URNEBESNO - JOŠ JEDAN BISER NA ENGLESKOM! Dalila ima novu ispalu, htela da se pohvali poznavanjem jezika pa se izblamirala za sva vremena
Podeli vest
Dalila Dragojević ponovo je zapalila region, ali ovog puta zbog izvale na engleskom jeziku.
Dalila Dragojević i Filip Car su svojoj vezi po ko zna koji put dali novu šansu, ali čini se da i dalje nisu rešili svoje probleme. Svađaju se na svakih par sati, a konflikti često eskaliraju do te mere da dođe do fizičkog obračuna.
Đina ima veliki broj pratioca na društvenim mrežama na kojima se redovno oglašava, a sada je svojim fanovima objasnila "kako stvarno stoje stvari".
29.05.2022
10:45
Foto: Printscreen/Instagram
Dalila Dragojević i Filip Car
Takođe, sočne psovke su redovan deo njihovih rasprava o koječemu, pa ne čudi što scene koje svakodnevno prave nailaze na veliku osudu gledalaca. Međutim, Dalila je sinoć uspela da nasmeje region svojom novom ispalom i (ne)poznavanjem engleskog jezika.
- E, nemaš sa mnom komunikaciju, stop, stop tolking, stop tolking! - zapenila je Dragojevićka.
Ovaj snimak se vrlo brzo našao na društvenim mrežama na kojima su svi počeli sa prozivkama na njen račun i prisećanju na sve njene bisere od početka rijalitija.
Naravno, nisu svi talentovani za strane jezike i to je potpuno normalno, ali malo ko se razmeće znanjem koje nema.
"Bridž kristal Versaće" "Šampon Heldo soldžers" "si ju son" "stop tolking" "Ralf Lauren" "Aple ajpod"- to je buduća voditeljka...", "Stop tolking?!?! Dudlača i njen engleski", "Kakva je ovo umišljena raspandrkača" - bili su samo neki od komentara.
Kako je izgledala ova ispala koja je brzo postala viralna možete pogledati u videu iznad.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ekipa Gledalačko-obaveštajne službe Informera (GOSI) pronašla je jutros rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. Kako saznajemo, blokaderski rektor krenuo je na tajnu misiju u Berlin.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić za sutra u 11 časova sazvao je vanrednu sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost zbog cena energenata na globalnom tržištu.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
J.V. (50) iz aleksinačkog sela Tešica, protiv koje je podneta krivična prijava zbog ubijanja i zlostavljanja životinja za šta je propisana kazna zatvora do tri godine, pred organima gonjenja priznala je delo.
U Galeriji Matice srpske u Novom Sadu danas su uručene nagrade "Kapetan Miša Anastasijević“, koje se dodeljuju za vrhunske rezultate u privredi, društvenim delatnostima i preduzetništvu u Srbiji.
Institut za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" saopštio je danas da je na teritoriji Srbije ove nedelje registrovan veći broj obolelih od gripa u odnosu na prethodnu nedelju.
Nenad K. ubijen je 15. marta u Čačku udarcima čekićem u glavu, a istim oružjem usmrćen je Drago Mašulović 29. januara 2015. godine, ali je njegovo telo i raskomadano. Ubicu iz Mirijeva i osumnjičenog za ubistvo u Čačku povezuje i isti motiv, a to su neraščišćeni računi iz prošlosti.
Zbog smrti Ivana Vijoglavina (35) iz Aradca, čije je telo bačeno u Tisu uhapšene su dve osobe. On je nestao 3. januara ove godine posle boravka u kafani.
U eksploziji koja se dogodila u prostorijama crnogorskog Centra za istraživanje svemira (Montenegro Space Research), u Podgorici, povređene su dve osobe.
Viši sud u Zaječaru produžio je za još 30 dana pritvor Dejanu Dragijeviću i Srđanu Jankoviću, osumnjičenima da su 26. marta 2024. godine u Banjskom polju kod Bora ubili Danku Ilić (2).
Zbog eskalacije sukoba na Bliskom istoku, vlade zemalaja Evropske unije ove nedelje uvode hitne restrikcije poput racionalizacije goriva i ograničenja brzine na 80 km/h, kako bi zaustavile kolaps energetskog tržišta i drastično poskupljenje benzina.
Izrael je izveo prve napade na iransku mornaricu u tom području, saopštio je portparol izraelske vojske, ističući da su pomorske sposobnosti Irana u velikoj meri onesposobljene.
Poljska agencija za vazdušnu navigaciju (PANSA) u ponedeljak je pustila u rad dva nova radara usmerena na poboljšanje nadzora vazdušnog prostora i operativne bezbednosti.
Kultna serija "Čuvari plaže" koja je obeležila devedesete i stvorila planetarne seks simbole dobija svoj rimejk, a prve fotografije sa seta već su zapalile svet.
Gugl je odlučio da svoju opciju "Personal Intelligence" učini dostupnom svima bez naplate, pa sada uređaji mogu da povežu Gmail, dokumenta i kalendar i na osnovu toga nude prilagođene odgovore i pomoć u svakodnevnim obavezama.
Kupovina kvalitetne posteljine je ulaganje u udoban san, ali njeno pravilno pranje zna da zbuni. Temperatura i način održavanja ključni su za mekoću, dugovečnost i higijenu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar