Matora je odlučila da razveže jezik nakon prozivki bivše devojke i otkrila je kako je izgledao njihov intimni čin.
Jovana Tomić Matora je sinoć napustila rijaliti šou program "Zadruga 5", a kako kaže, od pozamašnog honorara kupiće još jedan stan u Beogradu.
Kada je Matora čula da je Maja Marinković preotela nevenčanog supruga svojoj najboljoj drugarici, Aleksandri Subotić, otkrila je da isprva nije mogla da poveruje u tu vest, ali nije želela preterano da komentariše ovaj skandal koji je potresao javnost, jer joj je Ljuba Pantović, Aleksandrina majka, jako dobra drugarica.
Matora je otkrila da li će ući u "Zadrugu 6", kome će pokloniti drugi stan, kakvi su joj planovi sa MC Aleks sa kojom je imala kratku vezu u rijalitiju, da li planira zajednički život sa njom, kako doživljava se*s sa muškarcima a kako sa ženama, kao i kako je izgledao intimni odnos sa Sanjom Stanković, možete saznati u videu iznad.
Majka Dejana Dragojevića, koji je osvojio prvo mesto u petoj sezoni Zadruge, za ekipu Informera je otkrila svoje utiske o Dejanovom učešću u rijalitiju, razvodu od Dalile, kao i to da smatra da je njegova devojka njegov izbor, ali i da Dejanu trenutno nikako ne treba veza koja će biti turbulentna.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
shirkan
pre 3 godine
Troduplo hahaha pismena si kao i rezimski novinarski polusvet hahaha
Majka Dejana Dragojevića, koji je osvojio prvo mesto u petoj sezoni Zadruge, za ekipu Informera je otkrila svoje utiske o Dejanovom učešću u rijalitiju, razvodu od Dalile, kao i to da smatra da je njegova devojka njegov izbor, ali i da Dejanu trenutno nikako ne treba veza koja će biti turbulentna.
Moćne poruke predsednika Srbije Aleksandra Vučića odjeknule su u čitavom svetu nakon što je uticajni američki medij Foks njuz (Fox news) danas objavio njegov autorski tekst.
Blokaderi su pokrenuli žestoku hajku protiv Evropske komesarke za proširenje Marte Kos, koju su do juče kovali u zvezde, i to samo zato što se "usudila", verovali ili ne, da javno pohvali potez vlasti u Beogradu.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je danas da je Srbija jedna od retkih zemalja koja poštuje međunarodno pravo i Povelju UN i ukazala da bi svet bi bio potpuno drugačije, bolje mesto za život da su svi poštovali međunarodno pravo.
Moćne poruke predsednika Srbije Aleksandra Vučića odjeknule su u čitavom svetu nakon što je uticajni američki medij Foks njuz (Fox news) danas objavio njegov autorski tekst.
Kompanija Ford planira čak pet novih modela do 2029. godine, među kojima su naslednici popularne "ford fieste" i potpuno novi "ford bronco", namenjen isključivo Evropi.
U trenutku kada digitalna industrija proizvodi više informacija, alata i pravaca nego ikada ranije, pitanje više nije šta je novo — već šta je zaista važno. Upravo iz tog razloga, ovogodišnji Digital Day, koji će se održati 4. i 5. juna u Hangaru u Luci Beograd, nosi slogan „All That Matters“ i okuplja više od 700 predstavnika brendova, agencija, medija i ad tech kompanija.
Apelacioni sud u Nišu odbacio je žalbe branilaca Dejana Dragijevića i Srđana Jankovića izjavljene protiv rešenja Višeg suda u Negotinu kojim je potvrđena optužnica Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru protiv njih dvojice zbog sumnje da su ubili devojčicu Danku Ilić i tako počinili krivično delo teško ubistvo u saizvršilaštvu.
Navodni visokorangirani pripadnik "kavačkog klana" Krsto Maroš i dalje se nalazi u pritvoru u Španiji, dok odluka o njegovom eventualnom izručenju Crnoj Gori još nije doneta.
Juče oko pet časova u Čumićevom sokačetu izbio je jeziv požar koji je u potpunosti progutao jedan od lokala u samom centru Beograda, a kako se može videti na licu mesta, objekat je pun gareži i oseća se i dalje miris dima.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas, nakon razgovora sa liderima Velike Britanije, Francuske i Nemačke, da bi diplomatski napori za okončanje rata u Ukrajini trebalo ponovo da budu pojačani.
Američki državni sekretar Marko Rubio potvrdio je danas da su pregovori uz učešće Vašingtona o okončanju rata u Ukrajini obustavljeni zbog nedostatka napretka, ali da su SAD spremne da im se ponovo priključe ako se pojavi šansa za postizanje rezultata.
Francuska je pripremila nacrt rezolucije Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija o uspostavljanju međunarodne misije za obnavljanje slobode kretanja u Ormuskom moreuzu i mogla bi da ga podnese ako uslovi budu povoljni, saopštilo je danas francusko Ministarstvo spoljnih poslova, dok Sjedinjene Američke Države pokušavaju da iznesu na glasanje tekst za koji Rusija i Kina mogu da tvrde da je pristrasan prema Teheranu.
Velimir Bata Živojinović je od uloge u filmu "Valter brani Sarajevo" (1972) zaradio 4.800 dolara, što je u to vreme bilo jednako sa 53 prosečnih srpskih plata.
Glumac Slaviša Čurović dobio je niz uvreda i pretnji smrću na Fejsbuk profilu zato što je podelio stavove o referendumu 21. maja 2006. godine i nezavisnosti Crne Gore, koji su su suprotni crnogorskim ekstremistima.
Tokom nedelje od 25. do 31. maja 2026. godine, naglašava se period pojačanih emocija i introspektivne energije, a evo šta će vašem horoskopskom znaku to doneti.
Na crvenom tepihu prestižne "amfAR Gala Cannes" pojavila se manekenka Hajdi Klum i još jednom potvrdila zašto važi za jednu od najhrabrijih ikona stila u Kanu.
Tanka kosa ne mora da bude problem ako znate kako pravilno da je negujete i stilizujete. Uz odgovarajuću frizuru, lagane preparate i nekoliko jednostavnih trikova, čak i ona može izgledati gušće i mnogo raskošnije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar