SELJANKO, NEMA TI POMOĆI! TI SI JEFTINA! Maja i Sandra vode rat izvan rijalitija!
Podeli vest
Bukti rat između Sandre Čaprić i Maje Marinković! Pevačica i starleta glumile su da su drugarice dok su bile u "Zadruzi", ali su posle rijalitija pokazale pravo lice
Haos je krenuo kad je Sandra počela da se zabavlja s Majinim bivšim momkom Markom Janjuševićem Janjušem i da nosi iste haljine kao starleta!
Sandra Čaprić nedavno je prošlavila rođendan, a svim predstavnicima sedme sile pohvalila se novim automobilom koji je dobila od nepoznatog muškarca
05.06.2022
14:17
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Sandra izaziva Maju...
Marinkovićeva je kratko prokomentarisala da je Čaprićeva "kopira, da je opsednuta njome i da čak ide i kod njenog frizera". Sandra nije birala reči kad je to čula: - Ne zanimaju me nemoralne ku*ve! Poslednji put ću pričati o nebitnim ljudima, niskobudžetnim kravama koje pričaju o tome koliko šta košta. Ne zanima me ni Janjuš, a još manje Maja! Radim punom parom i nemam vremena za nebitne i jeftine ljude. Maja je bila pozvana na proslavu mog rođendana, ali nije želela da dođe jer ju je bilo sramota! A kada se sretnemo, kaže mi: "Jao, mi smo baš super!" Ma važi! - kaže Sandra, a na pitanje zašto je obukla istu haljinu kao Maja, odgovara: - Neka publika glasa kome bolje stoji haljina. Svi znaju da bolje obline ima Sandra Čaprić! Nisam izveštačena, volim čak i svoj autentični nos!
Foto: printscreen
Ne ostaje dužna... Maja Marinković
Maja, očekivano, nije htela da ćuti na Sandrine prozivke: - Poštujem seljake, to su divni, vredni, ali kada si seljanka u duši, tu nema pomoći! Svaka kopija bi da bude kao original. Žao mi je, ali jedna je Maja Marinković!
Maja i Sanja uživale
u Aleksandrinoj vili
Za razliku od Sandre, Maja je posle rijalitija nastavila da se druži sa bivšim cimerkama iz "Zadruge" Aleksandrom Subotić i Sanjom Stanković. Njih tri uživale su u Aleksandrinoj vili na Fruškoj gori. Starlete su plivale u bazenu, igrale košarku, pile koktele...
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Blokaderi u Boru snimljeni su u jednoj zgradi u tom gradu kako kucaju stanarima na vrata i od njih traže da se izjasne, ali ono što je, osim te kampanje, sporno jeste i to da li su tom prilikom bili pod uticajem jedne ili više supstanci.
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka privrede Adrijana Mesarović izjavila je danas da je kao i većina građana Srbije zgrožena scenama u Nišu, gde je razapeta lutka sa likom predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Zbog ratnih zbivanja na Bliskom istoku Informer TV nije bio u prilici da emituje poslednju epizodu emisije Druga strana Exatlona. Ipak, možete je gledati na našem portalu.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Zbog pogoršane bezbednosne situacije objavljeni su brojevi telefona ambasada Srbije kako bi građani koji se nalaze u ratom zahvaćenim državama Bliskog istoka mogli da dobiju tačne informacije i neophodnu konzularnu pomoć.
Ujedinjeni Arapski Emirati sve do juče važili su za najbezbedniju teritoriju. Dubai i Abu Dabi već drugi dan su na meti napada dronovima i raketama od strane Irana, dok se brojni srpski turisti i dijaspora nalaze u ovim gradovima.
Biznismen Željko Rstić, koji se inače nalazi u Dubaiju u trenutku kada na teritoriji čitavog Bliskog istoka bukti rat, ispričao je trenutnu situaciju, ističući da se stanje veoma pogoršalo u odnosu na juče, kao i da su bili primorani da napuste hotel u kojem su boravili.
Više javno tužilaštvo u Beogradu donelo je naredbu o proširenju istrage protiv Radomira S. (28), zbog sumnje da je prvoosumnjičenom Aleksandru D. (34), protiv kog je već pokrenuta istraga i nalazi se u pritvoru, i još jednom NN licu pomogao u izvršenju ubistva Željka Bakića.
Četrnaestomesečna unuka iranskog vrhovnog vođe Alija Hamneija poginula je zajedno sa njim u jučerašnjem američko-izraelskom napadu na njegovu rezidenciju, preneli su iranski mediji.
Američki predsednik Donald Tramp oglasio se drugog dana operacije "Epski gnev" i saopštio da su Sjedinjene Američke Države potopile devet iranskih ratnih brodova.
Sjedinjene Američke Države izvele su sinoć napad bombarderima B-2 na iranske objekte za balističke rakete, saopštila je Američka centralna komanda (CENTCOM) na platformi X.
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da Iran želi da razgovara, kao i to da je on pristao na pregovore, ali da ne može da saopšti ništa o vremenskom okviru u kome bi ovi razgovori mogli da se održe.
Jedna od najraskošnijih istorijskih drama, ruska serija "Katarina Velika" ("Ekaterina"), počinje sa emitovanjem sutra na Informer televiziji. Sudeći po reakcijama svetske publike na prestižnom sajtu IMDb, gledaoce očekuje pravi televizijski spektakl.
Kviz "Potera" emitovaće se sutra na Prvom programu RTS sa početkom u 21.40, a jedan od takmičara izgovorio je rečenicu: "Cug štokovani blajbinger" koju je Miodrag Petrović Čkalja rekao davne 1973. godine u kultnoj seriji "Kamiondžije".
Holivudski glumac Kristijan Bejl prihvatio je pravoslavnu veru iz ljubavi prema svojoj supruzi Sibi Blažić, koja je poreklom Srpkinja, a sa kojom već više od dve decenije uživa u jednom od najskladnijih brakova u svetu šou-biznisa.
Na fotografiji do koje je došao Informer, legendarni glumac Danilo Bata Stojković uživa u kafani u Vrnjačkoj Banji u društvu supruge Olge i glumca Nikole Džamića.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar