Miljana Kulić nakon diskvalifikacije iz "Zadruge 5", navodno je vratila svojim starim navikama, pa tako sada, kako se navodi, proganjanje javnih ličnosti
- Svima je dobro poznato šta je Miljana radila pre nego je postala poznata. Iako nimalo nisu bezazlene, sve te situacije se godinama prepričavaju kao anegdote koje izazivaju zabavu i smeh, ali reklo bi se da je situacija opet veoma ozbiljna - počinje izvor, i dodaje:
- Pored učešća u Zadruzi, koje je ovaj put jako teško podnela, Miljani je sada kada je u spoljnom svetu još gore. Pre poslednjeg ulaska u rijaliti je imala plan da postane pevačica, snimala je za Jutjub, ali sada je sve to stalo i ona ponovo ne zna šta će od sebe. Verovali ili ne, ponovo je počela da zove i proganja javne ličnosti, a u prvom redu vratila se svom miljeniku, pevaču Darku Laziću - dodaoc je izvor i ističe da Miljana Kulić uživa u svojoj popularnosti:
Foto: printscreen
Miljana Kulić pravi haos nakon diskvalifikacije iz "Zadruge"
- Miljana uživa u činjenici što je postala poznata, ali kad god nakon diskvalifikacije oseti da je nema u medijima, ona je na ivici nervnog sloma. Sada na sve moguće načine ponovo želi da dođe do Darka, posebno jer joj je on i javno sve oprostio, a ona je to čula. Želi da mu predloži poslovnu saradnju, a nije isključeno i da su joj se vratile emocije, iako ih za sada negira - govori izvor za Alo! i dodaje:
Foto: insajder / printscreen
Miljana Kulić na sve načine pokušava da kontaktira Darka Lazića
- Ona takođe planira da od Lazića traži i novac na zajam. Njen otac bi trebalo da se operiše, a ona je zbog diskvalifikacije ponovo u dugovima do guše. Pisala mu je na društvenim mrežama, ali on verovatno niti želi niti ima vremena da gleda poruke i odgovara joj. Nakon toga je alarmirala sve ljude koje poznaje, a za koje misli da znaju i Darka i da mogu da je povežu s njim - kaže izvor za gorenavedeni list.
- Miljana želi da ga zamoli za novčanu pozajmicu, a da mu zauzvrat ponudi da zajedno nastupaju kako bi mu što pre novac vratila - dodao je izvor.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj prokomentarisao je izjavu hrvatskog premijera Andreja Plenkovića koji je uživo u programu na javnom servisu pokazao neskrivene teritorijalne pretenzije prema srpskim gradovima - Apatinu, Somboru i Bačkoj Palanci...
Informer televizija postavila je nove medijske standarde za tri godine svog postojanja, a povodom našeg trećeg rođendana čestitke su nam poslali ministri, državni funkcioneri, analitičari.
Dok se Srbiji godinama drže predavanja o evropskim standardima i judskim pravima , snimci stravičnog nasilja iz samog srca Evropske unije ponovo otvaraju ključno pitanje – da li je na to Srbija treba da se ugleda?
Jučerašnja akcija skidanja transparenta sa Palate Albanija u centru Beograda pretvorila se u opasnost, koja je samo pukom srećom prošla bez ljudskih žrtava.
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević stigao je danas u selo Kratovo, u opštini Priboj, gde će razgovarati sa građanima i prisustvovati skupu Srpske napredne stranke pod sloganom "Srbija pobeđuje".
Blokaderi ovih dana pokazuju brigu o životinjama, koju mnogi ocenjuju kao iskarikiranu. Takve reakcije izazvala je akcija uklanjanja transparenta "Srbija pobeđuje" sa Palate Albanija, za koju su tvrdili da je sprovedena kako bi se zaštitila bela čiope, zaštićena vrsta ptice. Ipak, brojni komentari na društvenim mrežama sugerišu da je pravi motiv bila netrpeljivost prema poruci ispisanoj na bilobordu.
Život Anastasije Obradović (25) iz Ljubovije od prvog dana decembra prošle godine, potpuno je promenjen. Ona je bila putnik taksija u koje se te večeri u Novom Sadu u punoj brzni zakucao BMW...
Čuvena italijanska kompanija "Ferari" doživela je istorijski fijasko na berzi i tržištu nakon što je ove nedelje javnosti zvanično predstavila svoj prvi potpuno električni automobil pod nazivom "luce".
Dragan Stojiljković iz Vranja odležaće 20 godina zatvora zbog teškog ubistva svoje supruge D.S. počinjenog 29. septembra 2023. godine jer je Vrhovni sud odbio zahtev za zaštitu zakonitosti njegovog branioca advokata Danijele Tomić.
Državljanin BiH i putnik iz drugog vozila poginuli su u stravičnoj saobraćajnoj nesreći na auto-putu prema Mariboru, koju je izazvao upravo državljanin BiH vozeći u suprotnom smeru. U Srbiji je u poslednjih sva meseca zabeležen zabrinjavajući broj slučajeva vožnji u kontrasmeru, a "trend" se širi i zamljama regiona.
Sramotna pljačka kuće majke srpskog fudbalskog velemajstora Siniše Mihajlovića dogodila se u utorak između dva i tri ujutru, a o tome su u jutarnjem programu na Pinku govorili predsednik sindikata policije i policijskih starešina Blažo Marković. novinar Mladen Mijatovi i predsednik Srpske asocijacije telohranitelja Predrag Balcacanović.
Povodom obeležavanja Dana Ministarstva unutrašnjih poslova, slave Ministarstva i Dana policije, potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić jutros je, u pratnji direktora policije Dragana Vasiljevića, položio lovorov venac na Spomen-obeležje u Novom Beogradu, u znak sećanja na policijske službenike koji su dali svoje živote čuvajući mir i bezbednost građana Srbije.
Bečki kulturni festival zvanično je povukao pozivnicu američkom milijarderu i suosnivaču kompanije Palantir, Piteru Tilu, nakon što je vest o njegovom učešću izazvala masovno ogorčenje javnosti i kulturnih krugova.
Predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski izrazio je nezadovoljstvo zbog izostanka brze reakcije Sjedinjenih Američkih Država na zahteve Kijeva za hitno pojačanje sistema protivvazdušne odbrane, dok Rusija istovremeno podiže svoje proizvodne kapacitete.
Ruski autonomni dron "Geran" uništio je čamac Ratne mornarice Ukrajine u blizini Odese, prilikom čega je stradala kompletna posada koja se nalazila na plovilu.
Marša Lukas, slavna filmska montažerka i dobitnica Oskara za kultni film "Ratovi zvezda", preminula je u sredu u Rančo Miražu u Kaliforniji u 80. godini života.
Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.
Bred Pit se suočava sa tužbom koju su protiv njega podneli proizvođači jedne luksuzne kreme za penis, i to zbog navodne prevelike sličnosti u nazivima njihovih kozmetičkih linija.
Rumer Vilis, ćerka glumačkih legendi Brusa Vilisa i Demi Mur, optužila je bivšeg partnera Dereka Ričarda Tomasa da ju je psihički zlostavljao sve zbog borbe oko starateljstva nad detetom.
Bermude su ove sezone osvojile modne piste i ulice, a njihov povratak među najpoželjnije komade nije slučajan jer predstavljaju savršen spoj praktičnosti i stila.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar