinka Milošević ostala je bez svojih najbližih, a u emisiji je otkrila kako je uspela da pronađe mir i sreću, te kakvu je odluku donela kada je shvatila kakva ju je tragedija zadesila.
08.05.2022
10:10
- Rame joj je polomljeno, prevezla se od jednog mesta do drugog sa nekim nenormalnim ludakom, preko 100 kilometra na čas je išao u Dušanovoj ulici. Ničega se ne seća! Umrla sam od straha, do sad smo bili u bolnici, ja sam se vratila kući jer Željko spava. Moj brat je do sad bio s njim, pa je otišao, a Siniša se vratio u bolnicu da joj odnese stvari - rekla je Marija i dodala:
Foto: printscreen
Marija Kulić
- Petoro je povređeno, strašan je udes bio... Desno rame joj skroz polomljeno i ima nagnječenje kuka. Prošla je kroz ceo skener, glava nije povređena, ali se ničega ne seća. Ne seća se ni datuma rođenja, ni svog ni bilo čijeg, ni ništa... Mora da ostane u bolnici do sutra, pa ćemo videti šta dalje. Uključiće je na infuziju protiv bolova. Razgovarala sam sa neurohirurgom i ortopedom, stavili su joj gips na rame dok sam još bila sa njom u bolnici. Na glavi nema ni krvarenja, nema ni preloma, glava je u redu. Kuk je samo nagnječen, nije polomljen. Auuu, ovo je strašno - doda Marija Kulić.
Kulićka je uživala u provodu, a na Instagramu je objavila snimak u kojem peva i igra u klubu, ne sluteći šta će doživeti za samo par sati.
Koju je pesmu pevala i kako je sve to izgledalo pogledajte u videu iznad.
POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "NA SASLUŠANJU" SA MAJOM MARINKOVIĆ:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Izvorinka Milošević ostala je bez svojih najbližih, a u emisiji je otkrila kako je uspela da pronađe mir i sreću, te kakvu je odluku donela kada je shvatila kakva ju je tragedija zadesila.
Vrhovni komandant ukrajinskih oružanih snaga Aleksandar Sirski potpisao je naredbu kojom se zahteva da trupe na frontu ostanu bez rotacije najviše dva meseca.
Žaklina Tatalović, tajkunska novinarka antisrpske televizije N1, uhvaćena je u laži koja je izazvala skandal godine u našoj zemlji, a sada cure nove informacije o ovom slučaju koji je teško racionalno objasniti i koji bukvalno postaje gigaskandal.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u poseti Pančevu. Tamo će prisustvovati otvaranju trening centra za dualno i celoživotno obrazovanje pri Mašinskoj školi "Pančevo".
Opština Gračanica obratila se ustavnom sudu, koji je u međuvremenu, 31. jula 2025, izrekao meru blokade kojom je privremeno obustavljeno sprovođenje odluke, a zatim je 31. oktobra 2025, pa i 28. januara ove godine tu meru produžio.
Manastir Lelić u nedelju, 3. maja obeležava svoju krsnu slavu, praznik Svetog Nikolaja Žičkog, u znak sećanja na dan kada su mošti vladike Nikolaja Velimirovića prenete iz Amerike u njegov rodni Lelić.
U renomiranom Beginovom centru (Menachem Begin Heritage Center) u Jerusalimu održana je promocija engleskog izdanja knjige Ustaška zverstva: zbornik dokumenata (1941–1945) u izdanju Arhiva Vojvodine, izdavačke ustanove Eparhije bačke Beseda, Arhiva Republike Srpske i Obodskog slova.
Širom sveta danas se obeležava 1. maj - Međunarodni praznik rada, u znak sećanja na 1. maj 1886. godine, kada su radnici u Čikagu štrajkom i protestima počeli da se bore za osmočasovno radno vreme.
Proslava Prvog maja 2013. godine za dvadesetak mladih iz Kraljeva završila se tragedijom. Prijateljica Aleksandra Pantović (18) stradala u eksploziji u kolibi na imanju gde su se okupili.
Porodična tragedija dogodila se 28. aprila ove godine u Somboru, kada je Radovan T. ubio svog brata Sinišu T, a potom digao ruku na sebe. Ovo bratoubistvo nije jedino koje je potreslo Srbiju.
Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je prvostepenu presudu kojom je Nemanja Šućurović (42) osuđen na 14 godina zatvora zbog smrti svoje vanbračne supruge Sonje Radoš (50).
U noći između 4. i 5. maja 2023. godine, u selima Malo Orašje i Dubona, dogodilo se masovno ubistvo u kojem je živote izgubilo devetoro mladih ljudi, dok je više njih teško ranjeno. Jedna od žrtava ovog tragičnog događaja bio je i Marko Mitrović koji je kobne noći proslavljao rođenje sestrića.
Džanin Piro, okružna tužiteljka američkog Distrikta Kolumbija, objavila je video-snimak trenutka u kojem napadač Kol Tomas Alen puca na agenta Tajne službe SAD tokom pokušaja atentata na predsednika Donalda Trampa na večeri za dopisnike iz Bele kuće.
Nivo terorističke pretnje u Velikoj Britaniji podignut je u četvrtak sa "značajnog" na "ozbiljan", što znači da je napad "veoma verovatan u narednih šest meseci", saopštio je Zajednički centar za analizu terorizma (JTAC).
Rusija će odlučno odgovoriti na svaki pokušaj NATO-a i Evropske unije da blokiraju Kalinjingradsku oblast, izjavio je ambasador za posebne zadatke ruskog ministarstva spoljnih poslova Artjom Bulatov.
Svi članovi međunarodnog žirija Venecijanskog bijenala podneli su danas ostavke posle najnovije eskalacije višemesečnog političkog sukoba oko povratka Rusije na ovu prestižnu međunarodnu kulturnu manifestaciju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar