OTAC GA JE UČIO DA MRZI ŽENE, MAJKU JE GLEDAO S DRUGIM MUŠKARCIMA! Sandra Rešić ispričala jezive detalje razgovora s Markom Osmakčićem!
Podeli vest
Sandra Rešić bila je jedna od najbližih Marku Osmakčiću u "Zadruziu 5", a na početku je zamalo uplovila i u vezu s njim. O njihovoj bliskosti najbolje svedoče stravični razgovori koje su vodili, a koje je pevačica sada prepričala
Sandra se prisetila šta joj je Marko u nekoliko navrata govorio o ženama, svojoj majci i ocu, te sve to povezala sa poslednjim aktom njega i članova njegove porodice koji su lažirali smrt kako bi on napustio "Zadrugu 5":
Marko Osmakčić šokirao je naciju kad je sa svojom porodicom lažirao smrt oca, a pre toga i jezivim pretnjama koje je uputio svojoj devojci Viktoriji Mitrović nakon saznanja da je trudna. Nakon svega ovoga, spekuliše se da ga čekaju brojne tužbe, a jedna je, navodno podneta
14.06.2022
12:48
Foto: Printscreen/You Tube
Otkrila o čemu je razgovarala s Markom... Sandra Rešić
- Pre nego što je Marko ispričao bilo šta o Matei L., on je govorio o prvom abortusu sa kojim se susreo, kada je gostovao na radiju kod Karića. On je tada pričao da se njegovoj bliskoj osobi, mislim da je rekao bratu, dogodilo da je devojka ostala trudna, ali da on nije želeo tu trudnoću. Tada je rekao da su oni to brzinski završili, jer porodica Osmakčić nije bila za to, ali da su nakon toga ta devojka i njegov brat ostali u dobrim odnosima - ispričala je Sandra Rešić, a cimeri su ostali u neverici.
- Pre nego što je ispričao za Mateu, on je Viktoriji rekao pred svima nama: "To tvoje dete će kući ostati bez majke" - rekla je pevačica, a Mitrovićeva je to potvrdila. Onda je Rešićeva ispričala i šta je Marko govorio o svojoj majci, kao i da je nakon razvoda roditelja ostao privrženiji ocu:
Foto: printscreen
Mrzi žene jer ga je majka povredila... Marko Osmakčić
- Marko je meni lično rekao, ovde na garnituri, da se njegova majka ku*vala. Rekao mi je: "Zašto ja spadam u ženomrsce?! Zato što se moja majka ku*vala, a ja sam to sve gledao, a moja majka meni nije bila majka ni pre toga. Ona je mene učila da je život čist račun - duga ljubav. Tu nije bilo majčinskog odnosa ni pre njenog ku*vanja" - to je on meni rekao. Rekao mi je i da je zato privrženiji ocu, a ne zato što majka nije imala vremena za njega. On je pričao da je ona bila loša majka i pre tog ku*vanja kada su se oni razišli. Prema njegovoj priči, on je nakon njihovog razvoda ostao uz oca koji je smatrao i učio ga da žene treba da se tuku, da treba da se postave na svoje mesto i da ženama ništa ne treba da bude podređeno. On je kroz taj razgovor meni objašnjavao zašto ne ceni ni jednu ženu, zašto ih ponižava i ostavlja utisak ženomrsca. Marko je tada stavio akcenat na njihov odnos još od njegovog detinjstva jer je on ispričao kako se nikada nije osećao voljeno i nikada nisu imali taj prisni odnos - objasnila je Sandra i podsetila da je Osmakčić stalno isticao koliko mu je otac "opasan" i da ga štiti.
- Marko je ovde za svog oca izgovarao najstrašnije stvari. Kada je prebio Anu Spasojević i kada mu je ona zapretila da će da mu oduzme Lambo, on joj je rekao ovde pred svima nama kako od toga nema ništa jer njegov otac to ne bi dozvolio. Što se tiče lažiranja smrti, ja ne znam šta da mislim - završila je Rešićeva.
Hvali se da je popularan Broj pratilaca skočio sa 40.000 na 100.000
Marko Osmakčić trenutno je u Švajcarskoj i tamo se nalazi otkako su ga izveli iz "Zadruge" zbog lažne očeve smrti. On se sada pohvalio na društvenim mrežama kako mu je ovaj potez doneo veliku popularnost. Bestidan bivši rijaliti učesnik naglo je dobio veliki broj pratilaca na Instagramu. On je za samo dva dana došao do 100.000 pratilaca, a onda ponosno to okačio na stori. - Za samo dva dana. Hvala svima! Uskoro istina o svemu - napisao je Marko uz smajlije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Marko Osmakčić šokirao je naciju kad je sa svojom porodicom lažirao smrt oca, a pre toga i jezivim pretnjama koje je uputio svojoj devojci Viktoriji Mitrović nakon saznanja da je trudna. Nakon svega ovoga, spekuliše se da ga čekaju brojne tužbe, a jedna je, navodno podneta
Uglješa Mrdić, poslanik SNS i predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije, oglasio se povodom jutrošnjeg požara u Javnom tužilaštvu za organizovani kriminal.
Broj stradalih u teškoj železničkoj nesreći u južnoj Španiji porastao je na najmanje 39 osoba, dok je više od 100 putnika povređeno, među njima 25 sa teškim povredama, saopštila je španska Civilna garda.
Blokaderi u Šapcu su međusobno "skočili jedni na druge", figurativno rečeno, kada su počeli da traže krticu u Viber grupi, pa su ostale članove počastili prepiskom koja podseća na pijačno prepucavanje, zbog čega su ostali članovi razočarano reagovali.
Blokaderska glumica Mirjana Karanović, osvedočena antisrpkinja, otvoreno je priznala da je priželjkuje pad Aleksandra Vučića, kako bi nova garnitura priznala brutalnu laž - da su Srbi genocidan narod.
Španski ministar saobraćaja Oskar Puente izjavio je da je železnička nesreća kod Adamuza, u kojoj je poginulo najmanje 39 ljudi, krajnje neobična jer se dogodila na ravnom delu pruge koji je nedavno renoviran, kao i da je prvi voz koji je iskočio iz šina bio star svega nekoliko godina. Ovakvom izjavom ministar je stavio tačku na celu situaciju, nema protesta, krvavih šaka i pokušaja obojene revolucije.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Jovan Radulović Jodžir toliko glasno hrče da su mu u šali pripretili da će ga izbaciti i naterati da spava van vile. S druge strane, kontraargument je bio da je Lana Stanišić najglasnija dok spava.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
U Rafineriji nafte Pančevo započete su startne aktivnosti koje će omogućiti ponovno uspostavljanje komercijalnog rada proizvodnih postrojenja, dok se prva isporuka derivana iz naše rafinerije očekuje 27. januara.
Srpska pravoslavna crkva i vernici danas obeležavaju praznik Bogojavljenje. Prema narodnom verovanju, vreme za Bogojavljenje može odrediti kakva je godina pred nama.
Cene slavskih kolača bezobrazno su skočile uoči Svetog Jovana, kog vernici proslavljaju sutra 20. januara, pa ćete ga tako, verovali ili ne platiti i do 3.000 dinara.
Više javno tužilaštvo u Beogradu preuzelo je istragu požara koji se danas dogodio u prostorijama Javnog tužilaštva za organizovani kriminal u Ustaničkoj ulici, saznaje Informer.
U Višem sudu u Beogradu danas je za 24. februar odložen početak suđenja odgovornim licima Doma za smeštaj starih i odraslih lica "Ivanović" u Barajevu.
Pripadnici Sektora za vanredne situaciјe Ministarstva unutrašnjih poslova uspešno su lokalizovali požar koјi јe јutros izbio u zgradi Speciјalnog suda u Ustaničkoј ulici, na Voždovcu.
Moramo se složiti sa mišljenjem stručnjaka, da će američki predsednik Donald Tramp, ukoliko reši pitanje pripajanja Grenlanda Sjedinjenim Državama, ući u svetsku istoriju, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov.
Kolumbijski plaćenici koji ratuju na strani Ukrajine odbili su da se rasporede na prve linije fronta već prvog dana dolaska u borbenu zonu u Harkovskoj oblasti, saopštile su ruske službe bezbednosti.
Španski premijer Pedro Sančez otkazao je svoje učešće na forumu u Davosu zbog železničke nesreće koja se dogodila u Adamuzu u Kordobi i u kojoj je poginulo najmanje 39, a povređeno više od 150 ljudi.
Šefica diplomatije Evropske unije Kaja Kalas trebalo bi da bude smenjena nakon svoje nedavne izjave o Rusiji i Grenlandu, ocenio je britanski vojni analitičar Aleksandar Merkuris u emisiji na svom Jutjub-kanalu.
Dubravka Mijatović, Đorđe David i Vuk Kostić, samo su neki od poznatih ličnosti koji su u mladosti pohađali školu glume preminulog Miroslava Mike Aleksića.
Čuveni Mister Bin (Rouan Atkinson) i bivša porno zvezda Mia Kalifa su u vezi, makar po komentarima i statusima koji su preplavili internet i društvene mreže.
Glumac Milorad Mandić Manda ima četvoro dece, a ni jedno od njih se ne eksponira javno. Njegov sin Marko venčao se sa influenserkom sa kojom je dobio ćerku.
Glumica Iva Ilinčić je tokom svedočenja protiv Miroslava Mike Aleksića za seksualno zlostavljanje u sudnici rekla da joj je nekadašnji učitelj glume tokom časova gurao jezik u usta.
Iako je u trenutku njihovog prvog susreta bio oženjen, sudbina je Žarka Lauševića i Anitu spojila na snimanju filma "Boj na Kosovu", a žena koja mu je osvojila srce bila je već uspešna u Holivudu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar