Maja Marinković priznala je za Informer da sve ukazuje na to da je trudna sa Petrom Pecom Raspopovićem, nevenčanim suprugom Aleksandre Subotić s kojom biznismen ima sina, a on je sada otkrio i kako planiraju da daju ime detetu
S obzirom na to da je Maja izjavila da veruje da će Peca i ona imati sina, Raspopović je izneo i predlog za muško ime koje će dati detetu:
Foto: Foto: T.M.
Ubeđeni da čekaju sina... Maja i Peca
- Voleo bih da mi Maja rodi sina! Daćemo mu ime Karađorđe, pošto me taj čovek stalno pominje - priča biznismen aludirajući na svog bivšeg tasta Karađorđa Subotića.
A pre njega, Marinkovićeva je izjavila da misli da je trudna jer svi simptomi koje ima ukazuju na to:
- Mislim da sam zatrudnela jer Peca i ja nismo pazili... Danima imam mučnine, kasni mi... Oboje bismo voleli da dobijemo sina! Uostalom, Peca pravi samo mušku decu i mislim da ni ovog puta nije "omanuo" - kazala je Maja za Informer.
Foto: printscreen
Maja i Peca zasnivaju porodicu...
Podsetimo, Maja i Peca mesecima su u vezi, a njihova afera otkrivena je kada su usnimljeni u jednom hotelu na Zlatiboru. Iako se najpre mislilo da je reč o prevari samo i da će se Raspopović vratiti Aleksandri Subotić, Maja i Peca ubrzo su otkrili da se vole i da planiraju zajednički život. Aleksandra je nakon javne prevare plakala na snimcima koje je objavljivala na društvenim mrežama i vređala svoju, sada bivšu, drugaricu Maju.
Maja Marinković i nevenčani suprug njene drugarice Aleksandre Subotić, Peca, planiraju zajednički život i kupovinu stana u Beogradu. A za to vreme Aleksandra je stigla s decom u Crnu Goru kod prijatelja gde uživa i objavljuje fotografije, ali i stihove pesama
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Maja Marinković i nevenčani suprug njene drugarice Aleksandre Subotić, Peca, planiraju zajednički život i kupovinu stana u Beogradu. A za to vreme Aleksandra je stigla s decom u Crnu Goru kod prijatelja gde uživa i objavljuje fotografije, ali i stihove pesama
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da situacija u vezi sa pregovorima oko naftnog sektora i kompanije NIS nije nimalo jednostavna, navodeći da razgovori sa kompanijom MOL "ne idu dobro", ali da se Srbija i dalje nada razumevanju američke administracije kada je reč o mogućim sankcijama.
Litvanija je proglasila vazdušnu opasnost u više delova zemlje, uključujući Vilnjus, nakon što je u blizini granice primećen sumnjivi dron koji se kretao iz pravca Belorusije, saopštilo je Ministarstvo odbrane Litvanije.
Protiv Srpske pravoslavne crkve (SPC), institucije u koju srpski narod ima najveće poverenje, vodi se sistemska orkestrirana prljava kampanja i za to postoje neoborivi dokazi.
U emisiji Takovska 10, šefica poslaničke grupe Stranke slobode i pravde Marinika Tepić pokušala je da predstavi sebe kao nosioca demokratije i nekoga ko poštuje zakon, nakon čega ju je predsednica Skupštine Ana Brnabić podsetila na nedela njenog šefa Dragana Đilasa, kao i na političku situaciju u periodu njegove vlasti.
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla", gde je dočekan Pojas Presvete Bogorodice sa Svete Gore, jedna od najvećih svetinja pravoslavnog sveta, da to za Srbiju predstavlja ogromnu čast, ali i ogromnu nadu.
Samo na TV Informer danas u 13.30 ekskluzivna saznanja o poslovanju trojice najvećih blokadera - Dragana Bjelogrlića, Gordana Kičića i Tihomira Stanića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Italijansko letovalište Rimini od 16. maja uvodi strogu zabranu pušenja na plažama, ograničeno vreme za kupanje pasa i zabranu jednokratne plastike radi zaštite životne sredine.
Motociklista, koji je kod sebe imao srpska lična dokumenta, a koji je prevozio 71,5 kg kokaina presretnut je u ponedeljak, 11. maja, na francusko-španskoj granici, dok je droga bila natovarena u koferima pričvršćenim za njegov motocikl.
Snimak koji je isplivao na društvenoj mreži Tik-Tok, a koji je, navodno u lajvu, snimio poginuli Dejan S. pokazuje kako on možda nije ni upravljao vozilom koje je sletelo s puta kod Vladičinog Hana.
Glavni pretres u jednom od najsloženijih krivičnih predmeta koji se vode pred ovim sudom, protiv ukupno 12 optuženih, među kojima je sedam policajaca iz Policijske uprave Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona, otvoren je juče čitanjem optužnice.
Vrhovni vođa Irana ajatolah Modžtaba Hamnei saopštio je povodom druge godišnjice pogibije bivšeg predsednika Ebrahima Raisija da Iran pruža "jedinstven istorijski otpor" protiv, kako je naveo, "dve globalne terorističke armije" - Sjedinjenih Američkih Država i Izraela.
Susret Vladimira Putina i Donalda Trampa na samitu APEK-a u Kini ove jeseni teoretski je moguć, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, komentarišući mogućnost novog kontakta ruskog i američkog predsednika.
Jedna od najznačajnijih ličnosti domaće muzičke scene, maestro Bojan Suđić, istaknuti dirigent, profesor na Fakultetu muzičke umetnosti i direktor Beogradske filharmonije, bio je gost emisije „Perspektive“ na televiziji K1.
Više od 130 predmeta koji su pripadali pokojnom američkom glumcu Metjuu Periju, legendarnom Čendleru Bingu iz kultne serije "Prijatelji", biće ponuđeno na velikoj aukciji 5. juna u Dalasu.
Dragomir Bojanić Gidra nosio je duboku tugu koju je malo ko mogao da nasluti. Smrt majke i streljanje oca, srpskog oficira, kada je imao samo devet godina, primorali su ga za život zarađuje u fabrici.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar