MATORA PROGOVORILA O NOVOJ DEVOJCI! Upoznale su se preko popularne starlete! MC ALEKS JE ZABORAVLJENA I ZAMENJENA!
Podeli vest
Učesnica "Zadruge 5", Jovana Tomić Matora, nakon neuspeha sa MC Aleks u rijalitiju, našla je novu ljubav, a sada se i oglasila i otkrila detalje o novoj devojci
Bivša zardugarka Jovana Tomić Matora u petoj sezoni rijalitija upamćena je po turbulentom odnosu sa MC Aleks, u koji je bila zaljubljena.
Nova sezona rijalitija "Zadruga" počinje u septembru, a već se uveliko spekuliše ko bi mogao da uđe u Belu kuću. Bivši zadrugar Nenad Lazić Neca potpisao je ugovor sa televizijom Pink, a društvu u Šimanovcima praviće mu njegov brat blizanac Predrag Lazić Peca
25.07.2022
20:02
Foto: printscreen
Tekst potpisa
Matora je iz rijalitija izašla slobodna, ali nije krila da i dalje gaji emocije prema bivšoj zadrugarki. Međutim, ona je na svom Instagram profilu pohvalila da ima novu ljubav, sa kojom je i viđena na bazenu.
Ona je tada bila u prisnom odnosu sa atraktivnom crnkom, a sada se oglasila i otkrila kako su se upoznale:
- Dobra je i divna devojka. Tek smo se upoznale, uživamo... Ne bih više da pričam da ne pokvarim. Tek smo na početku, upoznale smo se nedavno, na rođendanu Tijane Ajfon- rekla je Matora.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nova sezona rijalitija "Zadruga" počinje u septembru, a već se uveliko spekuliše ko bi mogao da uđe u Belu kuću. Bivši zadrugar Nenad Lazić Neca potpisao je ugovor sa televizijom Pink, a društvu u Šimanovcima praviće mu njegov brat blizanac Predrag Lazić Peca
Predsednik Stranke slobode i pravde i blokader Dragan Đilas otkrio je večeras šta se zaista dogodilo uoči izbora u Smederevskoj Palanci. Otkrio je kakvo neslaganje postoji među blokaderima i opozicijom.
Miloš Pavlović, student Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, gostovao je u emisiji "Hit Tvit", gde je govorio o tome kako je Srbija uspela da očuva stabilnost uprkos brojnim pritiscima i pokušajima destabilizacije u prethodnom periodu.
Učesnici crvenog tima Exatlona – Jovan Radulović Jodžir, Boško Marinković, Aleksa Erski i Elica Erski, lana Stanišić, Tijana Jović i Nevena Petrović – posetili su Ivanjicu, rodno mesto svog klupskog kolege Radojice Lazića.
Sportski rijaliti Exatlon Srbija koji je emitovan na našoj televiziji sa Dominikanske Republike, toliko se dopao nekima da su odlučili da organizuju nastavak i to u Srbiji.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Profesorka doktorka Radmila Tonković, akademik, Sreten Egerić, pukovnik u penziji i Žarko Rakić, spoljnopolitički komentator gostujući u Info jutru komentarisali su napad Amerike i Izraela na Iran.
Influenserka Tamara Peklić oglasila se na društvenim mrežama i tom prilikom pohvalila organizaciju i hrabrost Srbije, kao i avio-kompanije Er Srbija, koja je usred rata jedina poslala avion po putnike, ne samo iz naše zemlje, već i iz regiona.
Udruženje za zaštitu potrošača "Efektiva" oglasilo se nakon vesti da je koncert Tonija Cetinskog otkazan i ukazalo građanima da imaju aposlutno pravo na povrat novca za plaćene karte.
Demografska politika predstavlja jedan od najvećih problema u Srbiji. Kako stručnjaci ističu, jedan od najčešćih uzroka je savremeni način života, koji utiče ne samo na stanovništvo u Srbiji, već i širom sveta.
Radoje Zvicer, protiv koga je Specijalno državno tužilaštvo Crne Gore, podiglo još jednu optužnicu, zbog šverca 5,1 tone kokaina 2020. godine, uživo je sa saradnicima preko aplikacije Skaj te godine pratio svaki korak u lancu krijumčarenja narkotika iz Južne Amerike, navodi se u spisima tužilaštva.
Majka i ćerka Marina M. (49) i Valentina M. (25) iz Obrenovca poginule su danas danas u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na obrenovačkom putu, u blizini skretanja za Korman kod Šapca.
Načelnik Generalštaba izraelske vojske Ejal Zamir izjavio je da će rat protiv Irana potrajati i upozorio da će libanski pokret Hezbolah nastaviti da "plaća visoku cenu" za napade na Izrael.
Grčka obaveštajna služba (EYP) aktivirala je plan "Pustinjska škorpija“ u bazama sa američkim vojnicima nakon eskalacije na Bliskom istoku i hapšenja osumnjičenog špijuna u Suda zalivu na Kritu.
Dvojica mladića uhapšena su nakon što su tokom protesta u blizini rezidencije gradonačelnika Njujorka Zohrana Mamdanija bacila improvizovanu eksplozivnu napravu (IED).
Francuski predsednik Emanuel Makron razgovarao je telefonom sa iranskim predsednikom Masudom Pezeškijanom i pozvao Iran da prekine napade na zemlje u regionu, kao i da okonča blokadu Ormuskog moreuza.
Stiven Hibert, glumac najpoznatiji po ulozi Gimpa u filmu "Pretparačke priče", kao i po pojavljivanjima u filmovima "Austin Powers" i "The Cat in the Hat", preminuo je u 68. godini.
Džulijan Mur je zablistala na crvenom tepihu ovogodišnjeg Oskara, sa suprugom i sinom u neobičnim izdanjima, opušteno, porodično i daleko od klasičnog glamura.
Mnogi izbegavaju konzerviranu hranu misleći da nije zdrava, ali stručnjaci tvrde suprotno. Jedna namirnica iz konzerve bogata je omega-3 masnim kiselinama i vitaminima.
Danas je u 91. godini sahranjena Dobrila Smiljanić, kreatorka koja je uz pletilje iz Sirogojna tradicionalne vunene džempere pretvorila u jedan od najpoznatijih srpskih brendova u svetu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar