• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/D.S.

23.05.2022

17:01

SKANDALOZNO! Dalila uhvaćena u krađi u hotelu, kamera SVE ZABELEŽILA, a onda se pobunila zbog OVOGA!

zadruga printscreen

Rijaliti

SKANDALOZNO! Dalila uhvaćena u krađi u hotelu, kamera SVE ZABELEŽILA, a onda se pobunila zbog OVOGA!

Dalila Dragojević je pokrala sve što se pokrasti može, a onda se još pronašla uvređenom što joj nisu, kao pravoj gospođi, doneli doručak u krevet!

Dalila Dragojević i Filip Car su juče u Zadruzi imali gala venčanje, a nakon svadbenog veselja, par je napustio rijaliti kako bi prvu bračnu noć proveli u hotelu.

Nakon uzbudljivog dana, kao i večeri, Dalila i Car su se spremili kako bi se vratili u imaginarijum, ali je Dragojevićka odlučila da u kofer stavi nekoliko stvari više!

 

Naime, ona je u hotelu uzela sve što je moglo da se uzme, a onda je još zamerila što ujutru nije dobila doručak.

"Ja bih sad poslala pismo, javno je osramotila i naterala da sve vrati", "Bilo bi vreme, da stigne pismo, neka Dudla vrati sve što je ukrala u hotelu i na Rajskom", "Je l' i ovde ukrala posteljinu kao sa Rajskog ostrva za devojačko veče?", "Bože koliko jada, nezadovoljstva, nezahvalnosti, bahatosti, zla itd. u jednoj ženi... Strašno, strašno!", "Uvek je krala, sve joj je malo. A osuđuje se samo Deki kralj" - bili su samo neki od komentara, a kako je sve ovo izgledalo možete pogledati u videu iznad.

POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "DŽET-SET TOP 5":


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera
Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera

Direktor Fonda PIO, Relja Ognjenović, predsednik Saveza penzionera Srbije, prof. dr Andreja Savić i gradonačelnica Loznice, Dragana Lukić, na tribini održanoj 2. jula u ovom gradu, bili su na raspolaganju za više od tri stotine lozničkih penzionera koji su imali mnogo pitanja iz njihovih nadležnosti.

02.07.2026

20:45

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin